Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 174 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Τελευταια επισκεψη και καταθεση στα σπιτακια του ερωτα το 2013.Μπαινοντας στον οικο η ευγενικη τσα2 με ενημερωνει οτι η κοπελα ειναι στο δωματιο,μου ειπε το προγραμμα,ακα τελειωτικο,69.περιγραφη κοπελας ρωσιδα ξανθια αρκετα ομορφη με 3+ στηθος λιγο πλαδαρη, δινω το μπλε και για μια ακομα φορα τα δωματια γεματα,Χμμμ;η αληθεια ειναι οτι δεν ειχα διαβασει κριτικη για αυτη και φοβηθηκα για φολα αλλα το οτι ηταν τα δωματια γεματα λεω καλο σημαδι,μετα απο κατα 5αλεπτο αναμονη μπαινω στο δωματιο το οποιο ηταν μεγαλο ζεστο αλλα με χαμηλο πολυ φωτισμο,πλενομαι και ξαπλωνο στο κρεβατι,σε κανα 20αλεπτο ερχετε η νικη χαιρετιομαστε και αρχιζει τα προκαταρκτικα τα οποια ηταν φιλακια στο λαιμο χωρις σαλιο και παιξιμο της πουτσας,σου λεει να ξαπλωσω και αρχιζει πιπα ακα σε στυση 50%,μετρια θα ελεγα η πιπα ασχοληθηκε και με τα μπαλακια λιγο, αλλα μαλλον βιαζοταν και μου λει ελα απο πανω να με γαμησεις,της λεω να με καβαλησει αυτη ειδα μια ξινιλα αλλα ανεβηκε, γρηγορα κατεβηκε και στηνετε για ιεραποστολικο,την γαμαγα για κανα 5αλεπτο ετσι και της λεω να γυρισει για πισωκολητο μου λεει ακομα να χυσεις,δεν δινω σημασια την γυρναω και μπαινω μεσα της αλλα το τελος δεν ερχονταν και αυτη δυσανασχετουσεΜαλακία αλλα μου ελεγε και τετοια βγαζω την καποτα της τον δινω στο στομα, αλλα η πιπα δεν ηταν καλη και δεν γινοταν τιποτα ,την καβαλαω τον βαζω μεσα στα βυζια της και χυνω με ισπανικη,τις εδωσα μωρομαντηλο σκουπιστηκε ντυθηκε με ευχαριστησε και εφηγε.Συμπερασμα αν και λιγο ξινη περασα καλα θα ελεγα,στο δωματιο εκατσα κοντα στο 20αλεπτο, η τσα2 δεν ενοχλησε,αν και ηθελε να με ξεπεταξει δεν τα καταφερεΜεγάλο χαμόγελοδεν ξερω αν ειναι η ιδια νικη που γραφει παρακατω ο TRR αλλα εχει κοινα σημεια,αν ειναι η ιδια μαλλον βελτιωθηκε, παντος ειχε πολυ δουλεια και με το που αδειαζε το δωματιο στο καπακι γεμιζε, αυτα καλη χρονια και καλαΚατσικογάμης

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 28, 2013
Όνομα κοπέλας
Νίκη
haker301978(1)
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
17 Απρ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
54
Likes:
616
Πόντοι:
361
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού