Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.0 26 10
Γενική βαθμολογία
 
3.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
3.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
η επίσκεψη έγινε προ ολίγου, με καθόλου καλές εντυπώσεις όπως αναφέρεται στον τίτλο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!

Η πρώτη σκέψη της τσάρκας ήταν η Αλιόνα, αλλά δυστυχώς τα σπίτια που εργάζεται ήταν κλείστα!
έτσι κατηφόρισα για την Λιοσίων.
ειδα την νεαρά και αποφάσισα να δώσω το παράβολο μου!

Η Καρίνα είναι μια μελαχρινή κορασίδα με 1,5 στήθος όπως σωστά αναφέρει και ο Σμύρνη, με όμορφα καπούλια και ιδιαίτερα γλυκιά φατσούλα.
μπορεί άνετα να σε κερδίσει στο σαλόνι.

Στα του αγώνα, ήταν η πλήρης απογοήτευσης! ανύπαρκτα προκαταρκτικά, πίπα η οποία επικεντρώθηκε στην ουρήθρα με λίγο χέρι!
εκεί άκουσα το ανήκουστο οτι τον έχω χοντρό για το μουνί της και δεν μπορει να το πάρει!!! ΜαλακίαΜαλακία
Αφού είχα πάθει το πρώτο σοκ, καθότι στην όλη εμπειρία μου με τις εργατικές κοπέλες ποτέ δεν μου είχα ακούσει τέτοια μπαρούφα! στα καπάκια ακούω την πόρτα με είσοδο άλλου πελάτη και κατευθείαν η τσατσά φωνάζει την κοπέλα να βγεί!!!
Η νεάρα μου ανέφερε οτι η όλη συνεύρεση πρέπει να διαρκεί 10 λεπτά και οτι εγώ είχα μόλις 2 για να τελειώσω.
Με το που ανέφερε απλά της είπα να φύγει απο το δωμάτιο.

ντύνομαι για να αποχωρήσω, εξέρχομαι του δωματίου και η απαράδεκτη τσατσά μου αναφέρει οτι χρειάζομαι στούντιο! πραγματικά έγινα έξω φρενών και της είπα οτι αμα είναι να έχω τέτοιες υπηρεσιες καλυτερα να τραβήξω μια καλή μα***** σπίτι μου ζήτησα τα λεφτά μου τα οποία και αρνήθηκε να μου δώσει και έφυγα έξαλλος.

Σίγουρα δεν ξέρω αν εσείς θα έχετε καλύτερη εμπειρία απο μένα ή όχι! Αλλά αυτό που έζησα, το οποίο δεν μου το έκαναν ακόμα και όταν ήμουν εφηβος θεώρησα οτι πρέπει να το μοιραστώ μαζί σας!!

υ.γ η συνάντηση έγινε στη 1πμ
υγ 2 αυτα παθαίνει όταν δεν πάει στην Άννα/ Ιλονα που ιδρώνει την φανέλα και θέλει να πειραματιστεί!
υγ 3 δεκτά τα σχόλια σας και αν υπαρχουν αποριές θα απαντησώ με σχόλιο στην κριτικη!

Κα(υ)λη χρονια να εχετε συναγωνιστές!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 28, 2013
Όνομα κοπέλας
Καρίνα
Υπηρεσίες
paraxenos_tsarkadoros
Μέλος
Εγγραφή:
28 Δεκ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
216
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Δεκεμβρίου, 2013
μπορεις να αναφερεις ειλικρινα ποσα λεπτα ησουνα στο δωματιο μεχρι που την φωναξε η τσατσα? ειλικρινα ομως,και απλα εμεις θα σε πιστεψουμε
28 Δεκεμβρίου, 2013
πρέπει να ήμουν 5 λεπτά κυριολεκτικά! αλλά η θρασύτητα της υπηρεσίας να μου πει οτι χρειάζομαι στουντιο ήταν το κάτι άλλο!
ειναι η πρώτη κριτική που γράφω συγγνώμη αν έχει κάποια έλλειψη σε στοιχεία!
για οποιαδήποτε διευκρίνιση στην διάθεση σας
28 Δεκεμβρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Αν και πρωτη σου κριτικη οπως αναφερεις ησουν περιεκτικος και κατατοπιστικος.
+1 απο εμενα.

Ευχομαι στην δευτερη και τις επομενες να μας εξιστορισοεις επιτυχημενες καταθεσεις.
28 Δεκεμβρίου, 2013
CHEYENNE τα σέβη μου! τιμή μου τέτοιου είδους σχόλια από μετρ του είδους!
28 Δεκεμβρίου, 2013
μαλιστα , να δεχτω ότι δεν περασες καλα
αλλα εμφάνιση 3 Χμμμ;Χμμμ;Χμμμ;Χμμμ;
29 Δεκεμβρίου, 2013
kαλησπερα φιλε τι να σου πω πολυ κριμα που δεν περασες καλα ειχα σκεφτει και εγω να περασω με την συμπαθητικη εμφανισιακα τουλαχιστον κοπελα αλλα τελευταια στιγμη λεω ασε καλιτερα πρωταρα ειναι και τα πειραματα δεν αξιζουν μονο στοιχιζουν.Μαλλον προκειτε για αλλη μια ασχετη κοπελιτσα που δεν μπορει να ανταπεξερθει δεν βλεπω να μενει για πολυ ανοικτο αυτο το μαγαζι αλλωστε μας εχει συνηθισει μια κλειστο και καμια φορα ανοικτο+1
29 Δεκεμβρίου, 2013
Γιατί δεν επέμενες να πάρεις τα χρ΄ηματα πίσω.
Τα δίνουν συνήθως, ειδικ'α αν αρχίζεις τις φωνές
29 Δεκεμβρίου, 2013
pistolpit έχεις δίκιο περί της εμφανίσεως είναι 7, λάθος δικό μου κατά την υποβολή
φίλε collateral, ήθελα να εκτονωθώ σεξουαλικά και όχι φωνάζοντας,
σίγουρα δεν περισσεύει σε κανέναν το 20αρικο αλλά είμαι της απόψεως "εγω στραβώνω που πουλώ, εσύ βλέπε που αγόραζε" και ουσιαστικά το θεωρώ σαν να έκανα λάθος συναλλαγή, επίσης δεν είναι του γούστου μου να κάθομαι να φωνάζω προτιμώ απλά να μην "αγοράσω" ξανά
απλά θεώρησα σωστό να μην την πατήσουν και άλλοι, ελπίζω να σε κάλυψα
29 Δεκεμβρίου, 2013
πέρασα επιτέλους και είδα την Καρίνα, είναι πραγματικά ένας άγγελος,μου έκανε κάτι καλά επιφωνήματα στο σαλόνι, με το που βγήκε την έβαλα στη λίστα για την κοπέλα που θα πάρω την πρωτοχρονιά, ήρθε να διαβάσω κριτικές και πραγματικά με προβλημάτισε η συμπεριφορά της υπηρεσίας αλλά της κοπέλας που και καλά έχουμε 10 λεπτά στο δωμάτιο ... από την άλλη ο έμπειρος smirni πέρασε καλά ... εγώ πάντως θα πάω μαζί της ... και 20 χρονών και Ρουμάνα ;;; Δεν λέει να χαθεί !!! Κουλ
9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9