Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 39 10
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Κυριακατικη βραδυνη τσαρκα Φυλης αρχικα και επειτα Βεργας,Εξηκιου.Στη Φυλης επαιζαν πανω κατω τα ιδια οποτε δεν μου εκανε κλικ καποια να μπω.Ετσι κατεβηκα προς Βεργας στα μιλφαδικα να ψαξω δεν βρηκα κατι καλο και εν συνεχεια διπλα στην Εξηκιου.Μπαινω στον οροφο του 18 και περιμενω στο σαλονι.Πιθανολογουσα ότι μπορει να ηταν η Ναντια για την οποια εχω καλες εντυπώσεις και ειχα σκοπο να την ξαναπαρω.Τελικα η τσατσα για να πει στην κοπελα να συντομευει με ετερο συναγωνιστη που ηταν ωρα στο δωματιο την φωναξε καποια στιγμη Χριστινα.Ετσι και γω περιμενα να βγει να δω τι εστι Χριστινα.Υστερα από λιγια ωρα βγαινει η Χριστινα απ τον συναγωνιστη και αντικριζω ένα καυλιαρικο μιλφ 38-40 ετων περιπου μελαχρινο,γυρω στο 1.60,με 3αρια βυζια και γενικα καλο σφιχτο κορμι για την ηλικια της.Το μεγαλο ατου της ηταν βεβαια η καυλοφατσα της και η πουτανιαρικη συμπεριφορα της.Αυτα σε συνδυασμο με τις φωνες που ακουγα όταν γαμιοτανε με τον προηγουμενο με εκαναν να βγαλω το 20αρι εν ριπη οφθαλμου.Μπηκα στο δωματιο που δεν εχει ντουζιερα και περιμενα να ερθει η καυλα.Μπηκε μετα από λιγο ομιλητικη και καυλιαρα.Μιλησαμε λιγο και μετα γδυθηκε και ξαπλωσε στο κρεβατι μπρουμητα.Εγω ξεκινησα να της κανω μασαζ αρχικα απ το πλαι και στην συνεχεια ανεβηκα από πανω της.Υστερα αυτή γυρισε ανασκελα εγω ανεβηκα λιγο πιο πανω και εφερα τα @@ μου πανω απ το προσωπο της και αυτή αρχισε να τα γλειφει και να τα ρουφαει με μανια Γλώσσα .Προχωρησε και λιγο παρακατω....καταλάβατε.Μετα λιγο ισπανικο και κατοπιν ξαπλωσα και συνεχισε παλι το καραμπαλικινγκ εκανε και κατι ψιλογλυψιματα στο κεφαλακι του πεους όπως ηταν ακα προφανως για να δει αν θα της ελεγα να συνεχισε ακα το τσιμπουκι.Δεν της το ειπα και ετσι εβαλε την καποτα και ξεκινησε τσιμπουκι δυναμικο ακρως καυλωτικο με προσπάθειες για ντιπ και φυσικα χωρις να βαλει χερι καθολου.Το τσιμπουκι της ηταν πολύ καλο αλλα το κακο ηταν πως δεν κρατηθηκα και τελειωσα χωρις να προλάβω να την γαμησω Ντροπή Κριμα πραγματικα το χασαμε το κορμι πατριωτη!!!
Αυτή όταν τελειωσα ετσι ξενερωσε και μου λεγε γιατι τελειώνετε τοσο γρηγορα θα βαρεσω το κεφαλι μου στον τοιχο κλπ .Γενικα η γκομενα φαινοταν απ την συμπεριφορα αλλα και τις πραξεις της ότι διψαγε για γαμησι...
Την ρωτησα που θα δουλευει αυτόν τον καιρο για να την ξαναπαρω καποια στιγμη και μου ειπε πως μαλλον αυριο θα φυγει για εξωτερικο.Αν δε φυγει παντως θα παιζει κάθε μερα στον οικο αυτό.Ειδωμεν Χμμμ;
Αν καποιος γνωριζει κατι για την εν λογο ας το αναφερει(πχ αν παιζει και σε αλλα σπιτια κλπ)

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 19, 2014
Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
Tsarkalakos
Ανώτατος
Εγγραφή:
30 Ιαν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
302
Likes:
4.508
Πόντοι:
16.491
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Ιανουαρίου, 2014
(7/7) πραγματικα κριμα που δε προλαβες να γαμησεις αλλα μια χαρα φαινεται να περασες εστω και ετσι...
21 Ιανουαρίου, 2014
Ναι ρε φιλε μια χαρα δεν λες τιποτα όμως φοβάμαι μην χαθει και δεν την ξαναβρω να την σκισω κιολας.Θα μου μεινει αποθημενο Λύπη
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2