Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.0 214 10
Γενική βαθμολογία
 
6.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Η επίσκεψη έγινε Τρίτη απόγευμα , την Νίκη την έχω δει πάρα πολλές φορές στις βόλτες μου , τελευταία την είχα πετύχει Φυλής 59 , πρόκειται για μια μελαχρινή κοπέλα λεπτή με σφιχτό σώμα 2άρι στητό στήθος και πιο παλιά δούλευε σαν Ρομπέρτα στο Φυλής 74 , είναι κοπέλα στο σωμάτοτυπο που μου αρέσει αλλά πάντα κάτι με κράταγε και δεν έβγαζα το 20άρικο απο την τσέπη για να περάσω μαζί της. Τελευταία διάβασα μία ψιλοκαλή κριτική για αυτήν και είπα να περάσω. Δεν άργησε να έρθει στο δωμάτιο μιας και δεν είχε δουλεία. Λιγομίλητη και σχεδόν αγέλαστη παρόλο που προσπάθησα να σπάσω τον πάγο. Την ανέβασα απο πάνω μου και άρχισα να γλύφω τα σφιχτά νεανικά βυζιά της , κάποια πεταχτά φιλάκια απο πλευρά της στον λαιμό και στο στήθος , αφού έπαιξε λίγο τον πούτσο μου με το χέρι της μου πέρασε προφυλακτικό άρχισε πίπα μέτρια προς καλή , πρώτη στάση την ανέβασα απο πάνω μου , στην αρχή ανέλαβε αυτή , αλλά ανεβοκατέβαινε κάπως άτσαλα πάνω μου , την σταμάτησα και της είπα να χαλαρώσει , την έπιασα με τα χέρια μου και πια έλεγχα εγώ τον ρυθμό , δεύτερη στάση στα τέσσερα , καλή στάση σώματος , την έπαιρνα πισωκολλητά και άντεχε ακόμα και όταν ανέβασα ρυθμούς , μετά απο λίγο της ζήτησα κώλο , αρχικά έφερε κάποιες αντιρρήσεις αλλά νομίζω πιο πολύ απο συνήθεια το έκανε , έπιασε το μπουκαλάκι με το τζέλ , έβαλε λίγο στην κωλοτρυπίδα της καθώς και λίγο πάνω στον πούτσο μου , μετά απο 2-3 ανεπιτυχείς προσπάθειες να μπω μέσα της μπήκα , σιγά σιγά στην αρχή , παύση για να χαλαρώσει και ύστερα σε λίγο πιο γρήγορους ρυθμούς , μου είπε ότι πονάει και το είδα και στο πρόσωπο της , βγήκα απο μέσα της και την είδα ότι στήθηκε ανάσκελα , είπα ότι θα πρέπει να αλλάξουμε προφυλακτικό και με κοιτούσε λίγο απορημένη , την ρώτησα αν θέλει να μου τον παίξει και να χύσω στα βυζιά της , κάτι που τελικά έγινε . Στο δωμάτιο έκατσα λίγο κάτω απο 15 λεπτά , συνολικά θα την χαρακτήριζα μια αρκετά μέτρια κατάθεση που πολύ γρήγορα θα ξεχαστεί.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 28, 2014
Όνομα κοπέλας
Νίκη
Υπηρεσίες
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
192.026
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, @.Dod0s, ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΑΣΠΑΡΗΣ

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού