Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 271 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Βραδάκι 10,30 Έλλη Αυτή είναι για πολύ ζόρικο σεχ αντέχει πολύ. μελαχρινή από Βουλγαρία μπαίνει στο δωμάτιο και αρχίζει το σώου. βγάζει το κιλοτάκι και αναβαίνει επάνω μου με το κωλο στα μούτρα μου και την χουφτώνω στο μουνι. φιλιά στο σώμα και το χέρι στο εργαλείο να ζωντανεύει. μου λέει χωρίς προφυλακτικό συν 10 ευρώ .αμέσως χωρίς να σκεφτώ λέω οκ μετά από επίσκεψη αλλού που δεν γαμισα διότι με ξενέρωσε αμέσως .αρχίζει μια πίπα ρουφηχτή και να το βάζει όλο στο στόμα πολύ καλή κόντευα να τελειώσω και την σταμάτα .και βάζει το προφυλακτικό και ανεβαίνει από πάνω πονηρή και κλίνει τα πόδια για να τελειώσω γρήγορα αμ δε τα ανοίγω και την αφήνω λίγο ακόμα και μετά πισωκολητο είχα και τα νευρά μου με την άλλη .και της έφυγε το μουνι φώναζε και να πιάνει το χέρι μου να το βάζει στο βιζή να την χαϊδεύω. αλλά εγώ που την πιάνω την μέση και να την κόπανα ανελέητα που να τελειώσω αλλάζουμε κανονικά και εκεί άγριο κοπανημα και κόλλησε το μυαλό μου με την άλλη δεν τέλειωνα και έτσι και τον βγάζει και μου παίρνει πίπα με το προφυλακτικό .αλλά και εκεί μισό τέλειωσα .της δίνω το δεκάρικο και την καληνύχτισα .πολύ καλή με αντοχές στο κοπανημα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 30, 2008
Όνομα κοπέλας
Έλλη
experts
Μέλος
Εγγραφή:
29 Αυγ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
15
Likes:
199
Πόντοι:
11
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού