Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 182 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Φαίνεται πως είμαι από τους τελευταίους στην Αθήνα που έμαθα ότι η Ελένη, από τα αστέρια του Φυλής 104, δούλευε τώρα στην Φωκαίας 17! Κρίμα γιατί έχασα πολύ χρόνο μέχρι να ξαναβρώ μία από τις αδυναμίες μου στο πρώην στέκι της. Αλλά κάλλιο αργά παρά ποτέ. Με γνώρισε με την πρώτη ματιά κι ας είχαν περάσει 2 χρόνια από την τελευταία μας συνάντηση. Η Ελένη είναι πολύ όμορφη κοπέλλα, ψηλή, λεπτή με ωραία κορμοστασιά, ήρεμους τρόπους, στήθος μεσαίο προς μικρό, καλοσχηματισμένο και με πεταχτές ρώγες. Σε σχέση με το παλιό της ρεπερτόριο που ήξερα έχει περιορίσει την γκάμα των υπηρεσιών της: δεν δίνει πρωκτικό ούτε 69. Τον λόγο δεν τον ξέρω, ούτε θεώρησα ευγενικό να την ρωτήσω, το γεγονός είναι ότι η κοπέλλα βγάζει τόσο ερωτισμό που για να βρεθώ μαζί της συμβιβάστηκα να στερηθώ τα πιο αγαπημένα μου παιγνίδια. Η πίπα της παραμένει στα ίδια υψηλά επίπεδα και όταν πήρε τη στάση cowgirl που πάντα την προτιμούσε κατάλαβα ότι έτσι θα με τελείωνε. Οι κινήσεις της είναι σίγουρες και κάποια στιγμή που το χέρι μου πέρασε φευγαλέα από την τουρλωτή κωλοτρυπίδα της κατάλαβα από την αίσθηση που μου άφησε ότι είναι πάντα μάχιμη σε αυτόν τον τομέα. Παρά τους ήρεμους τρόπους της η Ελένη γίνεται αγριόγατα στο κρεββάτι. Σε μία παλιότερη συνάντησή μας το έφερε η κουβέντα να την ρωτήσω πόσοί άντρες ήταν οι πιο πολλοί που είχε πάρει ποτέ ταυτόχρονα και μου απάντησε έξη. Και όταν την ξαναρώτησα τι έννοιωσε μου είπε να την γεμίζει μεγάλη ενέργεια. Την Ελένη την έχω ικανή για κάτι τέτοιο. Ελπίζω να μην την πειράζει που αναφέρω κάτι τόσο προσωπικό, άλλωστε το λέω καλοπροαίρετα και με θαυμασμό. Ελπίζω να στεριώσει στο νέο στέκι της για να την βρίσκουμε εύκολα, οι φίλοι της.
Διευκρίνηση: Την Ελένη την βρήκα στο επάνω μαγαζί, όχι στο ισόγειο. Το αν μετράει σαν 17 ή 17Α δεν το ξέρω...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 27, 2013
Όνομα κοπέλας
Ελένη
LAMB
Μέλος
Εγγραφή:
6 Ιουλ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
41
Likes:
75
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Ιανουαρίου, 2014
Πιρφορος;
MM
Michael Myers
02 Ιανουαρίου, 2014
"στήθος μεσαίο προς μικρό,"

Πόσο σίγουρος είσαι για αυτό που έγραψες;
02 Ιανουαρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Παρακαλώ μιλάτε ελληνικά.
02 Ιανουαρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Πόσο ηλίθια μπορεί να είναι μία ερώτηση;
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4