Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 4 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Επισκεψη στα ροδελακια του Αργους. Εκανα μια γρηγορη τσαρκα και κατεληξα στο συγκεκριμενο οικο βγηκε μια σαυρα που δεν θυμαμαι το ονομα της περιμενα και το αλλο κορμι που ηταν στο ντουζ ετσι βγηκε φρεσκοπλημενο το κοριτσι ονοματι Χρηστινα παλιοτερα την ελεγαν Ζηνα. ειναι ψηλη μελανουρι αδυνατο με τεραστιες φυσικες βυζαρες που καλα κρατιοντε για το βαρος τους λογο της βαρυτητας.Το δωματιο ειναι οπως και στα αλλα σπιτακια δηλαδη χαλια.Μετα απο λιγο ηρθε το κορμι αμεσως χουφτωσα τις βυζαρες της και με ρωτησε (σου αρεσουν?) και τις απαντησα εχεις γαμω τις βυζαρες,μετα την ρωτησα απο που εισαι και μου ειπε Τσεχια και της ειπα απο τα βαθη της Τσεχιας και ειπε ναι!!! Με επιασαν τα γελια εγω την εκανα για Ρουμανα αντε Βουλγαρα οχι και Τσεχια!!!τελος παντων την βουτηξα και την πεταξα στο κρεβατι εγω στα γονατα αφου μου εκανε το περασμα με το μωρομαντηλο τον πηρε στο στομα και το ρουφαγε με δυναμη,το ψιλοπατωσε κανα δυο φορες και καθε λιγο οταν εκανε διαλειμα για να γλυψει τα αρχιδια μου ελεγε να μην τελειωσω στο στομα της,αφου ειχα γινει πυραυλος της ειπα να μου περασει την θηκη για να την καρφωσω.Την εβαλα στα τεσσερα ειχε πολυ ωραια θεα καθως εκανα την εισχωρηση και μετα απο λιγο σφυροκοπημα εκανε το ερπετο αφησε τον κωλο της στα ουρανια και το υπολοιπο σωμα εγινε ενα με το στρωμα, η κωλοτρυπιδα της ηταν ονειρο ετσι της εβαλα σιγα σιγα λιγο δακτυλο καθως μπαινοβγαινα στην μουναρα της αλλα της ειπα να παρω το κουλουρι της ματαια δεν το δινει,ετσι την σηκωσα απο τις βυζαρες της και της πατησα το πιο δυνατο μου σφυροκοπημα αρμεγοντας αγρια της βυζαρες της, κραυγαζε πολυ δυνατα και ετσι ηρθε το τελος. πολυ καλη σχεση αποδοση τιμης θα την ξανατιμησω αλλη μια φορα μηπως και την πεισω να της παρω το κουλουρι!!!Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 19, 2014
Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
9 Σεπ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Ιανουαρίου, 2014
Τύπε είχε και ενα tatoo(νεράιδα) στην κάτω κοιλιακή χώρα???Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο
20 Ιανουαρίου, 2014
Φιλε εγω την εχω τιμησει πολλες φορες και κουλουρι σε αυτα τα λεφτα δεν δινει.Αμα δεν σκασεις το 150αρι δεν βλεπω να γινονται και πολλα πραγματα οπως μου εχουν πει και παλιοτερες τσατσαδες......Εγω παντως εκανα την κινηση να δωσω τα λεφτα και παλι εφαγα ακυρο...Να προσεχεις γιατι η συγκεκριμενη εχει επικινδυνη συμπεριφορα..... και δεν εκτιμαει τα χρηματα που της δινει ο πελατης και την πουστια μπορει να στην κανει......Τη εννοω πουστια;Να της σκασεις κανενα 50αρικο για να περασεις καλα και να στο βγαλει απο τη μυτη γιατι ειναι κυκλοθυμικη......
21 Ιανουαρίου, 2014
παλιοτερα την ελεγα τζινα τωρα το αλλαξε ειναι χρονια πολλα σ εαυτο το μπουρδελο.κολο δεν εδινε ποτε μονο ελευθερο στοματικο και κανα προγραματακι για κανα μισαωρο η μια ωρα μεσα στο δωματιο
24 Ιανουαρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Η πρώην Ντέζνα που έγινε Νικολέττα που έγινε Ζήνα που έγινε Χριστίνα όπως λέει ο συναγωνιστής . . που ήταν από τη Βουλγαρία και τώρα είναι απ΄τα ''Βάθη της Τσεχίας'' ΓαμήσουΓαμήσουΓαμήσουΓαμήσουΜαλακίαΜαλακίαΜαλακίαΜαλακίαΓερο-μύστηςΓερο-μύστηςΓερο-μύστηςΓερο-μύστης
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4