Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 207 10
Γενική βαθμολογία
 
7.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Επισκεψη στην 1η πρωινη βαρδια κατα τις 13:30,στο ισογειο.Παρκινγκ με το αυτοκινητο επι της Κολωνου ευκολο.
Στον οικο σαλοναρισαν δυο κοριτσια η μια η Αλινα και η αλλη δε θυμαμαι,τα κοριτσια προσφερουν και παρτουζα
αλλα η δευτερη κοπελα ειναι αδιαφορη εμφανησιακα.
Η ΑΛινα παρουσιαστηκε σαν νεα στον οικο αυτο,ειναι 20χ απο Ρουμανια, ειναι ψηλη με μαυρα μαλλια δεμενα κοτσο
με σαρκωδη χειλια,στρογγυλο ομορφο προσωπακι με λιγο στραβα δοντακια,1,5 βυζι αλλα οχι πολυ στητο ειναι λιγακι
νερουλο ala Σιμονας,ωραιο κωλαρακι στητο και απαλο στην υφη,στο προγραμμα δεν ανακοινωθηκε 69.
Εισοδος της Αλινας στο δωματιο οπου εκατσε απο πανω μου και ετριβε τα μουνοχειλα της επανω στο ετοιμοπολεμο
πεος μου,δεν ειχε τζελ μαζι της, ακολουθησαν γλειψιματα στο λαιμο μου τα αυτια,της θηλες,την κοιλια οπου μετα μου περασε σκουφο
και μου πηρε μια πιπα χωρις χερι αλλα με λιγο δοντι χωρις να περασει απο μπαλες.Την ανεβασα απο πανω οπου
κανει αργα βαθια καθισματα και φαινεται οτι την ποναει οταν μπαινει ολος μεσα, η αισθηση αρκετα καλη ισως βαζει λιγο κρεμα απο πριν
αλλα δεν το καταλαβα.Την γυρισα σε κανονικη σταση οπου γαντζωθηκα πανω της για να επιτυχω μεγιστη διεισδυση,ταυτοχρονα εγλειφα
το λαιμουδακι της και τα μαγουλακια της,αυτη ειχε γυρισει το κεφαλι της στον καθρεφτη και κοιταζοταν που γιαμιωταν.
Το τελος ηρθε εκει...

Συμπερασματικα: H Αλινα ειναι μια αρκετα ομορφη παρουσια στην πρωινη βαρδια του μεταξουργειου,κανει ωραια προκαταρκτικα
που σιγουρα θα σηκωσουν το πεος, δεν βιαζεται δε λεει μη και μη και κατι που εμενα προσωπικα με καβλωσε πολυ
ειναι που στο κρεβατι βγαζοντας τα πορνοτακουνα μενει με κατι ομορφα ροζ καλτσακια τα οποια δε βγαζει στο κρεβατι...
Ευχομαι να περασετε ακομα καλυτερα....

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 26, 2013
Όνομα κοπέλας
Αλίνα
DmtrsxXx
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
5 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
496
Likes:
62.119
Πόντοι:
39.662
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 sweeper, sotis99, LanciaRallye037 και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Δεκεμβρίου, 2013
Μήτσο....ξερόχυσα με καλτσάκια......+1...Κατσικογάμης
26 Δεκεμβρίου, 2013
νομίζω ότι μελαμψίζει λίγο ή ήταν ο φωτισμός και σε σχεση με τα λευκά εσώρουχα που φορούσε, ίσως να είχε αυτήν την λάθος εικόνα ως αποτέλεσμα στα μάτια μου...
+1! (3/3)
26 Δεκεμβρίου, 2013
Μάλιστα,ενδιαφέρον...την είχα κόψει για φόλα...
+1
27 Δεκεμβρίου, 2013
μικρες λεπτομερειες που ανεβαζουν την διαθεση....
(Updated: 27 Δεκεμβρίου, 2013) 27 Δεκεμβρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ευχαριστω john!! δεν ειναι και ασπρη εντελως, ειναι λιγο μελαμψουλα..
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5