Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 229 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Την χριστινα την ειχα δει αρκετες φορες μετα την επιστροφη της στη φυλης και ομολογω πως από ένα σημειο και μετα,ειχε μαρκαρισθει ως στοχος στο μυαλο μου
Παντα όμως διαισθητικα κατι μ εμποδιζε,πιστευα ότι δεν θα αισθανθω την εξαρση εκεινη που συνηθως εχω η΄ζητω στις καταθεσεις μου,και δεν ειχα αδικο,όπως φανηκε αρχικα στη συνεχεια,παρολο που οι συνευρεσεις μαζι της πριν αρκετα χρονια ηταν αρκετα ουσιαστικες
Μια απροσμενη συναντηση όμως μαζι της,εκτος της δουλειας,και η δυνατοτητα μιας πιο προσωπικης επαφης,ως από μηχανης θεος,μου εδωσε την ευκαιρια ν απελευθερωθω από τους διασταγμους μου και να επιχειρησω σημερα, αυτό που σκεφτομουν εδώ και καιρο
Σημερα καταρχην ηταν μια περιεργη ημερα...εχοντας κανει μια ωραια καταθεση το πρωι σε κοπελα που περνω ομορφα μαζι της,και μια καταθεση το μεσημερι εντελως απροσμενα,το ιδιο ωραια και αναζωογονητικη,το τελευταιο που περιμενα φτανοντας σπιτι μου να ξεκουραστω ηταν η επιθυμια για άλλη μια καταθεση
Και όμως η διψα δεν ειχε σβησει..και ετσι η τριπλη καταθεση σε μια ημερα,κατι που εχει να συμβει στα νεανικα μου χρονια αρχισε να μοιαζει ένα γεγονος που μπορει να γινει πραγματικοτητα
Αφου εφτασα στο σπιτι και βγηκε στο σαλονι η χριστινα,η εισοδος στο δωματιο μετα από λιγα λογια που ανταλαξαμε ηταν γεγονος
Μπαινοντας μεσα το αγχος και οι δισταγμοι που υπηρχαν παλιοτερα και ισως και πριν από λιγα λεπτα ειχαν φυγει..ημουν ηρεμος και το κυριοτερο φερομουν φυσικα..δεν μ ενδιεφερε το προγραμμα της χριστινας,ειχα μια κοπελα στο κρεβατι που την λαχταρουσα εδώ και καιρο και ετσι της φερομουν,με χαδια,με φιλια,σαν να είναι μια φιλη μου
Τοσο στα προκαταρκτικα,οσο και ιεραποστολικα όταν ξεκινησαμε η χριστινα λειτουργουσε όπως φανταζομαι με ολους τους πελατες της,καποιες γλυκες αγκαλιες καποια χαδια αλλα κυριως καποιες σεξουαλικες ατακες που συνηθως ακουμε ως πελατες
Όμως η δικη μου διαθεση ηταν διαφορετικη,το γαμησι μαζι της ηταν πολύ γλυκο,το κορμι της μου αρεσε πολύ,και όταν της ειπα ότι δεν χρειαζεται να μου λεει διαφορα αλλα απλα ν αφησει ν απολαυσω τη στιγμη χωρις λογια,σιγα σιγα αρχιζα να ικανοποιω τη διψα μου
Αυτή η γλυκα της συνευρεσης συνεχιστηκε αλλαζοντας τη σταση στα πλαγια με τα δυο κορμια αγκαλιασμενα και εμενα να μπορω να βλεπω το λεπτο κορμι και τα ομορφα της ποδια
Τελευταια σταση ορθια στον τοιχο που προθυμα δεχτηκε και που φανηκε να την ξαφνιαζει καπως ευχαριστα ωστοσο,οπου εκει ηρθε το τελος
Τελειωνοντας και βγαινοντας πια από το δωματιο,το αισθημα της ολοκληρωσης υπηρχε,αισθανομουν λυτρωμενος από τα ευχαριστα βασανιστηρια στ οποια με υπεβαλε σημερα ο ψυχισμος μου,και η αισθηση μιας γλυκιας ευχαριστησης υπηρχε όχι μονο στο μυαλο μου αλλα και στην ψυχη μου

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 16, 2014
Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
xilnik
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
31 Οκτ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
210
Likes:
2.892
Πόντοι:
11.565
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim, ZeroTolerance, bakalhs

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Ιανουαρίου, 2014
Χριστινάκι......εγγύηση...+1...Γερο-μύστης
17 Ιανουαρίου, 2014
+1 και από εμένα.
17 Ιανουαρίου, 2014
Εχει παντα την ιδια καλη διαθεση...Εχει κανει πολλα χιλιομετρα μπροστα στο τσιμπουκι που κανει....Συνδιαζει gfe pse...
18 Ιανουαρίου, 2014
ειλικρινα οι περιγραφες ορισμενων συνοδοιπορων ειναι πραγματικα λογοτεχνηματα!!!!
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4