Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 559 10
Γενική βαθμολογία
 
7.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Επίσκεψη Τρίτη απόγευμα , έχοντας κάνει ήδη μία μέτρια κατάθεση συνέχισα την βόλτα μου με την προσδοκία να βρω κάτι καλύτερο. Ανέβηκα τα σκαλιά και η υπηρεσία πολύ ενθουσιασμένη μου είπε ότι έχει νέα κοπέλα πιτσιρίκα με ωραίο στήθος. Εμφανίστηκε μία ξανθιά πιτσιρίκα(δεν την κόβω πάνω απο 20 χρονών) με ωραία φάτσα με μερικά πιασηματάκια και 3άρια βυζιά. Έκανα να φύγω να συνεχίσω την βόλτα μου αλλά στην πόρτα κοντοστάθηκα μερικά δευτερόλεπτα έκανα μεταβολή πλήρωσα και πέρασα στο δωμάτιο . Πλύθηκα στον νιπτήρα και μερικά λεπτά αργότερα ήρθε και η Καρολίνα. Άρχισα να την ρωτάω διάφορα αλλά αρκετά γρήγορα κατάλαβα ότι δεν μιλάει καθόλου Αγγλικά και φυσικά καθόλου ελληνικά , αφού τοποθέτησε μωρομάντιλα και το μπουκαλάκι με το τζέλ στο κομοδίνο έβγαλε το ροζ στριγκάκι που φορούσε , την ανέβασα απο πάνω μου και άρχισα να φιλάω τις βυζάρες της ενώ ανταποκρίθηκε κατευθείαν στα φιλιά στο στόμα , συνεχίσαμε να φιλιόμαστε για αρκετή ώρα ενώ με το χέρι μου άρχισα να παίζω το μουνάκι της , η πιτσιρίκα ήταν σπίρτο έτοιμο να ανάψει φωτιά , μετά απο σχεδόν ένα λεπτό το μουνί της είχε υγρανθεί τόσο πολύ που όταν κάποια στιγμή έβγαλα τα δάχτυλα μου απο αυτό τα σκούπισα στο σεντόνι και άφησε στάμπα , της έδειξα να μου πάρει πίπα , πήρε τον πούτσο μου στο στόμα της η πίπα της καλή χωρίς χέρι , την σταμάτησα , πήγε να πιάσει το προφυλακτικό αλλά την σταμάτησα , την έβαλα ανάσκελα στο κρεβάτι , άρχισα να γλύφω το νεανικό παντελώς άτριχο μουνάκι της , η πιτσιρίκα είχε κλείσει τα μάτια της και δάγκωνε τα χείλη της ενώ τις έφευγαν μικρές κραυγούλες , συνέχισα να την γλύφω και σπαρταρούσε στην κυριολεξία , είχε πιάσει με τα χέρια της τα μαλλιά μου και μια με τράβαγε να σταματήσω αφού δεν άντεχε και μια με τραβούσε προς το μουνί της , σταμάτησα για λίγο και αρχίσαμε τα γλωσσόφιλα , με φιλούσε με μανία , μετά ξαναμπήκα ανάμεσα στα πόδια της και συνέχιζα να την γλύφω ενώ αυτή έπιανε τα βυζιά της ένα ένα με τα χέρια της έφερνε μπροστά το κεφάλι της και δάγκωνε τις ρογίτσες της , σταμάτησα μίας και ήθελα να την ξεσκίσω στον πούτσο , έπιασε πάλι το προφυλακτικό , ο πούτσος μου είχε πέσει , έσκυψε ανάμεσα στα πόδια μου πήρε τον πούτσο μου στο στόμα της και γρήγορα με σήκωσε , πέρασμα προφυλακτικού κάπως αδέξια , πρώτη στάση την έστησα στα τέσσερα , αφού την έστησα έτσι ώστε να βολεύομαι άρχισα να την παίρνω πισωκολλητά , αλλαγή στάσης ιεραποστολικό με σκοπό να τελειώσω σε αυτή την στάση κάτι που δεν το συνηθίζω , την γαμούσα και φιλιόμασταν παθιασμένα , σε αυτό το σημείο να πώ ότι κοίταξε το ρολόι της αλλά έδειχνε την υπηρεσία , δηλαδή απ ότι κατάλαβα πιο πολύ έδειξε να “φοβάται ”αν θα της πει κάτι η υπηρεσία παρά ότι βιαζόταν(πώς άλλωστε ήδη είχαμε κλείσει σχεδόν 20 λεπτά)της είπα να μην αγχώνεται ,όχι ότι με κατάλαβε , έβγαλα το προφυλακτικό και τον έπαιξα μέχρι που τελείωσα στις βυζάρες της . Η πιτσιρίκα πιστεύω είναι ευκαιρία , είναι δεκτική την φέρνεις στα νερά σου , δεν βιάζεται , όποιος προλάβει θεωρώ πριν την χαλάσουν και αυτή....άμεσα θα την ξανατιμήσω.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 28, 2014
Όνομα κοπέλας
Καρολίνα
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
192.026
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, Μινώταυρος 45, @.Dod0s και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
31 Ιανουαρίου, 2014
Ακριβως ετσι(και ακομα καλυτερα) μου τα χει περιγραψει και ο θρυλικος Πορνομαστορας..
Εχει σεληνιαστει μαζι της και την εχει παρει 3 φορες σε 2 μερες!
Μαλιστα σημερα ειχε βαρυστομαχιασει απ τα πολλα μουνοζουμα που ηπιε, μετα το πολυωρο ρεκτιφιε χαχαχαχα Κουλ
C
COBRA1986
31 Ιανουαρίου, 2014
το ηθελες πολυ! το ειχες τεραστια αναγκη!Κουλ
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2