Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 156 10
Γενική βαθμολογία
 
8.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η Τάνια είναι γνωστή στο Μεταξουργείο ως πολύ καλή επιλογή.Μαζί της έχω πάει πολλές φορές οπότε για άλλη
μια φορά θα προσπαθήσω να είμαι αντικειμενικός.Η Τάνια είναι μελαχρινή κοντή μιλφ με μαλλί
λίγο κάτω από τους ώμους και με πολύ μικρό αλλά φυσικό βυζί.Το κορμί της για την ηλικία μιας μιλφ
είναι μια χαρά ενώ προσωπικά μου αρέσει πολύ ο κώλος της.
Την πέτυχα με δαντέλες και ζαρτιέρες κι όχι με το φόρεμα που της αφαιρούσε πόντους καύλας σε ένα άλλο μαγαζί
που δούλευε.Είναι αρκετά καθαρή σαν γυναίκα ενώ έχει και το αυτοκρατορικό Ρώσικο στυλ που δεν επιδέχεται
καμία κριτική βλαχιάς και χαζομπίμπο γκόμενας.Καθαρό κι όμορφο το πρόσωπό της ενώ είναι αρκετά ευδιάθετη
προς τον πελάτη.Το πρόγραμμα που κάνει είναι μόνο το απλό στην τιμή των 10 ευρώ.
Προκαταρκτικά κάνει η Τάνια αν και συνήθως εγώ την κόβω για να προχωρήσουμε στο θέμα.
Γλωσσόφιλα,69 και δακτυλιάσματα υπάρχουν στο μενού του προγράμματος με σχετική ευκολία θα μπορούσα να πω.
Μόνη της κινείται να φιλήσει τον πελάτη ενώ στο γαμήσι εξακολουθεί το ίδιο τροπάριο χωρίς καμία άμυνα.
Απ'ότι έχω παρατηρήσει μόνο τα γένεια την ενοχλούν κάποιες φορές γιατί όταν είμαι ξυρισμένος
είναι και πιο αποφασίστική.Με τα βυζιά της αν και πολύ μικρά επιτρέπει την ενασχόληση ενώ δέχεται
και νορμάλ κωλοχάστουκα στο γαμήσι.
Η κοπέλα δεν μπορεί να ανήκει στην κατηγορία pse όμως διότι αν και πολύ καλή στο δωμάτιο δεν πολυγουστάρει
δυνατές σφαλιάρες στον κώλο αλλά ούτε και εξαντλητικό γαμήσι ασχέτως αν σαν συμμετοχή γαμιέται πολύ καλά.
Από έξτρα όπως εκσπερματώσεις πρόσωπο ή στόμα,δοκιμάστε να ρωτήσετε αν θέλετε κάτι αλλά δεν θα έχετε τύχη
πιστεύω γιατί γενικώς η Τάνια που είναι πολύ αυστηρή επαγγελματίας όπως κι οι κοπέλες στα μαγαζιά Κολωνού 48,53
καθώς και Μ.Αλεξάνδρου 15 δεν τα κάνουν εύκολα αυτά.Σίγουρα όμως κάποιες δέχονται οπότε αν το θέλετε
και ψαχτείτε θα βρείτε άκρη.
Η πίπα της Τάνιας είναι πάρα πολύ καλή,βαθιά χωρίς δόντι,υγρή και με πολύ καλή τεχνική.
Όταν μάλιστα με πιπώνει κοιτώντας με στα μάτια με αυτό τα όμορφο και παιχνιδιάρικο βλέμμα,καυλώνω παραπάνω.
Ειδικά όταν ξεκινάει από τα χαμηλά στα αρχίδια και στροφάρει παντού μέχρι και το τελευταίο εκάτοστο της πούτσας μου
αντιλαμβάνομαι ότι τα 10 ευρώ είναι συμφέρουσα τιμή γι'αυτά που προσφέρει.
Μπορεί να κάνει πίπα και χωρίς χέρι εξίσου άνετα θα σημειώσω.Με τα αρχίδια είναι εξαιρετική καθώς το γλύψιμο
και το ρούφηγμα το κατέχει σε πολύ καλό βαθμό ενώ αν κάποιος γουστάρει πολύ άγριο παίξιμο και ρούφηγμα αρχιδιών είτε πίπα θα τον ικανοποιήσει άνετα.
Γενικώς για την γλώσσα της ταιριάζει αυτό που λέμε πως κόκκαλα δεν έχει και κόκκαλα τσακίζει.
Στο γαμήσι η Τάνια στήνεται πολύ καλά και διαθέτει την ικανότητα να παίρνει πούτσες παντός μεγέθους παρότι
μικροκαμωμένη σχετικά.Θα σημειώσω εδώ ότι το μουνί της είναι πολύ βαθύ και μπορείτε να παρκάρετε άνετα την ψωλή σας.
Σε όλες τις στάσεις έχει επαρκή συμμετοχή κι αυτό είναι σημαντικό,επιπλέον δεν γκρινιάζει.
Στο δωμάτιο κάθησα κάτι λιγότερο από 20 λεπτά ενώ η τσατσά με ενόχλησε 2 φορές αλλά πολύ διακριτικά.
Μάλιστα την δεύτερη φορά πιεζόταν από τους έξω στο σαλόνι που μεγαλόφωνα γκρίνιαζαν,ρε κάτι μαλάκες.
Αντί να χαίρονται,αυτοί γκρινιάζουν.Κάποιοι άνθρωποι τελικά βλέπουν μέχρι την μύτη τους και δεν σκέφτονται επενδυτικά.Κάπως έτσι όμως έφυγα για ακόμα μία φορά ευχαριστημένος όπως άλλωστε κι από το σύνολο των επισκέψεων.
Στην αρχή που πήγαινα καθόμουν όμως λιγότερο κι αυτό πρέπει να το παραδεχτώ.
Για τις συνθήκες στα δωμάτια έχω αναφερθεί στην κριτική μου με την Βαλέρια στο ίδιο πορνείο οπότε
ας μην τα ξαναγράφω.Σαν γενικό συμπέρασμα πιστεύω ότι η Τάνια αξίζει όχι μία αλλά πολλές επισκέψεις
και θα συνεχίσω να πηγαίνω μαζί της ασχέτως αν δεν είναι καθαρόαιμο pse.
Η πίπα της είναι ικανή να καλύψει το pse που τόσο γουστάρω.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 22, 2013
Όνομα κοπέλας
Τάνια
KW
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Ιανουαρίου, 2015
Ειναι ακομα Μεταξουργειο? Τι ωρες ?
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1