Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 559 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Σαββατο βραδυ και ενω ειχα πιει 2-3 ποτακια σε μπαρακι του κεντρου κατι μεσα μου με οδηγησε προς τα στενα της φυλης.Το τιμονι της μηχανης εστριψε μονο του στο υψος της αχαρνων και ετσι μη εχωντας αλλη επιλογη σε μερικα λεπτα παρκαρα στο στενο της οδου φωκαιας.

Απο μια μινι βολτα που εκανα ειδα τα στενα φυλης και φωκαιας να εχουν αρκετο κοσμο...πιτσιρικαδες κυριως που μετα το κλαμπακι ηρθαν οι περισσοτεροι για βολτα.Σε καθε σαλονι που μπηκαν ειχα πανω απο 5-6 ατομα και σε μερικα γινοταν και χαμος...μπορει και να ειχε 15 ατομα.Στη φυλης δε βρηκα κατι να μου κανει το κλικ για να περασω και ετσι κατεβηκα προς φωκαιας.Καποια στιγμη ανεβηκα στον ενλ λογο οικο.Εγω ανεβαινα και μια αγελη πιτσιρικαδων κατεβαινε..πρεπει να ηταν καμια 20αρια ατομα.

Μπαινω στο σπιτακι κανεις στο σαλονι και αμεσως η ευγενικη υπηρεσια ενω με χαιρετησε μου παρουσιασε την Αννα.Νεαρη μελαχροινη με ωραιο κορμακι...μικρο βυζακι και οπως παντα σαλοναρισε ολογυμνη.Την κοιταξα...ηρθε με καυλαντησε και εκεινη την ωρα μου ηρθε στο μυαλο μια παλια μου συμφοιτητρια που ειχε παιχτει κατι μεταξυ μας αλλα ποτε δεν τη γαμησα.Με αυτη μου εμοιασε η Αννουλα εδωσα το 20ρικο και χαθηκα στο δωματιο στο βαθος.Ηταν καθαρο και μυριζε ωραια,στη τηλεοραση επαιζε τσοντουλα απο μια εξωτικη παραλια.Εβγαλα τα ρουχα πληθηκα και περιμενα το κοριτσι.

Δεν αργησε να ερθει.Μετα απο αναμονη 5 λεπτων η Αννα εκανε τη παρουσια της στο δωματιο.Ηρθε απο πανω μου ανταλλαξαμε καποια φιλακια και αρχισε να μη φιλαει στο στηθος.Το ιδιο εκανα και εγω και ασχοληθηκα αρκετα με τις ρογιτσες της.Περασμα προφυλακτικου και αρχισε τη πιπα.Η πιπα της τυπικη...τιποτα το ιδιαιτερο.Σα να σου κανει μια πιτσιρικα που γνωρισες στη σχολη.Μετα απο 2-3 λεπτα τη σταματησα και της ζητησα να ανεβει απο πανω.

Ετσι συνεχιστηκε η μαχη.Εκει ανταλλαξαμε και καποια φιλια στο στομα.Μετα απο λιγο της ζητησα να ξαπλωσει.Ηθελα να τελειωσω ιεραποστολικα.Η Αννουλα ξαπλωσε ανοιξε καλα τα ποδια της και μπηκα μεσα.Η συμμετοχη της αρκετα καλη...με φιλια και καποιους μικρους αναστεναγμους.Μετα απο κανα 5λεπτο ηρθε το τελος.

Φαινοταν καπως κουρασμενη και εμεινε ξαπλωμενη στο κρεβατι.Εγω σηκωθηκα για να βγαλω τη καποτα και εκεινη μου εκανε κοπλιμεντο για το κορμι μου.Εκει μου επιασε κουβεντα περι γυμναστηριο και διατροφης.Εμεινε και μιλουσαμε γι κανα 5λεπτο.Στο δωματιο εκανε κοντα 15 λεπτα...η υπηρεσια δεν εμφανιστηκε και η Αννα δε φανηκε να βιαζεται.

Ειναι ομορφη...αλλα τυπικη.Τιποτα το ιδιαιτερο μεσα.Χθες δε ζητουσα κατι το ιδιαιτερο απλα ηθελα να αδειασω καπου που μου εκανε κλικ.Αν θα την ξανατιμουσα?Δυσκολα...παντως δε μπορω να πω οτι πηγε χαμενο το χθεσινο παραβολο.Καλα γαμησια σε ολους αδερφια!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 11, 2014
Όνομα κοπέλας
Άννα
Υπηρεσίες
nasouliskk
Μέλος
Εγγραφή:
4 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
23
Likes:
2
Πόντοι:
11
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Ιανουαρίου, 2014
Ωραία κριτική!
+1! (1/1)
13 Ιανουαρίου, 2014
στο παλικαρι εδω εκανε γλωσσοφιλα και στον απο κατω δεν αφηνε ουτε να πιασεις το προσωπο με το χερι χαχα
οπως τους καυλωσει Χαμόγελο
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2