Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 87 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
...σαν κάτι να μπήκε μέσα μου και να μου προκαλεί μια συνεχή φούντωση
μια αδήριτη ανάγκη να αναζητάω συνέχεια μια αισθησιακή παράτριψη με
γυναικεία σώματα που θα μου ελαφρύνουν για λίγο τον πόνο μου...
μ'αυτές τις σκέψεις και μ'αυτό το αίσθημα, αναγκάστηκα να βγώ στην πιάτσα...
...μπήκα σ'αυτόν τον οίκο με τους trendy καναπέδες που με προδιέθεσαν αρνητικά
ωστόσο η θέα ενός δίμετρου ξανθού μοντέλου με γαλάζια μάτια , μεσαίου στήθους με ανάγκασε να την δοκιμάσω.
αφού κυριολεκτικά κοιμήθηκα κανά 15λεπτο περιμένοντας την περιποίηση του προηγούμενου πελάτη , η κοπέλα μπήκε έχοντας αφήσει στο σαλόνι αυτήν την πρόστυχη και αισθησιακή διάθεση που με είχε ηλεκτρίσει πρίν.
ήταν πραγματικά πολύ όμορφη, αλλά το ρώσσικο dna ίσως να μην της επέτρεπε παραπάνω οικειότητες απ'το καθαρά επαγγελματικό όριο.
κλασσική λειχία των μαστών του τριχωτού στήθους μου , με παράλληλη θωπεία των μικρών χειλέων του αιδοίου της , ήταν οι προκαταρκτικές παρατρίψεις μας.
στην συνέχεια στοματική πεοπαλινδόμηση , με λειχική επάλλειψη του οσχέου μου , ενώ οι άκρες χείρες μου αισθάνονταν απτικά πότε τους μαστούς της πότε το αιδοίο της.
όταν τελείωσε , ήθελα να της ανταποδώσω την στοματική περιποίηση , αλλά η άκρα χείρα της κάλυπτε το αντικείμενο του πόθου μου , δλδ το αιδοίο της.
παρέκαμψα αυτήν την "συστολή της" ωστόσο ένιωθα ότι είχα κοντά μου , μια ωραία γυναίκα που απλά δουλεύει κρατώντας τις αποστάσεις.
η ιεραποστολική στάση ξεκίνησε καλά , ωστόσο το γεγονός ότι απέφευγε κάποιες , έστω χειλεοπαρειακές ή χειλεοτραχηλικές επαφές , με έκανε να χώσω το ενδιαφέρον μου , να αγχωθώ λιγάκι , και να παρεκτοπιστεί λίγη αιμάτωση απο το πέος μου προς κάπου αλλού.
-" είσαι αγχωμένος " μου είπε
'"ίσως να με άγχωνει η ομορφία σου" της απάντησα
και εκείνη πήρε το πέος μου στο στόμα της για να αναθερμάνει το ενδιαφέρον μου.
το κατάφερε , και την ανέβασα απο πάνω μου για λίγη πεϊκή ιππασία μέχρι που απέβαλα απο τους ενδοπυελικούς ασκούς μου , πολύ λίγη ποσότητα σπέρματος συνοδευόμενη με ψεύτικα βογκητά οργασμού απο την κοπέλα.
για να κάνω την αυτοκριτική μου , όντως το παραδέχομαι ότι δεν την γάμησα τόσο καλά όσο θα ήθελα ή όσο επιβάλλει η ομορφιά της , αλλά δεν ένιωσα αυτό τον πόθο και το πάθος των πολύ στενών επαφών , των λειχιών και των δυνατών θωπειών που συνηθίζω να έχω με πιο μεσήλικες πόρνες και που μου αφήνουν το γνώριμο αίσθημα ικανοποίησης...
για κάποιο λόγο , δεν έμεινα και τόσο ικανοποιημένος στο τέλος

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 02, 2014
Όνομα κοπέλας
Άννα
rigormortis
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
23 Απρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
429
Likes:
5.091
Πόντοι:
20.605
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Ιανουαρίου, 2014
H ψυχρη ομορφια της σε αγχωσε φιλε μου,ωραια κριτικη
03 Ιανουαρίου, 2014
Παρά το γεγονός ότι εσύ δεν το "ευχατιστήθηκες", εμείς απολαύσαμε την άκρως ενδιαφέρουσα περιγραφή σου. Πάντα τα καλύτερα...
03 Ιανουαρίου, 2014
"η ψυχρή ομορφιά της με άγχωσε" έχεις δίκιο xilink

thnx guys να στε καλά !
03 Ιανουαρίου, 2014
καλησπερα πολυ καλη περιγραφη και κριτικη νομιζω οτι απομυθοποιει λιγο την ομολογουμενως πολυ ωραια αννα μερες τωρα σκεφτομαι να περασω μαζι της αλλα εχω ανασταλτικες σκεψεις που ενισχυονται και μετα απο αυτη την κριτικη+1
04 Ιανουαρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

όπως το νιώθεις εραστή φίλε μου...
όλα είναι υποκειμενικά!
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5