Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 217 10
Γενική βαθμολογία
 
5.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Σε χθεσινή μου βολτα με αλλον συναγωνιστή μπήκαμε στο εν λογω ευαγες ιδρυμα. Στο σαλοναρισμα παρουσιαστηκαν δυο κοπελλες η Μονικα και η Γκαμπριελα διαλεξα την δευτερη γιατι ειδα ότι εχει μια καταπληκτικη κωλαρα για τα δικα μου γουστα παντα. Η Γκαμπριέλα είναι μια ψηλη κοπελλα ξανθια εκ Ρουμανιας με μικρο στηθος 1 με το ζορι και φανταστικο κωλο. Στο δωματιο τωρα τα πραγματα ηταν μετρια , δεν βιαστηκε να μου βαλει το καποτιδιο παρα μονο όταν το ανεβασμα ηταν ικανοποιητικο και η πιπα της ηταν καλη, αν και ειχε παρει σταση που δεν επετρεπε πολλα χαδια. Στο γαμησι το καλο είναι ότι αντεχει το σφυροκόπημα και δεν διαμαρτύρεται στις εναλαγες των στασεων όπως επισης ότι δεν εδειξε σημεια βιασύνης. Το τελος ηρθε μετα από 12 λεπτα περιπου και ενώ σε ολη την διαρκεια της πραξης ηταν συγκρατημενη σε χαδια αφου εχυσα και μετα για κανενα διλεπτο είχαμε φιλακια και τα λοιπα κατι ποπυ θα με κανει να την ξανατιμησω συντομα γιατι στο τελος εγινε ενδιαφερον το θεμα. Συνισταται εστω για μια εκτονωση μιας και είναι υπομονετικη αν μη τι άλλο.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 10, 2014
Όνομα κοπέλας
Γκαμπριέλα
Μέλος
Εγγραφή:
22 Μαϊ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
20
Πόντοι:
16
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Ιανουαρίου, 2014
Φαντάζομαι μαν πως μιλάς για το ισόγειο και όχι τον όροφο..
Αυτή η κοπέλα ήταν καστανομελαχρινή με ίσιο ελαφρώς μακρύ πιασμένο αλογοουρά και είχε σχετικά ωραίο πρόσωπο;
+1
12 Ιανουαρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ναι για το ισογειο μιλαω
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2