Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 105 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
H Άντζελα είναι μια όμορφη κοντή μελαχρινή πόρνη με ίσιο μαλλί κάτω από τους ώμους,διαθέτει 1,5άρι βυζί
και ένα πολύ στεγνό σώμα απαλλαγμένο από λίπος ενώ το κωλαράκι της είναι ολοστρόγγυλο και πεταχτό.
Παρέχει απλό πρόγραμμα στα 10 ευρώ.Παρέχει ελεύθερο στοματικό όταν το επιλέγει η ίδια αλλά αυτό δεν αναγγέλεται
στο σαλόνι πια.Από καθαριότητα δεν διέκρινα κάτι μεμπτό εκτός από τις πατούσες της που της είδα λίγο μαύρες.
Προφανώς θα ξεκουράζεται από τα τακούνια που φοράει αρκετές ώρες και θα τα βγάζει κάπου-κάπου γιατί οσμή μπόχας ομολογώ πως δεν μου ήρθε.
Τα βυζάκια της είναι αρκετά θελκτικά για χούφτωμα ενώ όπως οι περισσότερες τα προσφέρει για φιλάκια
και ρούφηγμα.Τα προκαταρκτικά της είναι κατ'επιλογή καθώς κάποιοι φίλοι μου έχουν διαφορετικές εμπειρίες.
Γλωσσόφιλα παίζουν δυνατά αν γουστάρει ενώ 69 και δακτυλιάσματα δείχνουν μεγάλη επιβεβαίωση στο μενού
διότι είναι αρκετά θερμή.Η πίπα της Άντζελας είναι αρκετά καλή έστω και για'μένα που έχω υψηλές απαιτήσεις
ενώ και με τ'αρχίδια δείχνει ότι τα πάει πολύ καλά στην περιποίηση.
Δόντι υπάρχει ελάχιστο ως παρουσία στην πίπα μιας που το στοματάκι της είναι πολύ μικρό και δυσκολεύεται
στο τσιμπούκωμα.Αξιόμαχη ως πόρνη προσπαθεί να αποδεχτεί όλους τους πόντους της πούτσας αν και δεν διαρκεί
πολύ η προσπάθειά της.Γενικώς προσπαθεί να προχωρήσει στο γαμήσι ενώ αν δεν παίρνεις μπρος αμέσως γκρινιάζει λιγάκι,φαίνεται νομίζει ότι ερχόμαστε με το σπέρμα στην ψωλότρυπα έτοιμο να χυθεί επειδή αυτή θέλει να πάρει πολλούς πελάτες.Αυτό το θεωρώ αρνητικό πάντως.
Στο γαμήσι θα σημειώσω ότι είναι αρκετά καλή και συνεννοήσιμη πάντως σε όλες τις στάσεις ενώ η καλύτερή της
ως αποτέλεσμα είναι όταν σε αναποδο καβάλημα καταπίνει την ψωλή.Τα στενά μουνόχειλά της απορροφούν πολύ όμορφα
την πούτσα ενώ κουνιέται πολύ ρυθμικά.Εξάλλου την Άννα (λόγω του μεγέθους της) μπορεί ο πελάτης
να την διαχειριστεί στο κρεβάτι χωρίς ιδιαίτερη δυσκολία.Η εικόνα πάντως στο ανάποδο καβάλημα όπως και στα 4
νομίζω ότι αξίζει για τα 10 ευρώ και μάλιστα λίγα είναι.
Από έξτρα δεν έχουν σημειωθεί τίποτα ως υπαρκτά ή αξιόλογα ενώ για περισσότερες πληροφορίες απευθυνθείτε
στην ίδια,που να ξέρω'γω τι θέλει ο καθένας στο δωμάτιο;φαίνεται πάντως πολύ προσεκτική στην δουλειά της.
Τα δωμάτια είναι της περασμένης εποχής στο πορνείο και σίγουρα δεν είναι σε καλή κατάσταση.
Πολλές φορές υπάρχουν νερά στο πάτωμα και αυτό είναι ότι πιο σπαστικό.
Οι βρύσες μοιάζουν να υπολειτουργούν αρκετές φορές αλλά γενικώς την δουλειά τους την κάνουν.
Τα κρεβάτια δεν είναι σε καλή κατάσταση ενώ τα σεντόνια αρκετές φορές τα βρίσκω ξέστρωτα και σπάζομαι.
Από θερμοκρασία πάντως καλά πάει η ιστορία αν και διακρίνω τσιγκουνιά στο θέμα κλιματισμού.
Στο δωμάτιο παρέμεινα λίγο κάτω από ένα τέταρτο ενώ η χονδρή τσατσά μου χτύπησε την πόρτα μια φορά
αλλά πολύ δυνατά με την συνοδεία φωνής να τελειώνει η κοπέλα.
Σε αυτό το σπίτι όπως και τον όροφο δίπλα (καθώς και σε λίγα άλλα) οι βάρδιες είναι 4 τον αριθμό
κι όχι 3 όπως σε πολλά άλλα. Σαν γενική εικόνα η Άντζελα είναι πολύ καλή και θα την περάσω ακτινογραφία
άλλη μία φορά γιατί για στάνταρ ακόμα δεν την έχω.Από την πλευρά μου πιστεύω ότι μπορεί πολλά παραπάνω
μιας και έχει ευλύγιστο κορμί αλλά μάλλον είναι λίγο τεμπέλα και έχει επαναπαυτεί μόνο σ'αυτά που μπορεί
χωρίς να κουράζεται ή να παραμένει στο δωμάτιο επαρκώς,αυτό διορθώνεται όμως πιστεύω.
Από την στιγμή λοιπόν που εγώ λειτουργώ επενδυτικά με τις πόρνες και θέλω να παίρνω πολύ καλές υπηρεσίες σταδιακά
νομίζω ότι αξίζει να ξαναδοκιμάσω.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 26, 2013
Όνομα κοπέλας
Άντζελα
KW
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού