Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 61 10
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Η Τζούλια είναι η πιο γνωστή λαϊκή πόρνη των Αθηνών, καθότι οι καλλιτεχνικές της ανησυχίες την κατέστησαν πρωταγωνίστρια σε ταινία μικρού μήκους, με θέμα το ερωτικό δράμα που βιώνουν μάνα και κόρη, σε τρίγωνο με έναν καραφλογαμπρό.
http://xhamster.com/movies/1777725/tzoulia_greek_slut.html

Η Τζούλια λοιπόν είναι δημόσιο πρόσωπο…

Ξημέρωσε η ημέρα των Θεοφανείων με τη Τζούλια να τριγύριζε στο κεφάλι μου…
Η αγκαλιά της Τζούλιας είναι λαβύρινθος: Μπαίνεις και χάνεσαι στον μαυλιστικό, αφράτο, ασπρουδερό κώλο της, στα ασορτί με τον κώλο μπούτια της, στα μαργιόλικα μάτια της, στα πλανερά χείλη της.

Ήταν πρωί, ήμουν από του πρώτους πελάτες.
Ο οικίσκος μύριζε θυμίαμα.
Τροτέζα και πατρόνα, εκπλήρωναν τις θρησκευτικές τους υποχρεώσεις με λιβάνι και προσευχή, στα διαλείμματα μεταξύ των συνουσιών.

Η Τζούλια εμφανίστηκε στο χώρο αναμονής και επιδείξεων, με θριαμβευτικό ύφος.
Θαρρείς ότι έλεγε μέσα της «Μόνη μου και όλοι σας, ρεεε!»
Έτερος πορνορέκτης που ανέμενε μαζί μου, απεχώρησε βιαστικά.
Η Τζούλια με αναγνώρισε, κόλλησε επάνω μου, εξαπολύοντας περιπαθείς ασπασμούς σε χείλη, ώτα, αυχένα, στήθος…
Η πατρόνα γέλαγε με το θέαμα, το ίδιο και η ψωλή μου.

Στο κλινάρι συνουσιών, από τα περίτεχνα προκαταρκτικά της Τζούλιας, η ψωλή είχε γίνει γουδοχέρι.
Η Τζούλια το ίππευσε.
Στον πλευρικό καθρέφτη, έβλεπα την επίλεκτη και διακεκριμένη υπερπόρνη να καλπάζει, τους μύες των μηρών της να συσπώνται, τους γλουτούς της να πάλλονται ρυθμικά, με δύναμη και ακρίβεια.
Εμπρός μου, κείτονταν η βουβωνική της χώρα που είχε γίνει επίπεδη από την προσπάθεια, ενώ ταυτόχρονα οι μαστοί της είχαν πεταχτεί από την πίεση του θώρακα που φούσκωνε από τη βαριά ανάσα.
Ένιωσα ότι θα έχυνα αμέσως, τα πάντα, ότι είχα μέσα μου, μέχρι το νωτιαίο μυελό.

Άλλαξα στάση για να καθυστερήσω την εκπερμάτωση, η οποία επήλθε μετά από λίγο, με σπασμούς που διήρκησαν περίπου δύο λεπτά…

Η Τζούλια, έχει ιδιαίτερη και ισχυρή σχέση με το όργανο "στόμα": Το χρησιμοποιεί έντονα και ποικιλότροπα κατά τη διάρκεια της πράξης: Γλύφει, βογκά, ρουφά, βαριανασαίνει, φτύνει, γελά, μιλά.
Πολύ περιποιημένο στόμα, με οδοντοστοιχία απαστράπτουσα από τη δουλειά οδοντοτεχνίτη, με φιλήδονα και πλανερά χείλη, πάντα έντονα κόκκινα με ανεξίτηλο κραγιόν, και με αναπνοή καθαρή, άοσμη.
Για πρώτη φορά, ασχολήθηκε με το δικό μου στόμα...
- Είσαι καθαρός άντρας αγκάπιμου, το στόμα σου μυρίζει σαν μωρό. Όποιος προσέχει το στόμα του, σημαίνει ότι φροντίζει τη ζωή σου, προσέχει τι τρώει, τι πίνει, τι γαμάει.
Εγώ από τη μυρωδιά του στόματος καταλαβαίνω τι σόι πράμα είναι ο καθένας πελάτης.
Όπως ο ντεντέκτιβ! Ντετέκτιβ Τζούλια! Χα! Χα! Χα!".
- Τζούλια, τι θα έλεγες να πηγαίναμε 2-3 μέρες χειμερινή εκδρομή, σε κάποιο από τα ειδυλλιακά μέρη της Ελλάδας;
- Αποκλείεται, γιατί θα με γαμάς συνέχεια και δεν θα μπορέσω να δω το μέρος...
- Καλά, δεν πειράζει… Τι θα κάνεις σήμερα, μετά τη δουλειά;
- Θα ακολουθήσω το έθιμο των Θεοφανείων και θα πάω για μπάνιο στην Καστέλα…
- Στα βράχια της Πειραϊκής;
- Κάπου εκεί…

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 06, 2014
Όνομα κοπέλας
Τζούλια
ΠΥΡΑΥΛΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
1 Δεκ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
104
Likes:
2.751
Πόντοι:
7.016
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 olddog, geroksouras, sotis99 και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Ιανουαρίου, 2014
Ίσως η κορυφαία κριτική σας. Αν ήταν το θέμα της Έκθεσης στις εισαγωγικές εξετάσεις στο Πανεπιστήμιο, θα είχατε αριστευσει σίγουρα. Δέχεται η Τζούλια να ζήσουμε οι τρεις μας αυτή τη μαγεία ;
12 Ιανουαρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Την αγαπάτε τη Τζούλια, όπως κι εγώ...

Όσο για το "μαγικό ταξίδι", σιγά μη δεχθεί η Τζούλια να κάνει ποτσοτουρισμό με orinosleon και Πύραυλο...
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2