Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.3 34 10
Γενική βαθμολογία
 
4.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
έψαχνα κάποιο μέσο σπερματέκκρισης και σχεδόν χωρίς να το δώ και πολύ καλά νοίκιασα
ένα ξανθό θηλυκό σαρκίο με μέτριους μαστικούς αδένες και συσσωρευμένο λιπώδη ιστό στην γλουτιαία χώρα , φαινοτυπικά χαρ/κά που υπέθεσα ότι θα βοηθούσαν την εκκένωσή μου.
προσπάθησα να την κάνω να χαλαρώσει , αλλά τα προκαταρκτικά που εισέπραξα ήταν ένα επιπόλαιο κούνημα του πέους μου κάτι σαν τίναγμα.
ήμουν βέβαιος ότι θα δυσκολευόμουν πολύ να τελειώσω , ωστόσο επιστράτευσα κάποια φαντασιακά ερεθίσματα , για να διοχετεύσω λίγη αιμάτωση προς τα σηραγγώδη πεϊκά σωμάτια , γιατί αν περίμενα απ'την πεολειχία της , ακόμα θα περίμενα...
πρώτη στάση με αυτήν απο κάτω , με τα εκτεταμένα χέρια μου να στηρίζουν τον κορμό μου
μακρυά απο τον δικό της , και να μην μπορώ να νιώσω καμμία τριβή απο το υπερβολικά λιπασμένο κόλπο της.
προσπάθησα στην "κυνική" στάση να νιώσω λίγη παραπάνω τριβή , αλλά το μόνο που κατάφερα ήταν να γυμνάσω τους κοιλιακούς μου μύες στην ενεργοβόρο προσπάθεια εκσπερμάτισης.
βγήκα απο τον κόλπο της , με το σπερμοϋγρό να παραμένει εντός μου ,και κείνη μην κοιτώντας πίσω της , μου είπε ένα βαριεστημένο "γειά" και χαμογελαστή δειγμάτιζε την πραμμάτεια της στους ερεθισμένους πακιστανούς που είχαν κάνει κατάληψη στο σαλόνι.
το επιμύθιο είναι , ότι αν γίνονταν αυτά τα γαμη&*να δευτερόλεπτα προκαταρκτικής παράτριψης , αντί γι'αυτό το επιπόλαιο πεϊκό τίναγμα, δεν θα βασανιζόμουν (εισ μάτην όπως αποδείχτηκε) στην προσπάθεια εκσπερμάτισης.
αν καθυστερούσε λίγα λεπτά στα προκαταρκτικά η επαφή θα τελείωνε γρηγορότερα , απ'ότι με μηδενικά προκαταρκτικά...!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 07, 2014
Όνομα κοπέλας
Σουζάνα
rigormortis
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
23 Απρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
429
Likes:
5.091
Πόντοι:
20.605
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού