Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.8 107 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Βρέθηκα μόνος Μεταξουργείο 7 το απόγευμα,δεν έγινε μεγάλη τσάρκα...λόγω συνάντησης με άλλο πόρνο.....και βροχής.....
Αφού μπήκα σε μερικά τσαρδιά Κολωνού....και είδα ότι το επίπεδο ήταν χαμηλό,πετάχτηκα Ιάσωνος....Σπασίκλας

Ενώ το ψιλόβροχο είχε κάνει την εμφάνιση του,τα "ζάκια" είχαν καβατζωθεί και "βαράγανε ζα-πρέ"......δεν υπήρχε ούτε δείγμα Έλληνα στην περιοχή!
Παίζει να ήμουν ο μόνος!
Είδα Πακιστανούς - Αλβανούς - Μπαγκλαντεσιανούς - Κινέζους (στα μαγαζιά).....Ρωσσοπόντιους.....χαμός....Money Mouth


Αφού εκτυλισσόταν αυτό το "καλτ" σκηνικό στην περιοχή....αποφάσισα να πάω Ι.43,να δω αν δουλεύει η Άντζελα ή η Χριστίνα.....
Η τσα2 μου παρουσίασε μια Μαρία από Αλβανία (πολύ πρωτότυπη ονομασία κοπέλας και χώρα καταγωγής Γλώσσα Μεγάλο χαμόγελο ).........με καλό σώμα αλλά άκυρη φάτσα....

Επειδή 8 έπρεπε να είμαι σε κάποια δουλειά......έδωσα τα χρήματα και πέρασα δωμάτιο.......λόγω και των καυλωτικών εσωρούχων!
Είπα στην τσα2 να πει στην κοπέλα να πλυθεί λίγο διότι ήθελα 69.....
Έτσι και έγινε.......μετά από 5 λεπτά ήρθε μέσα και μου είπε ακριβώς αυτό (ότι πλύθηκε)....

Η κοπέλα είναι μαυρομάλλα/σκουρόχρωμη με σφιχτό/κανονικό σώμα και 2,5 βυζί......όχι πολύ στητό!

Αφού έβγαλε το κάτω εσώρουχο,μου είπε πάλι ότι μόλις πλύθηκε τοπικά......και άρχισα να γλύφω το μουνάκι της (πολύ καλά ξυρισμένο).....καύλωσα επιτόπου......
Αυτή άρχισε να αναστενάζει και να μου τραβάει ελαφρά το κεφάλι ώστε να συνεχίσω -το έκανα-......Κουλ

Το καυλί μου είχε γίνει πέτρα και της το κάρφωσα επιτόπου ιεραποστολικά -χωρίς τσιμπούκι,τελευταία δεν το έχω πολύ ανάγκη για κάποιο λόγο Χμμμ; -....
Φιλάκια μου είπε μόνη της ότι δεν δέχεται (με τέτοια φάτσα σιγά μην επιχειρούσα Ντροπή )......
Μου έγλυφε το (...μη πορνώδες -για να μην έχουμε πάλι τα ίδια - Γλώσσα ) στήθος.....και βόγκαγε καυλωτικά....

Επιτόπου την γύρισα πισωκολλητό...άρχισα να γαμάω δυνατά....μετά από δική της παρότρυνση.........για κάποια ώρα....και έτσι μας βρήκε το τέλος....Χαμόγελο



Συμπέρασμα:


Πολύ τίμια κορασίδα.......δούλεψε με το παραπάνω τα χρήματα της...ήταν καθαρή.....αλλά αυτή η απαξιωμένη φάτσα (μίξη Παχατουρίδη-Πατσιαβούρα Γλώσσα ) τα χαλάει όλα......αν και έχει καλό σώμα!
Σε άλλη περίπτωση δεν θα πέρναγα δωμάτιο μαζί της,αλλά δε με χάλασε κιόλας.....να ξεμπουκώσω ήθελα απλά....
Υπό προϋποθέσεις,ίσως τιμηθεί και πάλι κάποια στιγμή...Κατσικογάμης
Χρόνος παραμονής στο δωμάτιο 12 λεπτά!
Kαλά να περνάτε.....


Υ.Γ:


Από τη Βικιπαίδεια, την ελεύθερη εγκυκλοπαίδεια

Ο Θόδωρος Παχατουρίδης* είναι Έλληνας ποδοσφαιριστής και προπονητής.
Γεννήθηκε στις 4 Σεπτεμβρίου 1967 στη Δράμα.
Έπαιξε στην τοπική Δόξα Δράμας από το 1983 έως το 1987 και συνέχισε στον Ολυμπιακό (1988-1996) και στον Ιωνικό (1996-2001).


Από τη Βικιπαίδεια, την ελεύθερη εγκυκλοπαίδεια

Nikolaos Patsiavouras* (Greek: Νικόλαος Πατσιαβούρας) (born 29 May 1958 in Larissa, Greece) is a former football defender.
Patsiavouras finished his playing career with Aris Thessaloniki F.C. in the 1989–90 season

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 25, 2014
Όνομα κοπέλας
Μαρία
Υπηρεσίες
Τιμημένος
Εγγραφή:
23 Μαρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
123
Likes:
189
Πόντοι:
3.090
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

14 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Ιανουαρίου, 2014
ξερόχυσα με την παραστατική σου περιγραφή για την κατάσταση που επικρατεί στο παρακμιακό μετάξι +1 1/2 Κουλ
26 Ιανουαρίου, 2014
@redmanftw...Κουλ...κάποιοι,δεν έχουν την ίδια γνώμη με εσένα.....Κατσικογάμης

"3 στους 6 θεώρησαν ότι τους βοήθησε αυτή η κριτική" Ντροπή
26 Ιανουαρίου, 2014
xa,xa...ωραιο ο μπιλ...σαφως ενα + Κουλ
26 Ιανουαρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Έπιασες το νόημα @dimmits.....όπως πάντα........Κουλ
26 Ιανουαρίου, 2014
μόνο και μόνο για τον τίτλο +1...που τους θυμήθηκες...Γερο-μύστης
26 Ιανουαρίου, 2014
Μόνο καί μόνο για τον...ultra original τίτλο + 1 Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο !!
26 Ιανουαρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

@lagonisian + @URGH,thanks.......η κριτική επίτηδες γράφτηκε....για να δω πόσοι έχουν απομείνει...που τους αρέσει το χιούμορ....και δεν ζητούν μια "αποστειρωμένη"...κατάσταση!
Από τα + και -...θα αποφασιστεί,το ποια θα είναι η μορφή των κριτικών μου από εδώ και πέρα....Κουλ
27 Ιανουαρίου, 2014
+1=11
28 Ιανουαρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

@ΠΥΡΑΥΛΟΣ...........Μεγάλο χαμόγελο
(Updated: 28 Ιανουαρίου, 2014) 28 Ιανουαρίου, 2014
Έξοχο δείγμα πορνογραφικού αφαιρετισμού, αγαπητέ κ. Βασίλειε Δεκατετρίτε.

Περιγραφική γλαφυρή διήγηση, χωρίς περιττούς πλατειασμούς, και έχουσα το απαραίτητο άλας το αττικόν.

+1.
14 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2