Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 294 10
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Επισκεψη σ αυτό το σπιτι για ακομη μια φορα,αφου η επιστροφη της καιτης εχει σηματοδοτησει μια νεα σειρα συνευρεσεων μαζι της
Η κοπελα αυτή ταιριαζει παρα πολύ στη ψυχοσυνθεση μου,αφου καταφερνει να συνδυαζει τοσο την ερωτικη οσο και την σεξουαλικη διαθεση,μ αποτελεσμα η προσμονη κάθε φορα που πηγαινω να τη συναντησω να είναι ευχαριστη και δυνατη
Παρολο που τα προκαταρκτικα είναι ένα θεμα στ οποιο δεν επιμενει παρα πολύ,εν τουτοις εχουμε καταφερει να το διευθετησουμε..οταν χρειαζεται να της το ζητησω με προθυμια ασχολειται περισσοτερο,ενώ τη δευτερη φορα που ειχαμε βρεθει μονη της βελτιωσε αυτό το σημειο(αυτη ηταν η τριτη φορα που την επισκεφτηκα)
Η ουσια είναι ότι αφου ολοκληρωθει το προκαταρκτικο σταδιο,ειμαι ετοιμος να μπω μεσα της ψυχη και σωμα και είναι ετοιμη να με δεχτει πιθανοτατα με τον ιδιο τροπο
Στη χτεσινη μου επισκεψη,ξεκινησαμε ιεραποστολικα με τα χερια της να με χαιδευουν σε κάθε σημειο του κορμιου μου,εμενα να τη φιλω στο λαιμο και το προσωπο της,να σταματω φιλωντας και γλειφοντας το στηθος της,να χαμηλωνω το κεφαλι μου βλεποντας τα ποδια της,ενώ ειμαστε αγκαλια
Τα ωραιοτερο όμως κομματι της συνευρεσης,και αφου αμφιταλαντευτηκα παρα πολύ,καθως ημουν ετοιμος να τελειωσω σ αυτή τη σταση,ηταν όταν της ζητησα ν ανεβει από πανω μου
Καθισμενος στο κρεβατι με τα ποδια μου στο πατωμα,η καιτη ανεβηκε απαλα πανω μου,τυλιγοντας τα ποδια της στο κορμι μου,προσφεροντας ομορφες αισθησιακες στιγμες,κανοντας αργα σεξ,ενώ η θεα των κορμιων μας από τον καθρεφτη που ειχα την δυνατοτητα να βλεπω,ενισχυε ακομη περισσοτερο την αισθησιακη απολαυση
Εκει όμως που πραγματικα η στιγμη ηταν μαγικη,ηταν όταν σηκωθηκα από το κρεβατι,στην ιδια σταση,κανοντας ερωτα πια στα ορθια,εχοντας τη αγκαλια πανω μου,με την καιτη να χειριζεται πραγματικα πολύ ομορφα και φυσικα το θεσπεσιο κορμι της σ αυτή τη σταση
Οι ρυθμοι ηταν πιο εντονοι,το θεαμα πραγματικα μαγευτικο και το τελος αναποφευκτο,ξαπλωνοντας παλι καθιστος στο κρεβατι,με τα δυο κορμια μας να εξακολουθουν να είναι αγκαλιασμενα,παραμενοντας μεσα της
Αν θα μπορουσαμε να χαρακτηρισουμε αυτή τη σταση,ως ορθιο λωτο,σιγουρα ο λωτος ειχε τις παρενεργειες του και για τους δυο,και περισσοτερο ισως για την καιτη
Σ αυτή τη σταση,καθισμενη πανω μου,και εχοντας τελειωσει δευτερολεπτα πριν,λησμονησε να φυγει..Για τρια με τεσσερα λεπτα,εξακολουθουσε να με αγκαλιαζει,να με φιλαει τρυφερα,να μου δειχνει ότι περασε ομορφα μαζι μου
Νομιζω ότι οι παρενεργειες του μυθικου αυτου καρπου που εφαγαν οι συντροφοι του οδυσσεα,μαλλον ειχαν αντικτυπο και σε μενα,αφου μπορει να μην ξεχασα αυτή τη συνευρεση,το αντιθετο,αλλα σιγουρα θελω να ξαναφαω μαζι της αυτό τον καρπο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 14, 2014
Όνομα κοπέλας
Καίτη
xilnik
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
31 Οκτ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
210
Likes:
2.892
Πόντοι:
11.565
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim, ZeroTolerance, bakalhs

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Ιανουαρίου, 2014
Αγαπητέ XILNIK μετά την χώρα των Λωτοφάγων....σειρά έχει η μάγισσα "ΚΙΡΚΗ"
Σου αφιερώνω τους παρακάτω στίχους....
Μάγισσα Κίρκη πού με πας
σε ποια γωνιά μ’ αφήνεις και με σβήνεις
έχω ξεχάσει τι ζητώ
ζω στο δικό σου κόσμο κι απορώ...

Υ.Γ. Μην ξεχνάς όμως...
Σα βγεις στον πηγαιμό για την Ιθάκη,
να εύχεσαι νάναι μακρύς ο δρόμος,
γεμάτος περιπέτειες, γεμάτος γνώσεις.(Πάντα θα υπάρχει όμως μία "ΠΗΝΕΛΟΠΗ" να σε περιμένει...)
16 Ιανουαρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Οταν το "στα ορθια" (xilnik) συνανταει την "σταση του λωτου"(Cheyenne) = "Ορθιος λωτος".

Πολυ επιτυχημενος ορος. Μια σταση που κάνω συχνα, και δεν ηξερα πως να την αναφερω και εκανα περιγραφη.
Μονο και μονο γι΄αυτο +1 Μεγάλο χαμόγελο
Οχι οτι και τα αλλα ηταν ασχημα δηλαδη.............
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2