Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 280 10
Γενική βαθμολογία
 
3.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
1.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Διαβαζοντας λοιπον γα την αλινα θετικα σχολια απο την ημερησια ενημερωση,εφυγα στοχευμενα να τη γνωρισω….ρουμανα πολυ ομορφη…εχει ιδιαιτερο προσωπο…γοητευτικο οχι καβλε….και δε τηκν κανω πανω απο 20 και κατι…γυρω στο 1.60 και κατι υψος μελαχροινα μακρυα μαλλια πολυ ομορφα και πονηρο σαλοναρισμα…..κορμι με πολυ ωραιες καμπυλες..και κωλαρα αφρατη….δεν ηθελα πολυ εβγαλα το πορνοεισητηριο και εισηλθα…μπαινει η κορασις σε 2 λεπτα…με κοιταξε χαμογελαστα και κατευθειαν πιπα σε εσμενο μοριο….ωχχχχχ λεω απο μεσα μου …η πιπα στην αρχη αεροπιπα…αλλα μετα βελτιωθηκε με αρκετα καλη εφαρμογη της γλωσσας…αλλα φαινοταν αρκετα ξεπετα…ηξερα ηδη οτι…παει αλλο ενα εικοσαρικο…μετα απο 3-4 λεπτα τσιμπουκι,με ρωταει πως θελω….καμια μα καμια πρωτοβουλια απο μερους της…..μια ξεραιλα με ομορφο προσωπο…..ασε της λεω συνεχισε αυτο που εκανες…τι μονο πιπα μου λεει?…ναι της λεω…….αρχισα να σκεφτομαι αλλες γκομενες γιατι με τη συγκεκριμενη ετσι οπως δεχομουν την αυρα της δε θα εχυνα με τιποτα……μετα απο λιγο ηρθε το τελος,με μιση διαθεση……..αμεσως σηκωθηκε ντυθηκε και εξαφανιστηκε……δεν ειχε καθολου κοσμο…..η πρωτη φολα μου για φετος….ευτυχως πριν λιγες μερες συνευρεθηκα με τη βαλερια οποτε,,,,delete... το σημερινο……
προσοχη λοιπον σε οποιον την επισκεφτει………..ας το σκεφτει καλα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 23, 2014
Όνομα κοπέλας
Αλίνα
κλεοβουλος
Ανώτερος
Εγγραφή:
3 Ιαν 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
76
Likes:
9.417
Πόντοι:
8.826
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
24 Ιανουαρίου, 2014
Η αεροπιπα δεν σε ποναει...αλλα πρεπει νασαι αρκετα καυλομενος με καλη διαθεση και να σαρεσι πολυ αυτο που βλεπεις για να το απολαυσης.....τυπε μου!Δεν μας ειπες αν επιανες ελευθερα οπου ηθελες...Επρεπε να προχωρησης να πεις τι σταση θες για να δεις τι θα προκυψη...δεν το εκανες....Οποτε δεν μπορω να ειμαι συγουρος τι παιζει με την ενλογο...κοπελα..Δεν σου κανω παρατηρηση τυπε μου απλα δεν μουδοσες να καταλαβο τι παιζει..αν θες πες μας και κατι αλλο που σε χααλασε αν υπαρχη φυσικα!!
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1