Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 559 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η ημερομηνία είναι ενδεικτική, αλλά θυμάμαι ότι η επίσκεψη έγινε στις αρχές Νοέμβρη κατά πάσα πιθανότητα.

Από καιρό η συγκεκριμένη κοπέλα με παρακαλούσε να περάσω και μάλιστα μου έλεγε πως δε θα το μαρτυρήσει στην Άννα...

Ένα πρωί τελικά το αποφάσισα. Απλό πρόγραμμα κάναμε, αν και προσφέρει κώλο και ακάποτο...

Βουλγάρα, μελαχρινή κοπέλα, τότε ήταν αρκετά αδύνατη, ωραίος κώλος, ανύπαρκτό στήθος.

Μπαίνει στο δωμάτιο, γδύνεται τελείως και ξαπλώνει δίπλα μου χαλαρή, χωρίς βιασύνες... Με παίρνει αγκαλιά... Με ρωτάει τι κάνω, πως είμαι αν είμαι καλά, με ρωτάει και για την Άννα κλασικά. "Καλά της λέω, ντάξει, απλά ψιλοτσακωνόμαστε γιατί εγώ είμαι τσιμπημένος μαζί της, ενώ από την πλευρά της δεν υπάρχει, τουλάχιστον πλέον, κάτι, είμαι απλά πελάτης". Δεν επεκτάθηκε, γιατί είναι καλό και διακριτικό κορίτσι.

Απλώς συνεχίσαμε την αγκαλιά, και μου χάιδεψε λίγο τα μαλλιά και το στήθος. Σιγά σιγά άρχισε να μου χαιδεύει και πιο κάτω, αρχίδια και πέος, ενώ αρχίσανε τα φιλάκια σε αυτιά, στήθος και κοιλιά, σιγα σιγά... Το στόμα της ήταν πολύ ζεστό. Μου πέρασε προφυλακτικό και μου άρχισε μια πίπα ζεστή, βαθιά, αργή, χωρίς φοβερή τεχνική... Αλλά μου άρεσε λόγω της ζέστης... Ταυτόχρονα μου χάιδευε και το σώμα μου και μου άρεσε...

Μετά την πίπα που κράτησε αρκετά, με ρώτησε πως θέλω, ιεραποστολικό της ζήτησα, έβαλε λίγη κρέμα, της έκανα λίγα φιλιά στο λαιμό και στο στήθος και ξεκινήσαμε. Το μουνί της είχε καλή αίσθηση, ζεστό και στενό... Με φιλούσε ταυτόχρονα στην πλάτη και με φίλαγε/έγλειφε στο στήθος. Δεν είμαι τρελά απαιτητικός, αυτά μου αρκούσαν για τελειώσω σε λίγα λεπτά...

Μετά πάλι μια γρήγορη αγκαλιά και φιλάκι στο μάγουλο πριν φύγει. Μου είπε δε θα το πει στην Άννα, της είπα δε με νοιάζει...

Μια μέτρια εμπειρία, απλά με αυτήν κλείνω τα του οίκου, μιας και όπως είπα δέχτηκα απειλές και απαγόρευση εισόδου...

Καλές δουλειές τους εύχομαι... Η Ειρήνη μέτρια εμπειρία, αλλά αν ποτέ μου καυλώσει μπορώ πλέον να την επισκεφτώ λίγο πιο πάνω στο Φωκαίας 17 (χλωμό).

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 09, 2013
Όνομα κοπέλας
Ειρήνη
O
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού