Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 176 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Αναφέρομαι στο ισόγειο του μαγαζιού της οδού με τον αριθμό 47.
Κάποιες πόρνες έχουν ειδικές ικανότητες σ'αυτό που κάνουν,είναι πειστικές στον ρόλο του αντικειμένου τους
και κυριαρχούν στο δωμάτιο.Έτσι είναι κι η Εμμανουέλα που επίτηδες διάλεξε αυτό το πονηρό όνομα για να δουλέψει.
Η Εμμανουέλα είναι μελαχρινή προ-μιλφ με ίσιο μακρύ μαλλί,πρόστυχο πρόσωπο,3άρι πεσμένο φυσικό βυζί
κορμί με καμπύλες και λίγα παχάκια ενώ κι ο κώλος της είναι ωραίος αλλά δεν τον δίνει.
Το πρόγραμμα της Εμμανουέλας είναι το κλασσικό πρόγραμμα στα 10 ευρώ.
Το γαμήσι μαζί της είναι ξεκάθαρα κατηγορία pse,όποιος θέλει ζουζουνιές,αγκαλιές,και γλυκές ρομαντικές
περιπτύξεις να μην κάνει τον κόπο να πάει διότι η κοπέλα έχει γεννηθεί για βαρβάτα και αχόρταγα γαμήσια.
Προσωπικά έχω πάει πάνω από 10 φορές μαζί της οπότε αποτελεί στανταράκι μου.Θα προσπαθήσω να είμαι
όμως αντικειμενικός.
Προκαταρκτικά με την Εμμανουέλα γίνονται κατά συρροή,φιλιά,χάδια αλλά και χουφτώματα έχουν την μερίδα
του λέοντος.Αν σας ενδιαφέρουν τα γλωσσόφιλα,το 69 και τα δακτυλιάσματα η Εμμανουέλα είναι διαθέσιμη σε όλα αυτά.
Πρόκειται για βαρβάτη πορνοκατάσταση και αυτό είναι φανερό ήδη από το σαλονάρισμα που γυροφέρνει το μάτι της
για να μας διπλαρώσει πρωτίστως για τα λεφτά αλλά και με υπόσχεση να το ευχαριστηθούμε.
Και τα καταφέρνει.Αν η γλώσσα της Σόνιας/Εύας είναι η πιο ηλεκτροφόρα,αν τα μουνόχειλα της ΤσεχοΝτενίσας
είναι τα πιο μεγάλα,τότε οι ρώγες της Εμμανουέλας είναι οι πιο τεράστιες υπερκαυλωμένες που υπάρχουν.
Μιλάμε για βραζιλιάνικα φυστίκια σε μέγεθος.Τα βυζιά της επιδέχονται την οποιαδήποτε μορφή καυλοασχολίας.
Σαν καθαριότητα η Εμμανουέλα είναι κομπλέ και δεν έχω παρατηρήσει κάτι το ανησυχητικό όπως δυσάρεστες
οσμές (ας πούμε) μέχρι και τώρα.Για έξτρα θα ρωτήσετε την ίδια αν θέλετε κάτι κι αν θελήσει να κάνει κάτι
θα το μάθετε.Αυτό δεν σημαίνει φυσικά ότι η Εμμανουέλα κάνει πολλά ή πονηρά έξτρα,απλώς ότι εγώ έχω πάει
πολλές φορές (και σε άλλα μαγαζιά) και έχω διαφορετική περιποίηση μαζί της (κάτι φυσικό).
Η πίπα της είναι αρκετά καλή κι υγρή με ικανοποιητικό βάθος και χωρίς δόντι αλλά δεν μπορώ να πω ότι έδειξε βελτίωση με τον καιρό,την βλέπω σταθερή πάντως,ωστόσο μπορεί να πιπώνει και χωρίς χέρι.
Με τ'αρχίδια ασχολείται πολύ καλά ενώ στις αρχές ήταν πιο αμυντική.Από deepthroat μπορώ να πω ότι το παλεύει
έξοχα το θέμα.Στο γαμήσι η Εμμανουέλα είναι πολύ δυνατή και αυτό είναι και το μεγάλο ατού που έχει.
Τις στάσεις τις πραγματοποιεί όλες άνετα,πολύ καλή στα 4 τουρλώνει την κωλάρα της υπέροχα
και ανοίγει την μουνάρα της σαν τουλίπα.
Στην καβάλα επίσης είναι πολύ καλή ενώ στα πλαγιαστά είναι εξαιρετική όταν τον "τρώει" και χουφτώνω
τις βυζάρες της.Όμως όλα αυτά δεν θα υπήρχαν αν δεν είχε τον πολύ καλό ρυθμό όπως και την σεξουαλικότητα
που βγάζει και την οποία ξέρει να διαχειρίζεται.
Στο δωμάτιο παρέμεινα 15 λεπτά "γεμάτα" αλλά οφείλω να πω ότι στην αρχή όταν πήγαινα,ήταν πιο πιεστική
στον χρόνο η κοπέλα έστω και σε άλλα μαγαζια.Ενόχληση δεν είχα από την τσατσά θα σημειώσω.
Τα δωμάτια στο πορνείο είναι για γέλια καθώς ανήκουν σε μια παλιά εποχή που μόνο μια λεκανατζού λείπει
για να δέσει το αποτέλεσμα.Τα πατώματα τρίζουν,έχουν νερά και που και που βρίσκεις και κανένα κωλόχαρτο
στο πάτωμα ή καμιά καπότα.
Τα στρώματα και τα σεντόνια είναι απαραδέκτα,ειδικά τα στρώματα είναι για πέταμα,το δεξί δωμάτιο στο σαλόνι
έχει στρώμα που όταν ανέβεις πάνω κουνιέται και βουλιάζει.Οι βρύσες λειτουργούν όμως οπότε και θα πλυθείτε σωστά.
Την θέρμανση την παλεύουν στο πορνείο με κάτι σόμπες αλογόνου και τα ρέστα ενώ το σαλόνι είναι σαν κλουβί
με καναπέδες που από κάτω τους έχουν ξύλινες σανίδες λες κι είναι ντιβανοκασέλα.
Συνοπτικά η Εμμανουέλα για τα 10 ευρώ είναι μια πολύ καλή επιλογή και αξίζει στο πρόγραμμά της.
Θα συνεχίσω να πηγαίνω μαζί της και θα της δίνω δεκάρικα (κι εικοσάρικα άμα λάχει) μιας που ξέρει να γαμηθεί
άριστα σε στυλ pse και όχι να σαλιαρίζει κλέβοντας χρόνο σαν κάποιες άλλες (τάχα πρωτοκλασσάτες)
τύπου gfe που φοβούνται να μην χαλάσει η κόμμωση.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 04, 2014
Όνομα κοπέλας
Εμμανουέλα
KW
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού