Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 111 10
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ηταν η δεύτερη φορά, μέσα σε διάστημα λιγότερο των 30 ημερών, που επισκεπτόμουν το ακριτικό αυτό μπουρδέλο.
Η κοντοφάρδουλη ελληνίδα υπηρεσία με τη βραχνή φωνή με υποδέχτηκε στο σαλόνι.
– Καλημέεερα! Τί κάνετε; Καλή χρονιά να έχετε!
– Επίσης.
– Είναι εδώ η Ναταλία μας, είπε και σταμάτησε κοιτάζοντάς με διερευνητικά.
– Ναι! έκανα με τρόπο που έδειχνε ότι ήθελα να προχωρήσει παρακάτω.
– Την ξέρετε;
– Εεε...
– Πρέπει να την ξέρετε!
Η αλήθεια ήταν ότι την είχα δει πριν περίπου 2 μήνες.
– Δεν είναι μια κοπέλα με κοντό μαλλάκι;
– Ναι μπράβο, τα μαλλιά της είναι κοντά κοκκινωπά!
– Και τί πρόγραμμα έχει;
– Τσιμπουκάκι σπέσιαλ, 69, αυταρχικό, ελεύθερα πιασίματα, δεν βιάζεται, αγκαλίτσες, ωραία φιλάκια, με 20 ευρώ!
– Εντάξει, θα περάσω με τη Ναταλία!
Ακριβώς εκείνη τη στιγμή άνοιξε μία πόρτα και η εν λόγω πυρρόθριξ νέα γυναίκα με χαιρέτησε.
Το μαλλί της ήταν κουρεμένο καρέ –στο ύψος των παρειών–, το πρόσωπο κοινό, το στήθος μικρομεσαίο και κάπως χαλαρό, ενώ το καλοδεμένο σώμα κατέληγε σε σχετικά φαρδιά καπούλια, από τα οποία συνέχιζαν καλοσχηματισμένα πόδια στολισμένα με ψηλές γυναικείες κάλτσες.
Το δωμάτιο που μου έδειξε η ευτυχισμένη τσατσά ήταν ικανοποιητικό και όπως άλλες κάμαρες του οίκου είχε και εκείνο το δικό του έναστρο ταβάνι.
Κάτω από το οποίο – αφού πρώτα η κοπέλα με χαιρέτησε και ενδιαφέρθηκε να μάθει αν όλα ήταν καλά με μένα– άρχισε τα προκαταρκτικά της˙ με τυπικά γλειψιματάκια, φιλάκια, χουφτωματάκια και χαϊδεματάκια.
Από τη μεριά μου, ήμουν πιο "υγρός" (φιλιά, γλειψίματα) και με πιο "στενές επαφές" (χουφτώματα, χαϊδέματα), που δεν έδειξαν να την ενοχλούν.
Αλλωστε το ζητούμενο ήταν η επίτευξη της στύσης και όταν είδε την ψωλή μου όρθια να πάλλεται, της ξετύλιξε με το στόμα το προφυλακτικό και προχώρησε σ' ένα σύντομο τσιμπούκι, με καλό όμως ρυθμό, ικανοποιητικό βάθος και αρκετή υγρασία.
Τη γάμευσα σε τρεις στάσεις: Πρώτα ιεραποστολικά˙ με τον πούτσο μου να μπαινοβγαίνει με ταχύτητα στην ψιλοαξύριστη μουνάρα της, έχοντας τα πόδια της δεξιά και αριστερά ν' ακολουθούν τις γαμικές ωθήσεις μου.
Μετά στη στάση της γελαδάρισσας˙ όπου στηριζόμενη με τις παλάμες στο αγύμναστο στήθος μου και κάνοντας βαθύ κάθισμα πάνω απ' τον καυλωμένο πούτσο μου άρχισε τις παλινδρομήσεις του μουνέλου της κατά μήκος του.
Και τέλος στη στάση του πισωκολλητού γονατιστού˙ όπου υπέμεινε δυνατό σφυροκόπι μέχρι που έχυσα λαγνοβογγώντας.
– Εντάξει; Μπράβο αγάπη μου! είπε και άρχισε να ετοιμάζεται.
– Ημουν καλός; τη ρώτησα νοερά.
Γέλασε.
– Eυχαριστώ που μου έδωσες το μέτρο της αποτυχίας, είπε.
Στο σημείο αυτό θα έπρεπε ν' ανάψω τσιγάρο (εάν κάπνιζα). Ηταν ένα σημείο ταύτισης.
– Ααχχ, καλά δεν ήταν; τη ρώτησα στην πραγματικότητα.
– Μωρό μου ήταν τέλεια! απάντησε χαμογελώντας.
– Οχι παίζουμε! ψιθύρισα γεμάτος αυταρέσκεια χαμογελώντας και εγώ.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 11, 2014
Όνομα κοπέλας
Ναταλί
Φανούρης Τζούρας
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
10 Νοε 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
526
Likes:
3.685
Πόντοι:
14.156
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Ιανουαρίου, 2014
Οι Μεγάλοι Πόρνοι όπως εσύ, δεν ψάχνουν την επιβεβαίωση...Γερο-μύστης
+1! (3/3)
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1