Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 271 10
Γενική βαθμολογία
 
3.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
1.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Πεμπτη βραδυ και κατεβηκα για μια καταδρομικη μιας και τα αρχιδια μου δεν με αφηναν να κοιμηθω...Αφου εκανα την βολτα μου και εντοπισα 2-3 υποψηφια "θυματα", εκανα τελικα την χειροτερη επιλογη...
Αν κι εχω πει στο εαυτο μου οτι σε αυτο το μαγαζι δεν θα ξαναπατησω, ομολογουμενος ψαρωσα απο την εμφανιση της γκομενας και την πατησα σαν 18χρονος...Το ονομα της ΑΝΤΖΕΛΑ.

Λοιπον, για περιγραφη της πορνης: βλ. πιο κατω την κριτικη του lagonisian με μια σημαντικη ομως διαφορα. Η γκομενα πλεον ειναι ΞΑΝΘΙΑ. Μην την πατησετε..
Για αποδοση βλ. ακομα πιο κατω την κριτικη του BronxNY μιας και η εμπειρια μου ηταν παρομοια...

Βιασυνη απο την πρωτη στιγμη, κατευθειαν προφυλακτικο σε πεσμενο οργανο και πιπα για γελια. Αποτελεσμα να ξενερωσω με τη ηλιθια και να μη μου σηκωνεται.
Οταν ειδε οτι δεν γινεται τιποτα, γυρναει και με ρωταει "εχεις πιει?". Αυτο ηταν. Σηκωνομαι και της λεω "αστο κοπελα μου, αλλαξε επαγγελμα και σηκω φυγε".
Για πρωτη φορα -παρολη την πολυετη εμπειρια μου- εδιωξα πουτανα απο το δωματιο. Βγαινοντας ζητησα ενα 10ρικο πισω απο τον τσατσο, ο οποιος αρνηθηκε και εξαφανιστηκε στο κουζινακι.
Απο τα νευρα που, φευγοντας, πετυχα παρεακι καμια 10αρια πιτσιρικαδων τους οποιος απετρεψα απο την φολαρα του 71Α.
Το ιδιο κανω κι εδω, προς ολους σας...ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΠΑΛΤΟ!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 16, 2014
Όνομα κοπέλας
Άντζελα
Panas1980
Μέλος
Εγγραφή:
18 Φεβ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
14
Likes:
14
Πόντοι:
11
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Ιανουαρίου, 2014
Ευτυχως δε μπηκα
18 Ιανουαρίου, 2014
+1 (1/1) απο μένα , όπως τα λές η κοπέλα είναι πραγματικό παλτό....έχει φτιάξει όμως την εμφάνιση της πάρα πολύ.
19 Ιανουαρίου, 2014
αφού ήξερες ότι είναι παλτό γιατί πήγες??? τζάμπα φώναζα από τον Αύγουστο ότι είναι ξεπετίδου???
19 Ιανουαρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

γτ συναγωνιστη την ειδα κατοπιν την κριτικη σου... Κεφάλι σε τοίχο!
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4