Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 170 10
Γενική βαθμολογία
 
5.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Η επίσκεψη έγινε Κυριακή μεσημέρι στις 13.00(αναφέρομαι στον οίκο που βρίσκεται στο ισόγειο)πολύ , δεύτερη φορά που πετυχαίνω την κοπέλα σε τσάρκα μου , από την πρώτη φορά την είχα βάλει στο στόχαστρο μου αλλά δεν την είχα τιμήσει διότι είχα περάσει με άλλες κορασίδες. Μιρέλα είναι Ρουμάνα 21 ετών , έχει καστανοκόκκινα μαλλιά , κανονικό σώμα , ωραίο σφιχτό πεταχτω κώλο και απίθανα σχηματικά 2.5άρια στητά βυζιά με μικρή ρογίτσα . Πλήρωσα την τσατσά και πέρασα . Τα δωμάτια είναι ψιλοάθλια , παλιά στα δωμάτια που είναι το ένα δίπλα στο άλλο όπως μπαίνεις , υπήρχε τρύπα που έβλεπες από το ένα στο άλλο , τσέκαρα και την έχουν κλείσει. Ήρθε στο δωμάτιο έβγαλε το άσπρο στρίνγκ , από πάνω ήταν τόπλες έτσι κι αλλιώς , την ανέβασα από πάνω μου και άρχισα να χουφτώνω και να γλύφω τις βυζάρες της , σε προσπάθεια να προσεγγίσω το μουνάκι της με το χέρι μου , έκλεισε τα πόδια της , με φίλησε λίγο στον λαιμό και στο στήθος , πέρασμα προφυλακτικού , η πίπα της άνω του μετρίου . Πρώτη στάση την έστησα στα τέσσερα , αφού έφτιαξα λίγο τα πόδια και την λεκάνη της την έστησα όπως ήθελα , άρχισα να την γαμάω και άρχισε να βγάζει μερικές κραυγούλες , πήγα να χουφτώσω τα βυζιά της και έγειρε το κορμί της μπροστά και τοποθέτησε μαξιλάρι κάτω από αυτά , στην συνέχεια ξάπλωσε πάνω σε αυτό. Δεύτερη στάση με εμένα ανάσκελα στην άκρη του κρεβατιού την ανέβασα πάνω μου , πιάνοντας την από τα υπέροχα κωλομέρια της την ανεβοκατέβαζα πάνω στον πούτσο μου , μετά από μερικά λεπτά τελείωσα. Καλό σωματάκι μέτρια πράγματα , στο δωμάτιο έκατσα δεν έκατσα δέκα λεπτά .Άλλη μια προσθήκη στις εμπειρίες μου με κοπέλα του αγοραίου έρωτα κα τίποτα παραπάνω.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 12, 2014
Όνομα κοπέλας
Μιρέλα
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
191.160
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, @.Dod0s, ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΑΣΠΑΡΗΣ

Σχόλια

7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
(Updated: 14 Ιανουαρίου, 2014) 14 Ιανουαρίου, 2014
Ρε φίλε θα μας τρελάνεις. Εσύ δεν θυμάσαι ποιες πουτάνες έχεις ήδη γαμήσει. Κεφάλι σε τοίχο!

Για τη συγκεκριμένη υπάρχει δική σου κριτική στο Κολωνού 15 το Σεπτέμβρη του 2013. Είναι 100% η ίδια ξενέρωτη πουτάνα, η οποία παλαιότερα εκδιδόταν στο Κεραμεικού 13 υπόγειο!
P
Promiscuous
15 Ιανουαρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

δεν μου στέλνεις την κριτική που λές να την διαβάσω και εγώ... ....γιατί δεν θυμάμαι λόγω ηλικίας...
15 Ιανουαρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

"Μιρέλα , πετίτ ρουμανάκι με ωραίο κωλαράκι"

http://www.bourdela.com/oikoi-anoxhs/athina/kolwnou-15/#jr_review_39153
P
Promiscuous
15 Ιανουαρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

τύπε δεν μιλάω για την ίδια κοπέλα......στο Κολωνού αυτή που είχα πάρει έιχε μικρό βυζί...
τίποτα άλλο θές να μάθεις ή θα συνεχίσεις να μην προσφέρεις γράφοντας ενημερώσεις και κριτικές παρά μόνο να σχολιάζεις.
16 Ιανουαρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Είναι 100% η ίδια. Ξέρω πάρα πολύ καλά τη διαδρομή της!
P
Promiscuous
16 Ιανουαρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

αφού ξέρεις την διαδρομή της για πές μου έβαλε σιλικόνη?
17 Ιανουαρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Δεν ξέρω φίλε, πάντως είναι σίγουρα η ίδια. Και δεν το έγραψα για να σε κατηγορήσω αλλά για να καταλάβεις ότι την έχεις ξαναγαμήσει. Θυμάμαι ότι και την προηγούμενη φορά που την είχες πάρει στο Κολωνού 15 δεν είχες καταλάβει ότι είναι η ίδια που εκδιδόταν στο Κεραμεικού 13 υπόγειο, γιατί είχε αλλάξει το μαλλί. Γενικά με τη συγκεκριμένη φαίνεται να έχεις ένα πρόβλημα: τη γαμάς συνέχεια και πάντα νομίζεις ότι είναι άλλη. Κεφάλι σε τοίχο!
P
Promiscuous
7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7