Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 153 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
2.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η Χριστίνα είναι μελαχρινή πόρνη με ίσιο μαλλί πάνω από τους ώμους που καμιά φορά το δένει σε κότσο.
Το βυζί της είναι 1,5άρι φυσικό,έχει ωραίο λεπτό κορμί ενώ ο κώλος της αν και δεν περιλαμβάνεται στο μενού
είναι στητός κι ανορθωμένος.Τα πόδια της είναι ότι πρέπει για τους ποδολάγνους φαν του αθλήματος.
Θα την γνωρίσετε από τον κάποιο στραβισμό που την διακρίνει στο ένα της μάτι αλλά αυτό δεν ενοχλεί
μιας που είναι ευδιάθετη και με σωστή συμπεριφορά προς τον πελάτη.
Tο πρόγραμμα της Χριστίνας είναι το απλό στα 10 ευρώ.
Προκαταρκτικά υπάρχουν με λίγα φιλιά και χάδια ενώ γλωσσόφιλα,69 και δακτυλιάσματα φαίνεται καθαρά ότι επιλέγει
που τα κάνει.Έδειξε όμως θετική γενικότερα.Πρόκειται για πολύ καθαρή κοπέλα που ερευνά προσεκτικά τον πελάτη
για να κάνει κάτι από τα παραπάνω.Εδώ θα ήθελα να σημειώσω το εξής:
Θέλω να πιστεύω ότι σχεδόν όλες οι κοπέλες ασχολούνται με την υγιεινή τους και είναι φυσικό να κρίνουμε
από την εξωτερική εικόνα τους μιας που μέσα στα κορμιά τους (όπως και στα δικά μας) κανείς δεν ξέρει τι συμβαίνει.
Σαν μόνα κριτήριο λοιπόν,έχουμε ως όπλο την στιγμή της επιλογής (ή μετά) τα μάτια και την μύτη μας.
Καλό είναι λοιπόν να αποφεύγουμε όσες έχουν περίεργα στίγματα ή αναδύουν κάποια άσχημη μυρωδιά.
Η Χριστίνα συνήθως την πέφτει σε λευκούς στο σαλόνι κάθε εθνικότητας φυσικά και είναι εμφανές
(όπως αρκετές κάνουν) πως έχει τους Πακιστανούς σε δεύτερη μοίρα ασχέτως αν δεν τους ρίχνει "πόρτα".
Κάπου πρέπει να τον "σφυρίξουν" κι αυτοί φυσικά.
Τα βυζάκια της διατίθενται για φιλιά και χουφτώματα ενώ σαν κατηγορία δεν ανήκει καθαρά ούτε σε gfe
αλλά ούτε σε pse.Είναι η απλή κλασσική πόρνη που περνάς νορμάλ και φεύγεις.
Προσωπικά μπήκα μαζί της επειδή μου έβγαλε μια φρεσκάδα (σαλονάρει λίγο επιθετικά) και λιγουρεύτηκα το κωλαράκι της
που τελικά στήνει σε πολύ καλό βαθμό στα 4.Από έξτρα δεν φάνηκε τίποτα στον ορίζοντα και μάλιστα σε πρότασή μου
για εκσπερμάτωση στο πρόσωπο με παραπάνω λεφτά μου έριξε άκυρο.
Η πίπα της Χριστίνας είναι μέτρια αλλά τα χειλάκια της σφίγγουν καλά την πούτσα.Αδυνατεί να καταβροχθίσει ολόκληρη την πούτσα όπως φάνηκε αλλά στην υγρασία ήταν σωστή,δόντι ελάχιστο διέκρινα ενώ με τ'αρχίδια
είναι εντελώς αρνητική στο ρούφηγμα-γλύψιμο κι αυτό είναι αρνητικό για'μένα.
Τα deepthroat ανύπαρκτα οφείλω να πω.Στο γαμήσι έδειξε όμως καλή θέληση και τήρησε σωστά όλες τις στάσεις.
Δειγματοληπτικά η καβάλα της ήταν πολύ ρυθμική και σωστή διότι το στενό μουνάκι της καταβρόχθιζε όλη την πούτσα.
Την πρόβαρα λίγο σε αντίστροφο καβάλημα σε υψηλές στροφές και απέδωσε σωστά ενώ στα 4 έπεσα μέσα
και το ανορθωμένο κωλαράκι της βρέθηκε πολύ ψηλά και ήταν λουκούμι στην θέα που είχα.
Στο δωμάτιο παρέμεινα κάτι λιγότερο από 15 λεπτά ενώ η τσατσά με ενόχλησε 2 φορές η μαλακισμένη.
Την πρώτη φορά κάλεσε την Χριστίνα να συντομεύει (η οποία αδιαφόρησε και καλά έκανε)
ενώ την δεύτερη φορά δυνάμωσε το ράδιο για να ρίξει σύνθημα.
Την κατάσταση των χώρων την έχω περιγράψει στο ίδιο σπίτι στην κριτική με την Λίζα οπότε ας μην προβώ
σε επαναλήψεις.Συμπερασματικά η Χριστίνα είναι μία νορμάλ λύση για τα 10 ευρώ και ίσως την επισκεπτώ
άλλη μια φορά (με άλλη τσατσά).Δεν θα γίνει στάνταρντ μου φυσικά αλλά δεν την απορρίπτω κιόλας εντελώς
μιας που προσπαθεί κι έχει τουλάχιστον μία νορμάλ συμπεριφορά και συμμετοχή.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 04, 2014
Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
Υπηρεσίες
KW
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Ιανουαρίου, 2014
σου σκουπησε κ εσενα την καποτα με το υγρο μαντιλακι πριν την πιπα;;;
09 Ιανουαρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Όχι,όταν φοράω την καπότα δεν την αγγίζει τίποτα εκτός από στόμα,χέρι,μουνί ή κώλο.
KW
keep walking
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2