Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 129 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
ήμουν κουρασμένος ,δεν είχα κάποιον ιδιαίτερο πόθο και απλά επεδίωκα ένα αξιοπρεπές αγχολυτικό και μυοχαλαρωτικό άδειασμα των ημιδιατεταμένων σπερμοκυστεών μου...
μπήκα σε κανά δυό πορνεία και κατέληξα στο ενλόγω τυχαία...
ήμουν έτοιμος να ενδώσω στην παρόρμηση για να νοικιάσω την κακομοίρα ξανθιά μεσήλικη πόρνη για μια εκκένωση ωστόσο μια ατάκα απο την άλλη εργαζόμενη
δόνησε ευχάριστα τα τύμπανά μου,: "ποιός θέλει να με παντρευτεί για δέκα λεπτά?"
"αν είναι μόνο για 10λεπτά σε παντρεύομαι εγώ" απάντησα ενστικτωδώς , και γυρνώντας
το κεφάλι αντίκρυσα μια μεσήλικη βυσσινόμάλλα, με σχετικά ωραίο σώμα και έναν "αέρα"
που με έκανε να την προτιμήσω έναντι της άλλης "κοιμισμένης" ξανθιάς.
μέσα στο δωμάτιο , τα λόγια της , αλλά και τα "λόγια του σώματός της" έσπασαν το αόρατο τείχος της "απομάκρυνσης" ,και δημιουργήθηκε τόση οικειότητα όση απαιτείτω για μια ευφοριστική διοχέτευση αιμάτωσης προς τον φαλλό μου.
με μεράκι έλειχε το όσχεό, και περιποιόταν με την γλώσσα της χωρίς να βιάζεται τον φαλλό μου.
είχε ένα προσποιητό σκέρτσο που ωστόσο κατάφερνε να με διασκεδάσει και να με διεγείρει.
η πρώτη στάση περιελάμβανε τους παφλαστικούς γδούπους της ηβικής της χώρας όταν συναντούσε την αντίστοιχη δικιά μου ενώ έκανε αργά βαθιά καθίσματα πάνω στον φαλλό μου.
η δεύτερη στάση ήταν η τοποθέτηση της κοπέλας ύπτια , λειχία των ώριμων καμπυλοτήτων της , και φαλλική διείσδυση στον κόλπο , για μερικές βραδείες διεισδύσεις με παράλληλες χειλεοτραχηλικές επαφές υπο τα προσποιητά βογγητά λαγνείας της.
το τέλος ήρθε όμορφα μαζί με το τέλος της δεκάλεπτης "γαμήλιας" δέσμευσής μας.
μου απηύθυνε τις γνωστές στιχομυθίες φιλοφρόνησης, ότι την γάμησα αρκετά καλά και ρομαντικά ενώ οι άτακτοι πάκηδες της συμπεριφέρονται βίαια και την γαμάνε σαν ζώο...,
την ευχαρίστησα απρόθυμα μέχρι να ντυθώ και εξαφανίστηκα βαδίζοντας στο σκοτάδι, απολαμβάνοντας, την μετασυνουσιακή ευφοριστική μου ελευθερία...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 17, 2014
Όνομα κοπέλας
Άντζελα
rigormortis
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
23 Απρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
429
Likes:
5.091
Πόντοι:
20.605
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Ιανουαρίου, 2014
καλησπερα φιλε rigomortis τελικα εχει και χιουμορ η αντζελα ειναι γαμω τα τυπακια+1 στην ωραια κριτικη
18 Ιανουαρίου, 2014
όντως οι επικοινωνιακές γυναίκες σπάνε τον πάγο με το λέγειν τους !
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2