Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 105 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Δεν βρηκα καποιο απο τα στανταρ μου στην περιοχη και εντελος τυχαια μπηκα σε αυτο το ντελο...Αρκετα καλο σαλοναρισμα η αντζελα,η τσατσα ανυπαρκτη γιαυτο και η χαμηλη βαθμολογια στην τσα,,η αντζελα ειναι μια μιλφ με κοντο ισιο μαλλι αρκετη κυταριτιδα ωραιο προσωπο, κολαρα, μικρο στηθος πεσμενο ,μαυρα ισια κοντα μαλλια , και αρκετα ψηλη για γυναικα.Καυλαντιζε κατι πιτσιρικαδες που την κοιταγαν σαν χανοι και εγω καθομουν και την κοιτουσα αφου με ειδε πως αρχιζα να τα παιρνο ερχετε με αγκαλιαζι,και παμε μαζι στο δωματιο .Φυσικα οι πιτσιρικαδες την εκαναν με ελαφρα.Δινο το παραβολο βγαινει απο το δωματιο και σε πεντε λεπτα ξαναρχετε.Ειχα ειδη γδυθει ερχετε χαμουρευτικαμε απλα δεν ηθελα να την φιλισο στο στομα και το καταλαβε..Με φιλαγε σε ολο το κορμι μου,τελεια πιπα λαρυγγοτη γλυψιμο στα μπαλακια,και στο περινεο..Πρωτη σταση απο πανο εγω...ηθελε αυτη να αναιβη αλλα την σταματησα,,αρχισα να δινο πονο και εκηνη μου τραβουσε τα μαλλια και ελεγε γαμα με γαμα με...Λεω ενα να αλαξουμε σταση λεει οκ αλλα τι παιδι εισαι εσυ;;Λεω παιδι κουμπι και λεει οχι οχι παιδι με σφιχτο κορμι και σκληρη ψωλι κα κα κα τα γελια κτλ..Για να μην μακρυγορο την γυρηζο στα τεσσερα οπου εδινα πολυ δυνατα εκηνη μου εριχνε σκαμπιλια στα κολομερια μου,αλαγη στασης στα πλαγια οπου ειχα γινει μουσκεμα σπανιο για μενα τυποι μου ,ειχε πολυ ενεργια η γυναικα και το απολαμβανε εδινα λοιπον στα πλαγιαστα ρουφοντας το βυζακι της οπου επλεε σαν ζελεδακι μεσα στο στομα μου,εκηνη βογγουσε δυνατα πολυ δυνατα αλλα κατι δεν πηγαινε καλα δεν εχυνα με τιποτε ηταν και πολυ ανοιχτη κατο...Εμμμμ,Σταματαο και γονατιζο οπου αρχιζε να γλυφη αρχιδια περινεο και ψωλη με την σειρα χωρις να σταματα και μουγγριζε οπου εκει εχυσα τραβοντας της τα μαλλια και φωναζαμε και οι δυο...με χερετησε με ενα γλυκο φιλακι στο μαγουλο και με ενα παραπονο στην εκφαρση της υποθετο επηδη δεν ηθελα φιλια στο στομα .....Καλα ηταν ειναι πολυ καλη αλλα ειναι πολυ του pse για να μην πω αποκλιστηκα για αυτο..Μαρεσουν τα πιο αναλαφρα πραγματα γενικος οποτε δεν θα την ξανατιμησο αλλα σαν εμπειρια ηταν καλη και φυσικα για τους λατρεις του ειδουν την σιστινο ανεπιφιλακτα Κουλ

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 25, 2014
Όνομα κοπέλας
Άντζελα
ISINAS
Μέγας
Εγγραφή:
17 Σεπ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
57
Likes:
6.406
Πόντοι:
3.636
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 LanciaRallye037

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού