Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 559 10
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Η ημερομηνία είναι ενδεικτική, αν και κατά πάσα πιθανότητα ισχύει, γιατί θυμάμαι ότι ήταν Σάββατο και μέσα του μήνα.

Η επίσκεψη έγινε στον ημιώροφο του εν λόγω οικήματος.

Η Μαρία είναι ένα κοντοπούτανο με κοντά μαλλιά, άλλοτε ξανθιά, άλλοτε μελαχρινή, από την Αλβανία. Μετά βίας φτάνει το 1.50, τα βυζάκια της είναι μικρά, αλλά σφικτά 1.5-2, ενώ σε υποδέχεται πάντα με χαμόγελο και φιλάκια στο σαλόνι. Το καυλάντισμά της από τα καλύτερα, αλλά όχι απαραίτητα το δυνατό της σημείο. Κάνει ελεύθερο στοματικό αλλά όχι κώλο.

Στον 1,5 χρόνο που την ξέρω έχω περάσει 4-5 φορές μαζί της, θα ήταν περισσότερο αν δεν είχα στανταράκια την Άννα και την Ελένη στον ίδιο οίκο.

Στο δωμάτιο αμέσως "τι κάνεις; είσαι καλά;" με χαμόγελο και ειλικρινή διάθεση, με ρωτάει 2-3 φορές... Καθόμαστε πλαγιαστά αγκαλίτσα. "Είσαι πολύ καλό παιδί" και πέφτει πάνω μου και μου αρχίζει τα γλωσσόφιλα... "Η Άννα τι κάνει;" μου λέει. "Καλά είναι της λέω, άστα αυτά τώρα". "Μου έχει πει ότι είσαι πολύ καλό παιδί. Αλλά μην περνάς μόνο με την Άννα μωρό μου πέρνα και μαζί μου... Η Άννα τα λεφτά κοιτάει, δε σε αγαπάει...".

Τσατίστηκα εκείνη την ώρα αλλά της έκοψα την κουβέντα και συνεχίσαμε τα του αγώνα. Γλειψίματα από τα αυτιά έως τα αρχίδια με αργό ρυθμό. Με έκανε καύλα το κορίτσι... "Είσαι πολύ καλό παιδί..." μου έλεγε κάθε τόσο...

"Έλα να σε περιποιηθώ και γω" της κάνω. Της γλείφω τις ρώγες και αρχίζει να αναστενάζει, γλείψιμο και στο μουνί ενώ εκείνη με χάιδευε. Εκεί κάτι με χάλασε, γιατί αν και καθαρή, σαν να ένιωσα να έχει κάτι μέσα το μουνί της (σαν μικρά σπυράκια), κονδυλώματα ίσως; χμ...

Ξαναξάπλωσα, μου πέρασε προφυλακτικό, της είπα να με καυλώσει λίγο πάλι με πίπα και γλειψίματα στην κοιλιά όπως και έκανε και μετά με καβάλησε για cowgirl σε γρήγορους ρυθμούς και γλειψίματα στις ρώγες μου. Τη γυρνάω σε ιεραποστολικό, με τραβούσε με δύναμη μέσα της και φαινόταν να το απολαμβάνει... Φιλάκια στο στήθος και δυνατό σφυροκόπημα (εκείνη με τραβούσε) φιλιά πεταχτά και στο στόμα, το τέλος δεν άργησε να έρθει. "Ευχαριστώ" μου λέει. Την ευχαριστώ και γω και ξανά πάλι εκείνη...

Της είπα να ξεπλύνω το στόμα μου από το γλυφομούνι για να της δώσω πάλι ένα γλωσσόφιλο... Αυτό και έκανα. "Να ξανάρθεις" μου λέει. "Η Άννα είναι φίλη μου, αλλά δε σε αγαπάει να ξέρεις, σα φίλο μου στο λέω, μου το έχει πει, για τα λεφτά και τα δώρα σε θέλει, σε λέει μαλάκα".

Δεν ήθελα να το συνεχίσω, εντάξει, της είπα, αν και ήξερα μέσα μου ότι έχει κάπου δίκιο...

Δυστυχώς το κορίτσι βρήκε το μπελά του και την ξέχεσε το αφεντικό γιατί είπα εγώ στην Άννα κάποια πράγματα που μου είπε...

Συγγνώμη Μαρία, για μένα είσαι η καλύτερη και η πιο σωστή επαγγελματίας της περιοχής. Σε ευχαριστώ για όλα... (Το λέω έτσι σαν αποχαιρετιστήριο γιατί έχω φάει απαγορευτικό στα συγκεκριμένα μαγαζιά και από την Άννα και κυρίως από το αφεντικό της, αν μου λέει αλήθεια αυτή...).

υγ: πάντως αποφύγετε το γλυφομούνι με τη συγκεκριμένη κοπέλα, γιατί δεν ξέρω τι παίζει... εγώ έπλυνα πολύ καλά το στόμα μου μετά με στοματικό διάλυμα για να έχω το κεφάλι μου ήσυχο...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 16, 2014
Όνομα κοπέλας
Μαρία
O
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Ιανουαρίου, 2014
βρε δεν τα λενε αυτα ετσι τυπε μου τελοσπαντον σε συνχερο για την ειλικρινια σου παντος ρεσπεκτττττττττ
17 Ιανουαρίου, 2014
Τύπε για καλό τις γράφεις αυτές τις κριτικές; Άκου γλειφομούνι στα κονδυλώματα!Money Mouth

N
nick07
17 Ιανουαρίου, 2014
Έχει η Μαρία κονδυλώματα;
18 Ιανουαρίου, 2014
"Έλα να σε περιποιηθώ και γω" της κάνω. Της γλείφω τις ρώγες και αρχίζει να αναστενάζει, γλείψιμο και στο μουνί ενώ εκείνη με χάιδευε. Εκεί κάτι με χάλασε, γιατί αν και καθαρή, σαν να ένιωσα να έχει κάτι μέσα το μουνί της (σαν μικρά σπυράκια), κονδυλώματα ίσως; χμ...

Η Άννα τα λεφτά κοιτάει, δε σε αγαπάει..."

"Η Άννα είναι φίλη μου, αλλά δε σε αγαπάει να ξέρεις, σα φίλο μου στο λέω, μου το έχει πει, για τα λεφτά και τα δώρα σε θέλει, σε λέει μαλάκα".

Η κριτικη ρε φίλε θεωρείται θετική ή αρνητική;Eμενα γιατι μου φαινεται οτι την εθαψες την κοπέλα;Χμμμ;
18 Ιανουαρίου, 2014
εκτός από το στοματικό διάλυμα , πολύ καλή δουλειά κάνει και η χλωρίνη ( όποια μάρκα και να πάρεις , καλή είναι )
18 Ιανουαρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Εγώ δεν πάω Φυλής, όμως από την κριτική του Ορέστη βγαίνει το συμπέρασμα για όσους πάνε, ότι η Μαρία πρέπει να μπει σε black list λόγω κονδυλωμάτων. Και κάτι ακόμα: Ορέστη, ειλικρινά εύχομαι να μην κόλλησες κονδυλώματα (δεν θέλω να μιλήσω για πιθανότητες γιατί δεν είμαι γιατρός). Όμως ξέρω με βεβαιότητα ότι το Λίστεριν δεν σκοτώνει ιούς.
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6