Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 294 10
Γενική βαθμολογία
 
4.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
2.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
2.0
H επίσκεψη έγινε ξημερώματα Τετάρτης προς Πέμπτη στις 00.10 , δούλευε η Σόνια , ξανθιά ψηλή μίλφ νταρντάνα με αρκετά χαλαρό κορμί(ειδικά στην κοιλία)και πιασίματα , 3άρια + βυζιά, Ρωσίδα γύρω στα 37. Στο σαλόνι όποτε την βλέπω το χαμόγελο είναι μόνιμα στα πρόσωπο της λες και είναι ζωγραφιστό σαν του Joker….πλήρωσα την υπηρεσία και πέρασα στο δωμάτιο. Έβγαλα τα ρούχα μου και όσο πλενόμουν ήρθε στο δωμάτιο χαμογελαστή , ξάπλωσε στο κρεβάτι χωρίς να βγάλει τα ρούχα της και την ψηλές μπότες που φορούσε , την πλησίασα και μου έκανε νόημα με το χέρι της να ξαπλώσω . Ήρθε χαμηλά ανάμεσα στα πόδια μου και άρχισε να μου παίζει τον πούτσο , της είπα να βγάλει τα ρούχα της και αυτή απλά χαμογελούσε , άρχισε να μου κάνει πίπα , πολύ μέτρια , στο ίδιο μονότονο τέμπο και καθόλου βαθιά , γρήγορα γρήγορα μου πέρασε το προφυλακτικό. Εγώ δεν έχω κάποια αντίδραση και της ξαναλέω να βγάλει τα ρούχα της . Ξάπλωσε ανάσκελα σήκωσε τις ποδάρες της και έβγαλε την μπεζ βράκα που φορούσε , την έκανε μικρό κουβάρι και την τοποθέτησε μέσα στην μπότα της , πάντα χαμογελώντας κάτι που εμένα σε συνδυασμό του ότι δεν έβγαζε τα ρούχα της με εκνεύριζε. Με τα πολλά κατέβασε το σουτιέν και το φόρεμα της μέχρι την μέση της. Της είπα να ανέβει από πάνω αλλά αυτή είχε ξαπλώσει ανάσκελα και με περίμενε. Μπήκα μέσα της και άρχισα να την γαμάω , αυτή καθόταν απαθέστατη αλλά πάντα χαμογελαστή , το μουνί της είναι σαν πηγάδι....την γύρισα στα τέσσερα , κάτι ότι είναι πολύ ψηλή κάτι που είχε σηκώσει την λεκάνη της αρκετά ψηλά , κουράστηκα μετά απο μερικά λεπτά , τραβήχτηκα για να της πω να αλλάξουμε στάση , την βλέπω να σηκώνεται και να βάζει το σουτιέν , έχω μείνει και την κοιτάω σαν χάνος και της λέω δεν τελείωσα και της δείχνω τον πούτσο μου , τότε την άκουσα να μιλάει και να λέει και εγώ τι θέλεις να κάνω , πάρε μου πίπα να τελειώσω της λέω , άρχισε πίπα η οποία ήταν χάλια και της λέω καλύτερα παίχτον μου να τελειώσω στα βυζιά σου , δέχτηκε , άρχισε να μου τραβάει μαλακιά και κόντεψε να μου ξεριζώσει τον πούτσο , την σταμάτησα και τον έπαιξα μόνος μου μέχρι που τελείωσα στις βυζάρες της , μου ζήτησε χαρτί , της το έδωσα και το χρησιμοποίησε σχεδόν όλο για να σκουπιστεί , σήκωσε το σουτιέν της και το φόρεμα της χωρίς να πλυθεί. Στο δωμάτιο έκατσα δεν έκατσα δεκάλεπτο. Δεν υπάρχει περίπτωση να την ξαναπάρω. Επειδή λόγω σωματότυπου μπορεί να αρέσει σε πολλούς , ας το σκεφτούν πρώτα , βέβαια όπως έχω ξαναπεί πάρα πολλές φορές δεν περνούν όλοι το ίδιο με όλες τις κοπέλες.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 09, 2014
Όνομα κοπέλας
Σόνια
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
191.782
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, @.Dod0s, ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΑΣΠΑΡΗΣ

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Ιανουαρίου, 2014
Η σονια απο Διδύμου ηταν η γνωστη "μη μου απτου" βυζαρου με το καλο τσιμπουκι?
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1