Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 39 10
Γενική βαθμολογία
 
7.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Πρωτη καταθεση λοιπον για το 2014 στην οδο Εξηκιου που δεν συνηθίζω να πηγαινω συχνα και όταν το πρατω ηταν μονο για βολτα καθως δεν είμαι μιλφογκιλφας και προτειμουσα τα πιπίνια της Φυλης.Παρολα αυτά την συγκεκριμενη φορα που βολταρα εκει ξεχωρισα την Ναντια.Για τα δικα μου γουστα ηταν ένα ανεκτο εμφανησιακα μιλφ καστανοξανθη με ωραιο προσωπο σωμα με παραπανω κιλα ειδικα στην μεση και βυζια..βυζαρες τορπυλες.Μου εκανε το κλικ και αποφασισα να μπω στα ενδοτερα να την δοκιμασω Κατσικογάμης .Μπηκα στο δωματιο που δεν εχει ντουζιερα.Ηταν μικρο καθαρο με καθρευτη διπλα στο κρεβατι,νιπτηρα και όλα τα απαραίτητα.Αρχισα να γδυνομαι και περιμενα την Ναντια να ερθει.Ηρθε μετα από λιγο μες την καλη χαρα ολο ναζι και πουτανια.Μου ειπε το ονομα της και πως είναι από την Κρητη και διαφορα αλλα.Υστερα είχαμε μπαλαμουτακι στα ορθια και στη συνεχεια στο κρεβατι αγκαλιες,φιλια, παιχνιδια με τις βυζαρες της κλπ.Οταν ηρθε η ωρα του στοματικου με ρωτησε να βαλει η όχι λαστιχο και ειπα να βαλει.Ετσι ξεκινησε την πιπα σε διαφορες εναλλαγες,γλυψιμο μπαλακια και αλλα τετοια ωραια πραγματα.Το ματς ξεκινησε ιεραποστολικα οπου το μουνι της ειχε τελεια σφιχτη αισθηση καθως δεν ειχε βαλει κρεμα καθολου συνεχιστηκε πισωκολλητα και μετα παλι ιεραποστολικα οπου εκει πεσανε αρκετα γλωσσοφιλα Ντροπή και μ αυτά και μ αυτά καποια στιγμη ηρθε το τελος.
Ηταν ένα δυνατο μιλφογαμησι και εμεινα απολυτα ευχαριστημένος.Η τσατσα δεν ενοχλεισε καθολου και όλα κυλισανε ομαλα.Σιγουρα θα ξαναπαω καποια στιγμη...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 03, 2014
Όνομα κοπέλας
Νάντια
Tsarkalakos
Ανώτατος
Εγγραφή:
30 Ιαν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
302
Likes:
4.508
Πόντοι:
16.491
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

12 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Ιανουαρίου, 2014
Η Νάντια είναι από τις πιο έντιμες παρουσίες στο χώρο. Όχι να το παινευτώ αλλά, Κρητικιά δεν είναι; Το "μόνο μείον" είναι τα λίγα παραπανίσια κιλά στο μέσον του σώματος της που εάν έλειπαν θα ήταν super. Πάντως από περιποίηση είναι top.
04 Ιανουαρίου, 2014
Tελικά τη Νάντια τη βρίσκουμε σε πρωινή βάρδια ή απογευματινή;
04 Ιανουαρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Εγώ μόνο απογεύματα την έχω πετύχει Εμμμμ
04 Ιανουαρίου, 2014
Σε αυτές τις δύσκολα οικονομικά εποχές, στηρίζουμε την Ελληνίδα πόρνη!Κουλ
+1! (3/3)
04 Ιανουαρίου, 2014
Ελληνιδα είναι παντως τωρα από που συγκεκριμενα δεν ξερω.Και γω απόγευμα την εχω δει αλλα ισως καποιες φορες να δουλεψε και πρωι Χμμμ; Ξερετε αν εχει παιξει και σε κανα άλλο σπιτακι?
04 Ιανουαρίου, 2014
Eυχαριστώ cretan_nudist ρώτησα γιατί σε μια παλιότερη κριτική γράφουν πρωινή βάρδια. Αν τυχόν ξέρεις αν είναι εκεί κάποιες συγκεκριμένες μέρες ή κάθε μέρα ενημέρωσε!
04 Ιανουαρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Χανιώτισα είναι. Πριν κανένα εξάμηνο περίπου, την είχα πρωτοσυναντήσει σε ένα καινούριο στην Εξηκίου (δεν ξέρω τον αριθμό). Πρόκειται για αυτό που έχει ένα μικρό προθάλαμο και έπειτα την κύρια είσοδο και μόλις μπαίνεις το σαλόνι είναι αριστερά (δωμάτια super με ντουζιέρα κλπ). Λύπη
04 Ιανουαρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Τελευταία την έχω πετύχει τυχαία τα απογεύματα στο Εξ.18. Εάν μάθω λεπτομέρειες, θα ενημερώσω.
04 Ιανουαρίου, 2014
Yπήρχε παλιά (μιλάμε πριν από 7-8 χρόνια) μια Νάντια με τεράστια βυζιά που δούλευε σε διάφορα μαγαζιά και κυρίως στην Ακομινάτου αλλα εγκατέλειψε το άθλημα υπάρχει καμιά περίπτωση να ναι αυτή;
05 Ιανουαρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

τσαρκαλακο η ναντια επαιζε για πολυ καιρο,μην πω χρονια,στο παιωνιου 47 πρωι αν θυμαμαι καλα και ισως και απογευμα.ηταν πιο απεριποιητη τοτε,τωρα εχει σουλωπωθει πολυ...στο εξηκιου τους τελευταιους μηνες εχει εμφανιστει...
12 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2