Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 274 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
η Νίκη είναι η Ρομπέρτα που δούλευε παλιά απέναντι στο Φυλής 74 και από κάποια στιγμή και μετά έδινε και κωλαράκι.
είναι μικρούλα, με πολύ όμορφο για μένα κορμί, με ωραίο 2αράκι τρυφερό και στητό στηθάκι, και ωραίο κωλαράκι ΈρωταςΈρωταςΈρωτας . στο πρόσωπο χάνει λίγο, αλλά αυτό παραβλέπεται ....
άλλες φορές ο τσατσός ή η τσατσά λένε απλό πρόγραμμα και άλλοτε βάζουν και κωλαράκι.
έτσι και σήμερα, όταν πήγα είπε ο τσατσός την μαγική λέξη "κωλαράκι" και όσο ήμουν στο δώμα πριν έρθει το μωρό σε 2 φάσεις ανακοίνωσε απλό πρόγραμμα.
ήρθε το μωρό στο δώμα και αφού κάθισε στο κρεβάτι, έβαλε κατευθείαν το λάστιχο Κεφάλι σε τοίχο!.
άρχισε το πιπόνι που αν και δεν έκανε ... βαθιά ρουφήγματα, ήταν σχετικά καλό.
με ΄ρωτησε πως θέλω και είπε πως δεν μπορεί πολύ ώρα στο κωλί της γιατί πονάει.
την γύρισα στα 4 και είσοδος αρχικά στο μουνάκι της. αντέχει δυνατό σφυροκόπημα χωρίς να αντιδρά.
μετά από λίγη ώρα, από μόνη της είπε να τον βάλω στο κωλί της για να χύσω γιατί πέρασε η ώρα και θα φωνάζει ο τσατσός Κεφάλι σε τοίχο!.
αφού έβαλε κρέμα, έγινε η είσοδος στο στενό κωλί της.
ζήταγε να είμαι ήρεμος γιατί πονάει, αλλά μετά από λίγο άρχισε να το απολαμβάνει καθώς χάιδευε τα στηθάκια της και ήθελε να παίζω με την κλειτορίδα της Εμμμμ.
όρθιοι με το μωρό να ακουμπά στο τοίχο ΚατσικογάμηςΚατσικογάμηςΚατσικογάμης, ήρθε το τέλος Γερο-μύστηςΓερο-μύστηςΓερο-μύστης
είπε πάλι ότι πόνεσε στο τέλος και αφού με ευχαρίστησε έφυγε από το δώμα.
προσωπική μου άποψη είναι ότι βελτιώθηκε από το Φυλής 74 που τότε την έλεγα Ρομπέρτα - κουβέρτα. είναι και το κορμί της που εμένα προσωπικά μου κάνει κλικ. γούστα είναι αυτά ΧαμόγελοΧαμόγελοΧαμόγελο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 16, 2014
Όνομα κοπέλας
Νίκη
Υπηρεσίες
Ανώτερος
Εγγραφή:
10 Απρ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
123
Likes:
1.679
Πόντοι:
8.445
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Ιανουαρίου, 2014
Ηταν φιλόξενη η κωλότρυπά της , είχε ωραία αίσθηση ?
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1