Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 84 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η Σουζάνα είναι μία τζιλφ που για την ηλικία της κρατιέται αρκετά καλά.Πρόκειται για ξινή προστυχόφατσα
διψασμένη για πούτσο.Βασικά η Σουζάνα χαίρεται όταν την απολαμβάνεις,αν καταλάβει ότι σου ξίνησε
αυτομάτως ξυνίζει περισσότερο και δουλειά δεν γίνεται.Οπότε για να μην έχουμε παρατράγουδα την γαμάω ασταμάτητα
μέχρι να καταρρεύσει.Εγώ στην δική μου τακτική αυτό κάνω με όλες γιατί αν αρχίσει συζήτηση του τι και πως
(χώρια που γελάει όλο το σαλόνι όπως γνωρίζουμε) χάνουμε πολύτιμο χρόνο.
Η Σουζάνα ξεπροβάλλει διακριτικά ένα μέτρο έξω από την κουζίνα και λέει λίγα λόγια.Είναι πάντα ντυμένη με μεσοφόρι και ποτέ με μπικίνι.Διαθετει 2,5άρι φυσικό πεσμένο βυζί,μπούτια με λίγα κιλά παραπάνω και πολύ ωραίο τρυφερό κώλο που τον δίνει.Η τιμή του προγράμματος είναι 10 ευρώ.Εγώ διάλεξα το απλό πρόγραμμα.
Προκαταρκτικά από την Σουζάνα υπάρχουν βεβαίως,κάποια αμυδρά φιλάκια πάνε κι έρχονται ενώ γλωσσόφιλα
και δακτυλιάσματα παίζουν σε δεύτερη μοίρα.Το 69 το γουστάρει πάντως αν και δεν το εξάσκησα γιατί όταν την ρώτησα είπε ναι.Κρέμα στο μουνί της δεν διέκρινα να βάζει τόνους αν και το τζελ το έχει παραμάσχαλα
(προφανώς για τον κώλο).Σαν καθαριότητα την θεωρώ πολύ προσεκτική ενώ τα βυζιά της τα προσφέρει για χάδια
και γλυψίματα.Η πίπα της είναι αρκετά καλή και βαθιά,υγρή στο όριο να γλυστράει στο λαρύγγι ενώ δόντι δεν βάζει γιατί ξέρει να δουλεύει τους μυς τους στόματος αρκετά καλά.
Την βρίσκω όμως λίγο μονότονη στον ρυθμό,μάλλον στραβόμαθε.Με τ'αρχίδια ασχολείται καλά απ'ότι έχω διαπιστώσει.
Στο γαμήσι τη βρίσκω αρκετά δυνατή και σίγουρα πολεμά επάξια όλες τις στάσεις έστω κι αν στο πλαγιαστό δυσκολεύεται.Από πάνω μασουλάει τον πούτσο αρκετά πετυχημένα αλλά αργά ενώ στο ιεραποστολικό και στα 4
είναι εξαίσια σαν αποτέλεσμα λόγω καλού στησίματος.Για τον χώρο τα έχω γράψει στην κριτική μου με την Εύα.
Σε αυτο το σπίτι γενικώς οι υπηρεσίες δεν πιέζουν,μάλλον αποδέχονται ότι καλό είναι να μην κρατούν ρολόι
μιας που ο καθένας μας το εκτιμά αυτό και τελικά δεν νομίζω ότι αν καθήσει και κανείς 3-4 λεπτά παραπάνω
θα χαθεί και το κέρδος.Τα έξτρα είναι κάτι άγνωστο για την Σουζάνα κι έτσι δεν γίνεται να με κάνει σταθερό πελάτη.
Στο δωμάτιο παρέμεινα 15 λεπτά "γεμάτα" ενώ η υπηρεσία δεν με ενόχλησε.
Σαν συμπέρασμα πιστεύω ότι η Σουζάνα αποτελεί μια λύση όταν θέλουμε να μπούμε στα πιτ για την βάρδια καθώς συμπεριλαμβάνει αρκετές υπηρεσίες αλλά προσωπικά θα πηγαίνω πολύ σπάνια.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 28, 2013
Όνομα κοπέλας
Σουζάνα
KW
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού