Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 109 10
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Επισκεψη νωρις το μεσημερι στη ρεμουνδου και στο σαλονι εμφανιστηκε η ολγα,μια ξανθια κοπελα με ωραιο κορμι γυρω στο 1,70 που μου φανηκε αρκετα ενδιαφερουσα
Η κοπελα με πλησιασε καθως καθομουν,ημασταν μονοι,και αρκετα πειστικα με προετρεπε να περασω στο δωματιο.Οταν καθησε όμως στα ποδια μου η αποφαση να περασω ηταν πολύ κοντα και τελικα σκεφτηκα ότι δεν πρεπει ν αφησω τη στιγμη να περασει,αν και το πρωι ειχα περασει εξισου καλα με άλλη κοπελα
Στο δωματιο συμπεριφερθηκαμε όπως ένας αντρας και μια γυναικα που γνωριζονται σ ένα μπαρ,φλερταρουν και τελικα καταληγουν στο κρεβατι..
Τη περιμενα ορθιος,και εκει ξεκινησαν χαδια,φιλια εκατερωθεν με αργες κινησεις που πραγματικα φανηκε ότι της αρεσαν,ενώ οι ερωτικες περιπτυξεις συνεχιστηκαν στο κρεβατι με την ιδια θερμη,ποτε μ εμενα από πανω της και ποτε μ αυτή από πανω μου
Ξανα ορθια και αυτή τη φορα με αργες κινησεις η ολγα φροντιζε να με απαλλαξει από το εσωρουχο μου,μενοντας τελειως γυμνος
Τοποθετηση προφυλακτικου και κατ ευθειαν στον τοιχο,καθως στο διλημμα,ιεραποστολικα η’ ορθια,το κορμι της φωναζε από μακρια ότι η πρωτη σταση πρεπει να είναι στα ορθια
Η κοπελα ηταν δοτικη,θερμη,της αρεσε,σε σημειο που εγκεφαλικα τουλαχιστον να φαινεται ότι φτανει σ ένα σημειο οργασμου
Εγω από την άλλη απολαμβανα τη σεξι θεα του κορμιου της και αφου ολοκληρωσαμε σ αυτή τη σταση,ιεραποστολικα,αρκετα τρυφερα και κατοπιν η ολγα από πανω μου με μενα καθισμενο στο κρεβατι και τα ποδια στο πατωμα
Ωραια σταση κυριως γιατι το κορμι της ηταν χυτο και πολύ θηλυκο
Εχοντας την υποψια ότι η υπηρεσια μαλλον της φωναξε,παλι στον τοιχο σε πιο δυατους ρυθμους οπου και τελειωσα
Συμπερασματικα,μια κοπελα αρκετα σεξι,δοτικη ακομη και στην αιδοιολειχια την οποια επιχειρησα,καθαρη σ αυτό το θεμα και κυριως με πολύ καλη συμμετοχη

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 05, 2014
Όνομα κοπέλας
Όλγα
xilnik
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
31 Οκτ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
210
Likes:
2.892
Πόντοι:
11.565
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim, ZeroTolerance, bakalhs

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού