Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 274 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Έχοντας μια απαίσια βδομάδα θεώρησα ότι, το σκ μου έπρεπε να ξεκινήσει καθαρά πορνικά
Έτσι λοιπόν κατέβηκα με σκοπό, μια στοχευμένη κατάθεση στην εν λόγω κορασίδα, την οποία είχα τιμήσει άλλες δυο φορές στο παρελθόν.

Είσοδος στον οίκο, ανακοίνωση του προγράμματος από τον τσάτσο και η κοπέλα παρουσιάστηκε στο σαλόνι.

Πάντοτε ευδιάθετη ποτέ μου, δεν την εχω δει μουτρωμένη,
την έχω απαξιώσει πολλές φορές παλαιότερα αλλά ποτέ μα ποτέ δεν έχει στραβώσει.
Εμφανισιακά μαύρα μαλλιά με μια φράτζα που της πάει πολύ, μοντελέ κορμί, με απίθανο κώλο,
σχετικα μικρό αλλά στητό και σουβλερό στήθος.
άρχισε να κουνιέται και στο σαλόνι δεν ήθελα και πολύ...

Το εισιτήριο δόθηκε, ο τσάτσος με οδήγησε στα αξιοπρεπή δωμάτια του οικήματος.
δεν πρόλαβα να ξεντυθώ και εμφανίστηκε το άλογο.
μιλήσαμε λίγο, σχολίασα ένα ψεύτικο τατου που είχε στην κοιλιακή χώρα και αρχίσαμε τα του αγώνα.

Τα προκαταρκτικά, αρκετά προσεγμένα και όχι βιαστικά.
Γλειψίματα στο λαιμό, στο στηθος, στην κοιλια, ελαφρύ θώπευμα με το χέρι στην περιοχή των όρχεων και του πέους.
δεν ήθελα και πολύ για να επέλθει η ανόρθωση του ανήθικου.

η πίπα της αρκετά καλή με εναλλαγές ρυθμού με βάθος, δυστυχώς καραμέλωμα δεν είχε, αλλά κάποια γλειψίματα στην περιοχή των προσαγωγών.
περιίπου στο 2λεπτο την ρωτώ για 69 το οποίο δεν μου αρνήθηκε.

Η θέα του κώλου σε αυτή την στάση ήταν απίθανη!! Ιδίως η φωτοσκίαση του δωματίου σε συνδυασμό με το αξιολάξευτο τον γλουτών, με εκστασίασε, άρχιζα να γλείφω το πεντακάθαρο μουνί και το κώλο της με μανία!
εκείνη άρχιζε να ανεβάζει ρυθμό στην πίπα και συνέχισε.

Αλλαγή στάσης σε cowgirl, όπου κατα κύριο λόγο κινεί την λεκάνη της κυκλικά, με εμένα να γλείφω το στήθος της, δεν ήταν το καλύτερο που μου έχουν κάνει για να είμαι ειλικρινής αλλά δεν με χάλασε κιόλας κάθε άλλο.

τελευταία στάση στα 4! φοβερό θέαμα, η κωλάρα της, η πλάτη και το στήσιμο της κορασίδας είναι άξια λόγου.
Δυνατό σφυροκόπημα μέχρις ότου ήρθε το τέλος.

με ευχαρίστησε, και έφυγε γελαστή.

ήταν μια καλή κατάθεση και η σύνταξη του καταθετηρίου πριν την υπογραφή έγινε σωστά επαγγελματικά και χωρίς μα και μου, την κοπέλα την συνιστώ γενικά, χωρίς βέβαια να σημαίνει ότι και εσείς θα περάσετε το ίδιο καλά με μένα.

να περνάτε καλά και πορνικά!

Υ.γ καμία ενόχληση από την υπηρεσία αλλά γενικά δεν είχε και κίνηση.
Υ.γ 2 κατά την έξοδο μου με χαιρέτησε όρθια από την κάσα της υπηρεσίας με ένα σπάσιμο μέσης που με έβαλε σε σκέψεις για δεύτερη κατάθεση και με ευχαρίστησε για 2η φορά

να περνάτε καλά και πορνικά!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 18, 2014
Όνομα κοπέλας
Ιζαμπέλα
Υπηρεσίες
paraxenos_tsarkadoros
Μέλος
Εγγραφή:
28 Δεκ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
216
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Ιανουαρίου, 2014
Εξαιρετική κοπέλα, εξαιρετική και η κριτική σου!
+1! (6/6)
19 Ιανουαρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

τα σέβη μου φιστίκι, το σχόλιο αυτό θα το πάρω σαν συστατική επιστολή!
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2