Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 129 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
H Ναταλία είναι μια ξανθιά μιλφ με ίσιο μακρύ μαλλί,πρόκειται για συμπαθητικό πρόσωπο
κλασσικής τσιμπουκλούς που εμένα τουλάχιστον με γοητεύει για την ικανότητά της.
Διαθέτει 3άρι πεσμένο φυσικό βυζί και αρκετά κιλά στο κορμί και στην ζουμερή κωλάρα της.
Το πρόγραμμα της Ναταλίας είναι κλασσικό στην τιμή των 10 ευρώ συμπεριλαμβανομένου του ελ.στοματικού
που άλλες φορές δηλώνεται κι άλλες όχι.Θεωρείστε ότι θα σας το κάνει αν το θέλετε πάντως.
Εγώ πήρα το απλό πρόγραμμα.Τα προκαταρκτικά της Ναταλίας είναι υπαρκτά ως φιλιά σε όλο το σώμα και χάδια.
69 κάνει φυσικά όπως και γλωσσόφιλα γιατί συνηθίζει να μου σκάει μύτη πολύ κοντά όταν μου πιπιλάει τον λαιμό.
Στα δακτυλιάσματα δεν λέει όχι καθώς όταν χάιδεψα το ροδαλό μουνί της μου άνοιξε τις "πόρτες της"
με τα χέρια της ασχέτως που δεν την δακτύλιασα.
Εδώ που τα λέμε όταν επισκέπτομαι πιπόσπιτα δεν γίνεται να έχω το νου μου στο γαμήσι και στις δακτυλοεισαγωγές
αλλά εις γνώσην μου φυσικά προχωρώ στο θέμα τους.Δεν γίνεται σε ψαροταβέρνα να παραγγείλεις κοτόπουλο α λα κρεμ
κι ας το'χει στο μενού,θα πάρεις φαγγρί ρε μάστορα,πως να το κάνουμε δηλαδή;
Οι βυζάρες της είναι ικανές για αδίστακτα πουτσοχτυπήματα ενώ δέχεται κάθε ασχολία μαζί τους.
Σαν καθαριότητα η Ναταλια είναι σε πολύ καλά επίπεδα και δεν έχω παρατηρήσει οσμές ή κάτι άλλο περίεργο.
Ώρες-ώρες παίρνει κάτι καυλοβλέμματα και θέλω να την καρφώσω στον κώλο αλλά δεν τον δίνει.
Από έξτρα θα χρειαστεί να ρωτήσετε την ίδια αν θέλετε κάτι αλλά δεν θα βρείτε και πολλά.
Η πίπα της Ναταλίας είναι αρκετά καλή μπορώ να πω,βαθιά και πολύ υγρή ενώ εμένα η αγαπημένη μου ασχολία
είναι να της τον καρφώνω κάθετα σε μονόπλευρο 69 μέχρι να μπουκώνει ενώ χρησιμοποιεί τ'αρχίδια μου για τιμόνι.
Ώρες ώρες απορώ πως χωράει τόσο βαθιά την πούτσα μου αλλά είναι μαστόρισσα τελικά.
Τιγκάρει το στόμα της στα σάλια και δημιουργεί τον ιδανικό ψωλοδιάδρομο για βαθύ λαρύγγωμα εξαλείφωντας τις τριβές.
Μία άλλη αγαπημένη μου συνήθεια με την Ναταλία είναι να της πιάνω το κεφάλι και να την πιπώνω σε οριζόντιο deepthroat ενώ με κοιτάζει στα μάτια.Το λέω διότι και σε αυτή την κατάσταση φέρεται άψογα.
Γενικώς δεν μπορώ να πω ότι βάζει δόντι.
Όσο πιο δυνατά την πιπώνω τόσο πιο πολύ ανοίγει το στόμα της και φτιάχνεται οπότε γλυτώνω και το δόντι εντελώς.
Στ'αρχίδια η Ναταλία πετάει,το τι ρουφοπαιχνιδίσματα κάνει δεν λέγεται,βασικά η όλη δυναμική της
είναι αυτά τα εξαιρετικά μάγουλα που θυμίζουν χάμστερ που αποθηκεύει την τροφή του.
Προσωπικά στην πίπα την θεωρώ σχεδόν ίση με την Τάνια από το Κολωνού 48 διότι αν κι εκείνη πιπώνει καλύτερα
η Ναταλία κάνει πιο πολλά πουτσοπαίχνιδα.
Στο γαμήσι η Ναταλία δεν μπορεί όμως να πετύχει το ίδιο αποτέλεσμα με την πίπα της.
Λόγω κιλών (αν και δεν είναι απόλυτο αυτό στους ανθρώπους) δεν μπορεί να είναι τόσο ευκίνητη κι έτσι χάνει πόντους.
Επιπλέον δεν μπορεί να υποστηρίξει όλες τς στάσεις με την ίδια ικανότητα ενώ στα 4 δεν μπορεί να σηκώσει
πολύ ψηλά τον κώλο της,ωστόσο όμως γαμιέται καλά κι ατίθασα ενώ δέχεται και δυνατά κωλοχάστουκα.
Στο δωμάτιο παρέμεινα λίγο λιγότερο από 15 λεπτά με διπλή ενόχληση από την ηλικιωμένη τσατσά-κατάσκοπο
με τα γυαλιά αλλά το λάθος ήταν δικό μου γιατί με αυτή δεν είναι να μπαίνει κανείς μέσα,απλά ήμουν καυλωμένος.
Τρισεύγενη στο σαλόνι με όλους κινείται σαν κατάσκοπος πίσω από την κουρτίνα του σαλονιού για να μην φαίνεται
και χτυπάει πονηρά και σιγά την πόρτα ή ξεροβήχει για να μην παίρνει πρέφα κανείς στο σαλόνι.
Τα δωμάτια στο πορνείο είναι καθαρά κι απλά λίγο στενά αλλά πρόβλημα δεν μπορώ να πω ότι μου δημιουργούν
στην σχετική άνεση.Τα στρώματα είναι εντάξει όπως και τα σεντόνια,ο κλιματισμός είναι λίγο προβληματικός
κάποιες φορές ή και ανύπαρκτος κάποιες άλλες αλλά τελευταία στο μαγαζί δείχνουν πως κινουνται σε σωστά πλαίσια
στο θέμα.Ίσως επειδή χειμώνιασε.Συνοπτικά στην Ναταλία θα συνεχίσω να πηγαίνω για στοματικές απολαύσεις
αν και φυσικά υστερώντας στο γαμήσι ως δυναμική δεν θα γίνει ποτέ στάνταρντ μου.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 07, 2014
Όνομα κοπέλας
Ναταλία
KW
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Ιανουαρίου, 2014
Φιλε συγχαρητηρια. Ξερεις που θα την πετυχουμε πρωι ή απόγευμα την Ναταλία?
11 Ιανουαρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Δεν υπάρχει πρωί παρά μόνο βράδυ στην 3η βάρδια.
Αν θες να πας,πήγαινε μετά τις 00.00 για να είσαι σίγουρος
κι αν σ'αρέσει μπες.
KW
keep walking
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2