Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 90 10
Γενική βαθμολογία
 
6.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ενώ καθόμουν σπίτι...από το πουθενά....ξαφνικά θυμήθηκα τα γ@μήσια που είχαν πέσει με την Γιάννα......Κατσικογάμης
Ντύθηκα και έφυγα για κατάθεση (ήξερα ότι έχει τα "υδραυλικά" της,αλλά ρίσκαρα)....
Τελικά ούτε στο Μαραθώνος 59Α ήταν,έτσι πήγα δίπλα στο Αχιλλέως 48Β (& Μαραθώνος)....και εμφανίστηκε η γνωστή Ειρήνη - φίλη της Γιάννας Γλώσσα -......
Την είχα πάρει και πιο παλιά στο Φωκαίας 27Β,2 φορές με καλές εντυπώσεις....
Βαριόμουνα....να ψάχνομαι αλλού και πέρασα στο δωμάτιο!
Σε 3-4 λεπτά ήρθε μέσα........και αφού μιλήσαμε -με θυμόταν-....άρχισε να μου γλύφει το (πορνώδες Μεγάλο χαμόγελο ) στήθος,πιάνοντας συγχρόνως το εργαλείο...της είπα να πάμε σε 69.....
Καθαρίστηκε και μου πήρε πίπα (με προφυλακτικό μετά από προτροπή μου)......ενώ την δαχτύλιαζα.....χωρίς διαμαρτυρίες!
Αφού μου έγινε κάγκελο....και βαρέθηκα να την γλύφω.....της είπα να ανέβει από πάνω μου....πράγμα που έκανε....
Άρχισε να χτυπιέται δυνατά και οι καύλες έφτασαν σε δυσθεώρητα ύψη.....Μεγάλο χαμόγελοΓλώσσα
2η στάση ιεραποστολικό......για αρκετή ώρα με την Ειρήνη να έχει σφίξει τα πόδια της απάνω μου....
3η και τελευταία στάση,πισωκολλητό -αρκετά έντονα-........με κωλοσκάμπιλα -δεν ξέρω τι με έπιασε- Μεγάλο χαμόγελο......που δεν την πείραξαν -όχι δυνατά πάντως-.....Κουλ

Σε αυτήν την στάση....μετά από κάποια ώρα...αφαίρεσα το προφυλακτικό και εκτόξευσα το σπέρμα στο κωλομάγουλο της......Κατσικογάμης
(Της έδωσα και χαρτί να σκουπιστεί)....Εμμμμ


Συμπέρασμα.....

Η Ειρήνη δεν είναι στα γούστα μου από εμφάνιση......αλλά δούλεψε τα € της,χωρίς διαμαρτυρίες κτλ.....
Δεν ξέρω τι έγινε με το παιδί στην από κάτω κριτική....αλλά σε μένα ήταν ΟΚ....
Παραμονή στο δωμάτιο 14 λεπτά.....

Καλή Χρονιά,εύχομαι σε όλους....Σπασίκλας

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 28, 2013
Όνομα κοπέλας
Ειρήνη
Υπηρεσίες
Τιμημένος
Εγγραφή:
23 Μαρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
123
Likes:
189
Πόντοι:
3.090
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
30 Δεκεμβρίου, 2013
καλησπερα φιλε και χρονια πολλα τουλαχιστον εσυ περασες καλα σε εμενα φερθηκε απαισια εκεινη τη μερα οπως ακριβως τα περιεγραψα.Οπως αναφερεις εσυ εχεις περασει και παλιοτερα μαζι της στη φωκαιας εγω παντα οταν την εβλεπα εφευγα γιατι δεν μου εκανε κλικ μαλλον η κοπελα ειναι εμπαθης με καποιους που εχουν περασει αρκετες φορες βολτα και δεν περνουν στο δωματιο δεν μπορω να υποθεσω κατι αλλο ας ειναι δεν σκοπευω να ξαναδοκιμασω μαζι της ουτε αν παει στα10ευρω ξενερωσα απολυτα μαζι+1επειδη πρεπει να σεβομαστε και διαφορετικες αποψεις καλη συνεχεια
30 Δεκεμβρίου, 2013
Nα'σαι καλά φίλε.....Καλή Χρονιά εύχομαι...
30 Δεκεμβρίου, 2013
η εισαγωγή είναι όλα τα λεφτα!
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3