Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 273 10
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Οπως λεει και ο τιτλος ωρες ωρες αναρωτιεμαι με τον εαυτο μου για πιο λογο συνεχιζω να πηγαινω στα μπουρδελα ακομα και οταν δεν το εχω αναγκη Χμμμ; Αυτο συνεβη σημερα το απογευμα κατα της 7.Ενω δεν ειχα ουτε καβλες ουτε ιδιαιτερη διαθεση κατι μεσα μου με παρακινησε να παρω το ασημενιο μου αλογο και να κατεβω στην οδο Φυλης.Ετσι υποσυνειδητα και χωρις σχεδον να το εχω καταλαβει βρεθηκα στον εν λογω δρομο και παρκαρα.Ετσι ξεκινησε η μινι τσαρκα σε 5-6 τσαρδια ολα και ολα.Οταν μπηκα στο 71 πανω η τσατσα μας παρουσιασε την Νελλυ οπως την ειπε, μια μελαχρινη ,σχετικα κοντη,με ωραιο σωμα και βυζι Αλβανιδα Χμμμ; ισως.. κοπελα η οποια προσφερε και κωλο Γλώσσα .Ηταν ωραιο παιδι και δεν την ειχα ξαναδει ετσι το 20αρι βγηκε χωρις να το πολυκαταλαβω και μπηκα στο δωματιο.Το δωματιο καλο μπορω να πω.Η κοπελα ηρθε πολυ γρηγορα μεσα εγω δεν ειχα ξεντυθει καν.Εβγαλε το στρινγκ της και εκατσε στο κρεβατι μπροστα στον καθρευτη να περιμενει.Εβλεπα την φατσα της ανεκφραστη και τυπικη οποτε το ειχα δει το εργο πριν να πεχτει.Ξαπλωνω καθεται στα ποδια μου σε σταση αμυνας προκατ μηδεν λιγο παιξιμο και καποτα για να κανει τσιμπουκι.Μονοτονο με λιγο δοντι και μικρη διαρκεια.Σταματαει απο μονη της και στηνεται στα τεσσερα παλι απο δικια της πρωτοβουλια.Το στησιμο καλο μεν αλλα συμμετοχη παλι μηδεν.Για πολυ λιγο την γαμησα στο μουνι και τσουπ κανω την κινηση για κωλο(για να προλαβω)δυστυχως ομως δεν προλαβα Ντροπή γιατι με πηραν τα ζουμια .Αυτη οταν βγηκα απ το μουνι μου λεει ενα τυπικο "απο πισω?" αλλα αφου δεν το προλαβα της λεω ατυχησαμε αστο(μαλλον θα ανακουφιστηκε αφου την γλιτωσε).Ετσι εληξε αοσμα και αχρωμα το εργο ειπε ενα γεια και εφυγε.
Εν κατακλειδι πρωτα απο ολα θα βαθμολογησω εμενα οπου μου βαζω το πολυ ενα τεσσερα στην αποδοση Ντροπή για να ειμαι σωστος.Υστερα θα βαθμολογησω την κοπελα οπου της βαζω ενα πεντε μαξιμουμ σαν αποδοση.Δεν ειχε μα και μου αλλα ηταν τυπικη,ψυχρη γενικα πολυ μετρια σε αυτο που κανει.Σιγουρα δεν θα ξανατιμηθει και θα ξεχαστει γρηγορα.
Η σημερινη καταθεση οπως προειπα εγινε υποσυνειδητα χωρις ιδιαιτερο λογω και τελικα μου αφησε γευση ξενερας.Τεσπα αυτα τα ολιγα καλη χρονια να εχουμε ολοι με υγεια και πολλες καταθεσεις...οχι στις τραπεζες αλλα στα στεκια του αγοραιου ερωτος Κατσικογάμης

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 29, 2013
Όνομα κοπέλας
Νέλυ
Υπηρεσίες
Tsarkalakos
Ανώτατος
Εγγραφή:
30 Ιαν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
302
Likes:
4.508
Πόντοι:
16.491
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού