Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 129 10
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μεσημερι πεμπτης και μετα απο κοφυ στο γκαζι και λεω να παω μεταξι μετα απο καιρο και αφου δεν επαιζαν και αρκετα φραγκα λεω ας παω να γνωρισω την αντζελα που ειχα δει πριν λιγες μερες σε αυτο τον οικο και μου ειχε φανει συμπαθητικη.Με ειχε ενημερωσει βεβαια και ανενταχτος συναγωνιστης που περασε λεγοντας οτι ηταν καλη,μπαινω λοιπον και αφου η τσατσα την παρουσιασε μαζι με την βικυ δινω το 10ευρω περναω και μετα απο λιγο ερχεται η Αντζελα χαρουμενη,χαμογελαστη ευδιαθετη με καλη θετικη ενεργεια.Η αντζελα ειναι ενα προμιλφ με κοντο μαλλι καστανο και σωματακι λιγο χαλαρο σε φυσιολογικο πλαισιο με ωραια πιασιματα αξιολογη θα ελεγα, στα της συνευρεσης με το που μπηκε στο δωματιο οτι ειχα βγαλει τα ρουχα μου οπως ημασταν ορθιοι ξεκιναμε μπαλαμουτι και χουφτωμα στα ωραια της ελαφρως πεσμενα βυζακια εκει μου δινει απο ενα μπουκαλακι που κραταγε λιγο αντισηπτικο να καθαρισω τα χερια οκ της λεω και ξαμπλωνουμε στο κρεβατι οπου αρχισε να τριβει τα βυζια της στον πουτσο μου και να χαιδευει τα μπαλακια μετα περναει καποτα οπου κανει ενα αρκετα καλο ικανοποιητικο τσιμπουκι ενω της δαχτυλιαζα το αξυριστο με λιγο σοσιαλιστικο γενακι(θυμηθειτε τους πρασινοφρουρους δεκαετια παλε ποτε80 οι παλιοτεροι) αφου λοιπον ειχα φτιαχτει καλα την γυριζω ιεραποστολικο και ξεκιναω ενα σφυροκοπημα με ενταση ενω και αυτη ειχε στηθει μια χαρα το μουνι ειχε καλη αισθηση αν και ειχε βαλει λιπαντικο οχι πολυ παντως δεν αλλαξαμε σταση και μετα απο λιγο κατεθεσα η τσατσα να πω οτι διακριτικα μας ενοχλησε αλλα η Αντζελα δεν αγχωθηκε ουτε εδωσε σημασια γενικα ηταν μια τιμια καταθεση απο ενα αρκετα αξιολογο συμπαθητικο προμιλφ την προτεινω συναγωνιστες καλα να περνατε και να γαματε

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 16, 2014
Όνομα κοπέλας
Άντζελα
Υπηρεσίες
Τιμημένος
Εγγραφή:
25 Οκτ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
146
Likes:
42
Πόντοι:
1.456
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Ιανουαρίου, 2014
+1 (1/1)
16 Ιανουαρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

kλησπερα φανουρη να σαι καλα δεν ξερω αν τη δοκιμασες αλλα αν σε βγαλει ο δρομος περνα να δοκιμασεις καλη συνεχεια
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2