Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 170 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
("χρωστάω" πολλές κριτικές όπως και κάποιες ετεροχρονισμένες αλλά αυτή θα γραφτεί τώρα αν και φρέσκια)

Η Χριστίνα είναι εντελώς νέα παρουσία σ'αυτό το πορνείο αν και κάπου την έχει πάρει το μάτι μου σαν πρόσωπο
καθώς ποτέ δεν ξεχνάω φυσιογνωμίες.Πρόκειται για κοπέλα με απαλό δέρμα και υπέροχα αμυγδαλωτά ματιά.
Μελαχρινή με ίσιο μαλλί σε ποστίς αλογοουρά (στα ψηλά κρατημένο),βυζί 1,5άρι φυσικό με τέντα την ρώγα
αν καυλώσει,πολύ ωραίο στεγνό κορμί με ισομετρικές καμπύλες και έναν πολύ όμορφο τρυφερό βελούδινο κώλο.
Το πρόγραμμα που κάνει είναι το απλό στην τιμή των 15 ευρώ οπότε αυτό και πήρα.
Η συννενόηση μαζί της δεν δύναται να γίνει καλά στα Ελληνικά γιατί δεν γνωρίζει την γλώσσα μας.
Όπως και να το κάνουμε όμως πολλές πόρνες αξίζουν μια δεύτερη ευκαιρία αν διακρίνουμε κάτι καλό ή πολύ καλό
(σαν την Χριστίνα) εν αντιθέση με κάποιες άλλες που από την πρώτη φορά βαπτίζονται άχρηστες και δεν (πρέπει να)
ασχολούμαστε ποτέ ξανά.
Στο μαγαζί μπήκα από περιέργεια επειδή ας πούμε μου έγνεψε η λάμπα.Από μακριά φάνηκε ένα μεγάλο
φως και διαφορετικό από το συνηθισμένο,έτσι όταν πλησίασα είδα ότι έλειπε το προστατευτικό κέλυφός της
και μάλιστα είμαι σίγουρος ότι η λάμπα αυτή ήταν αρκετών vatt (άσχετο) παραπάνω από την προηγούμενη.
Το θεώρησα σημάδι και μπήκα λοιπόν,μόλις την είδα πέρασα στο δωμάτιο με σηκωμένη πούτσα κατευθείαν.
Αρχάρια πιστεύω η κοπέλα με ελάχιστα απαλά προκαρκτικά του στυλ φιλιά και χάδια.
Γλωσσόφιλα δεν νομίζω να κάνει γιατί στην τραμπάλα που κάναμε είχε επιμονή να τα καταφέρει και δεν την είδα
να το κυνηγάει το θέμα των φιλιών.Δακτυλιάσματα και 69 όμως πιστεύω ότι κάνει γιατί την είδα να μην κρατάει
καμία άμυνα ενώ σε χαδάκια στο μουνί της έμεινε σταθερή.Απλά δεν το προχώρησα διότι εκτός του ότι δεν τα συνηθίζω αυτά ήθελα να την ξεσκίσω.Η πίπα της είναι μέτρια για τα δικά μου αυστηρά πρότυπα,υγρή μεν αλλά όχι πολύ βαθιά.
Δεν έχει τον πολύ καλό ρυθμό που απαιτώ ενώ δόντι έβαλε λίγο στο πρεσσάρισμα στροφών.
Όταν με κοίταζε και τον κατέβαζε στο λαρύγγι της σχεδόν σαλτάριζα από καύλα,έχει πολύ χαρακτηριστικό βλέμμα
λόγω σχήματος ματιών.Από καθαριότητα πιστεύω είναι οκ διότι δεν διέκρινα κάτι ανησυχητικό.
Για έξτρα είναι πολύ νωρίς για να βγάλω συμπεράσματα,οπότε δεν γράφω τίποτα ή σιωπώ προς το παρόν.
Στο γαμήσι η Χριστίνα αποτελεί amateur θα έλεγα αλλά με πολύ καλές περγαμηνές όπως φάνηκε.
Όλες οι στάσεις διεξάγονται λόγω του ευλύγιστου κορμιού της με επιτυχία και χωρίς καμία αντίρρηση.
Στα 4 στήθηκε σαν να πρόκειται για "διπλάρωμα" αθλήτριας ενόργανης γυμναστικής.
Εξαιρετικά θελκτική κωλοτρυπίδα μπορώ να πω και σχεδόν τρελλάθηκα.
Το καβάλημα της είναι πολύ καλό γιατί ενώ χρησιμοποιήσα τακτικές δρεπανηφόρου παρέμεινε ακάθεκτη.
Πολύ καλή λοιπόν σε όλα της κρίνοντας (όμως) από την ερασιτεχνική της ικανότητα,πιστεύω θα γίνει πολύ καλύτερη
οπότε την βαθμολογώ ψηλά και με επιείκεια.Δεν έχω καθαρή εικόνα όμως ακόμα όπως καταλαβαίνετε.
Προσωπικά εντυπωσιάστηκα από το σύνολο καθότι πολύ όμορφη με ωραίο κορμί και αρκετά καλή τεχνική για νέα στο σπίτι.
Συνήθως οι μουνάρες βγαίνουν "φουλ του τουπέ",η Χριστίνα λοιπόν φαίνεται διαφορετική.
Στο δωμάτιο παρέμεινα 20 λεπτά "γεμάτα" κι εδώ θα πρέπει να σημειώσω την τέλεια συμπεριφορά της βυζομπαλούς
ξανθιάς τσατσάς σε συνδυασμό με την συμπεριφοράς της κοπέλας καθώς ενόχλησε 2 φορές εντελώς διακριτικά
αλλή η Χριστίνα δεν πτοήθηκε καθόλου.Μάλιστα η αμυντική τσατσά ανασκουμπώθηκε και δεν χειροτέρεψε στην ενόχληση.
Στα δωμάτια και στις συνθήκες έχω αναφερθεί σε άλλες κριτικές για το σπίτι οπότε ας μην γίνω κουραστικός.
Σαν γενική εικόνα πιστεύω ότι η Χριστίνα είναι καλή και θα γίνει πολύ καλύτερη,ορθώς τοποθετήθηκε στα 15 ευρώ
έστω κι αν (ξαναλέω) με μία επίσκεψη μόνο η εικόνα που μου προσφέρεται δεν είναι η πλέον ξεκάθαρη.
Θα ξαναπάω σίγουρα λοιπόν με την Χριστίνα για να αναζητήσω τυχόν έξτρα αλλά και να περάσω ακόμα πιο καλά.
Εκεί θα κριθούν και τα πάντα λοιπόν,η κριτική αυτή είναι πιλοτική και παρακαλώ να μην δοθεί ιδιαίτερη σημασία.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 29, 2013
Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
Υπηρεσίες
KW
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
31 Δεκεμβρίου, 2013
Watt (= Joule/second) μονάδα μέτρησης της ισχύος P, όχι vatt, πλυπερπατημένε «νέοπα» ...
Εκτός κι αν είχες κοπανήσει κανένα VAT 69 και τα μπέρδεψες.
ΑΒ
Αρης Βελουχιωτης
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1