Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.9 98 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η Στέλλα είναι η πιο πετυχημένη αραπίνα του Μεταξουργείου,μετά την Εύα (άσχημη) σε άλλα μαγαζιά
που σε εμπιστευόταν και έβγαζε κυριολεκτικά φωτιές στην συμμετοχή μετά την 4η συνάντηση (απέχει πια)
έχει κερδίσει ολοκληρωτικά την θέση της μόνης νέγρας που μπορεί να στηρίξει αυτό που παρέχει
στην συνάντηση με τον πελάτη.
Αφού είναι όμως νέγρα θα αξιολογηθεί κι ως νέγρα,μιας που όπως γνωρίζετε οι περισσότερες νέγρες είναι φόλες.
Το πρόγραμμα που παρέχει είναι το απλό (πολύ αυστηρό) στην τιμή των 10 ευρώ.
Πρόκειται για ίσως το πιο αλογίσιο κορμί του Μεταξουργείου,προσωπικά για'μένα έχει τις ωραιότερες καμπύλες
που υπάρχουν και αν τα μάτια της ήταν λίγο πιο ωραία όπως κι η συμμετοχή της πιο θερμή θα μπορούσε να σταθεί οπουδήποτε.Σγουρό μακρύ μαλλί,3άρια βυζιά που είναι τέλεια από κάθε άποψη με καρφάτες ρώγες στην καύλα
στο τοπ τεν όλων όσων έχω δει (είτε λευκές είτε αραπίνες),γενικώς δηλαδή δεν παίζεται η κοπέλα.
Το κορμί της είναι αυτό που θα ήθελαν να έχουν σχεδόν όλες οι γυναίκες,όσον αφορά τον κώλο της ένα θα πω.
Δεν έχω δει πιο ωραίο κώλο σε όλη μου την ζωή πουθενά και σε κανένα μέρος.
Σημειώστε ότι τον βλέπουμε στο τσαρδί Ιάσωνος 33 μέσα στα σκοτάδια και παθαίνουμε κλακάζ,που να τον δούμε έξω
όπως σε κάτι άλλες μπαζολοβλάχες πόρνες που όταν βγάζουν το τζινάκι (με το οποίο τόσο ωραίες φαίνονται)
ξερνάμε που το παίζουν γκόμενες.
Προκαταρκτικά για την Στέλλα δεν υπάρχουν εκτός από κάτι χαδάκια και τυπικά φιλάκια.
Δακτυλιάσματα ανύπαρκτα,γλωσσόφιλα επίσης ενώ το μουνί της για 69 είναι τόσο προστατεύσιμο που είναι αδύνατον
ακόμα και στην σκέψη.Πάντως τα βυζιά της μπορείς να τα φιλήσεις και να τα χουφτώσεις,γενικώς όμως δεν είναι
για πολλά-πολλά.Από έξτρα δεν υπάρχει τίποτα διαθέσιμο κι αυτό μπορείτε να το διασταυρώσετε αν ασχοληθείτε
και την ρωτήσετε.Από καθαριότητα θεωρώ ότι είναι πολύ προσεκτική και δεν έχω να σημειώσω κάτι άσχημο.
Η πίπα της είναι μέτρια στην διεξαγωγή,όχι πολύ βαθιά και σχεδόν μηχανική,υγρή στο μέτρο ενώ με τ'αρχίδια
δεν ασχολείται σχεδόν καθόλου.Στο γαμήσι είναι αρκετά καλή από την άποψη ότι οι καμπύλες της
είναι πολύ ερεθιστικές αλλά στην συμμετοχή δεν μπορεί να τα καταφέρει πολύ καλά μιας που είναι τυπικότατη.
Τα ρούχα της όντως δεν τα βγάζει,με εμένα έχει τύχει να τα βγάλει πάντως,ίσως να την πέτυχα πολύ ευδιάθετη
ή ίσως επειδή έχω πάει αρκετές φορές μαζί της και ξέρει ότι γουστάρω να γαμάω μόνο εντελώς γυμνές.
Όταν καβαλάει τον πούτσο είναι γαμάτη η αίσθηση των πυρηνικών βυζιών της να μου χαστουκίζουν την μούρη
ενώ στα 4 χάνω τον μπούσουλα με τέτοια κωλάρα.Δέχεται χαστούκια στον κώλο αλλά όχι σε επίπεδο pse.
Πάντως τις στάσεις τις πραγματοποιεί όλες.Στο δωμάτιο παρέμεινα περίπου 15 λεπτά ενώ η υπηρεσία δεν με ενόχλησε καθόλου.Άλλη φορά θα καθήσω ακόμα πιο πολύ λοιπόν αν μπορέσω αν και έμεινα ευχαριστημένος.
Τα δωμάτια σε αυτό το πορνείο είναι από τα χειρότερα που μπορείτε να συναντήσετε στην περιοχή.
Μιλάμε για ατελείωτη μπόχα και σκόνη ενώ πολλές φορές στο πάτωμα υπάρχουν νερά και κομμάτια από κωλόχαρτα.
Τα στρώματα και τα σεντόνια είναι σχεδόν για πέταμα ενώ κάποιες φορές υπάρχουν και κατσαρίδες στον χώρο.
Σπαστικό φαινόμενο θεωρώ επίσης την μετακίνηση που γίνεται διαρκώς με τις σόμπες για να πετύχουν μια σωστή θερμοκρασία,κάπου καταντάει κουραστικό αυτό το σούρτα-φέρτα.
Συνοπτικά η Στέλλα για αραπίνα είναι πολύ καλή (η καλύτερη) ενώ συγκριτικά και με αρκετές λευκές μετράει πολύ.
Θα πηγαίνω αραιά και που μαζί της λοιπόν όπως συνηθίζω έστω κι αν στην πίπα και στην συμμετοχή δεν είναι η φοβερή
επαγγελματίας.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 19, 2013
Όνομα κοπέλας
Στέλλα
KW
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού