Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 158 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
η επίσκεψη έγινε Παρασκευή βράδυ στις 20.40. Έχοντας κάνει βόλτα σε δύο μασατζήδικα χωρίς τελικός να περάσω , κατέβηκα στοχευμένα με προορισμό τα τσιμπουκάδιακα της Διδύμου
για να "τιμήσω" γιά άλλη μια φορά την Αλιόνα. Στα στενά του αγοραίου έρωτα πέτυχα την προεδράρα , έτσι βαδίσαμε μαζί για Διδύμου , φτάνοντας έξω απο τα 8άρια του λέω
δεν μπαίνουμε να δούμε ποιες έχει , δούλευαν η Λάουρα που δεν είναι άλλη από την Λαρίσα που δούλεψε Φωκαίας 27α και Διδύμου 27 , ξανθό λεπτό κοντό με μικρό βυζί πιπίνι
και η Μαρία. Τσέχα κατα δήλωση της ΧαμόγελοΧαμόγελοΧαμόγελο (φυσικά και δεν ισχύει), πρόκειται για μιά κοπέλα 23 χρονών με ξανθοκόκκινα καρέ μαλλιά κανονικό σώμα 2.5άρι βυζί και ωραία
γεμάτη κωλάρα , πιστεύω ότι ότι μπέμπα θα του αρέσει αρκετά!!!! Δεν θυμάμαι να την έχω δεί κάπου πρόσφατα ενώ είπε ότι τον τελευταίο καιρό δούλευε επαρχία. Έκανε περίπου
ένα 5λέπτο να έρθει στο δωμάτιο , μου ζήτησε συγνώμη που άργησε Χμμμ; και ξάπλωσε στο κρεβάτι. Είμαι κουρασμένη μου λέει , δουλεύω απο το πρωί συνέχεια ή μόνη μου
ή παρτούζα , ακούγοντας τα λεγόμενα τής μέσα μού σκέφτηκα ωχ θα φάω φόλα ...έπεσα έξω , η κοπέλα σχεδόν με "πέταξε στο κρεβάτι και ανέβηκε από πάνω μου , άρχισε να τρίβεται
πάνω στον πούτσο μου χωρίς να έχει βγάλει τα εσώρουχα της , πεταχτά φιλιά στα χείλη κα φιλάκια στον λαιμό , της έβγαλα το αθλητικό σουτιέν που φορούσε καθώς και το στρίνγκ της.
Άρχισα να γλύφω το μουνάκι της , μου είπε γλύψε όσο θες αλλά μην βάλεις δάχτυλο , μετά απο αρκετή ώρα με σταμάτησε , μου έκανε χαμογελώντας παραπονάκια ότι το μουνί της καίει λόγω
της τσίχλας που μασούσα...πήρε μωρομάντηλο με σκούπισε και άρχισε πίπα , η πίπα της καλή χωρίς χέρι , αρχίδια δεν έγλυψε , πέρασμα προφυλακτικού , και αμέσως με καβάλησε απο μόνη της,
έδινε τον ρυθμό ενώ όσο ανεβοκατέβαινε στόν πούτσο μου εγώ χούφτωνα τα βυζόμπαλα της , αλλαγή στάση , της είπα να στηθεί στα τέσσερα , στήθηκε αλλά με κλειστά τα πόδια , αρχικά
δεν της είπα τίποτα αλλά ήταν εμφανές ότι δεν βόλευε η στάση , της είπα να στηθεί κανονικά , αυτή την φορά πήρε σούπερ στάση με εκπληκτική θέα της γεμάτης κωλάρας της , άρχισα να την γαμάω
και συνέχισα χωρίς να αλλάξουμε στάση μέχρι να τελειώσω , τελείωσα βγήκα απο μέσα της και σηκώθηκα να πλυθώ , αυτή είχε μείνει στην στάση που ήταν και κούναγε την κωλάρα της ρωτώντας με αν μου αρέσει .....στο δωμάτιο έκατσα σχεδόν 15 λεπτά και πέρασα πολύ καλά με την κοπέλα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 17, 2014
Όνομα κοπέλας
Μαρία
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
192.070
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, @.Dod0s, ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΑΣΠΑΡΗΣ

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Ιανουαρίου, 2014
Ωραία κριτική +1
19 Ιανουαρίου, 2014
+1!
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2