Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 131 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
H Καίτη είναι μια ξανθιά μιλφ με κοντό ξανθό μαλλί,όμορφη χοντρούλα και συμπαθητική φυσιογνωμία.
Διαθέτει 3άρι πεσμένο φυσικό βυζί με λεία κι αστράφτερη τροφαντή κωλάρα.
Γενικώς έχει φοβερή επιδερμίδα και ενώ έχει κιλά πλέον του κανονικού δεν υπάρχει πάνω της καμία αντιαισθητική
χαλάρωση.Το πρόγραμμα που κάνει είναι μόνο το απλό στην τιμή των 10 ευρώ και δεν δίνει κώλο.
Προκαταρκτικά υπήρξαν με την έννοια των φιλιών που μου έδωσε στο στήθος και στον λαιμό ενώ με μαλάκιζε
με χάρη,ωραία είναι να μην κάνεις τίποτα και να απολαμβάνεις.
Τα βυζιά της είναι πολύ ωραία και δεν είχε κανένα πρόβλημα όταν της τα χούφτωνα στο γαμήσι.
Κάνει ελεύθερο στοματικό όπως και πολύ καλή περιποίηση στ'αρχίδια αλλά δεν το λέει ποτέ στο σαλόνι.
Για την ακρίβεια ακόμα και να ρωτήσει κάποιος την τσατσά για κάτι,η τελευταία ρωτάει την ίδια την Καίτη
(που τσεκάρει τον πελάτη) κι αυτό είναι πολύ βασικό γιατί έτσι συνεννοούμαστε πολύ καλύτερα.
Το πιο μεγάλο καλό όμως είναι ότι έτσι κουμαντάρει η πόρνη οπότε αν θελήσουμε κάποια έξτρα
τα συζητάμε κατευθείαν με την πόρνη κι όχι με την κάθε τσατσά που μας παραμυθιάζει (αναφέρομαι γενικώς).
Πάντως χύσιμο προσώπου (που με ενδιαφέρει) η Καίτη δεν κάνει με έξτρα χρήματα,για τα υπόλοιπα ρωτήστε
μόνοι σας να πληροφορηθείτε αν σας νοιάζει κάτι,έχει ακουστεί ότι στραπονάρει κιόλας με επιτυχία
αλλά δεν το γνωρίζω,από τις λίγες φορές που εχω πάει πάντως δεν διέκρινα άλλα ενεργητικά έξτρα.
Είναι γενικώς πολύ καθαρή και μου βγάζει μια αίσθηση φρεσκάδας ενώ στα συν της θα βάλω το πολύ ωραίο
και διακριτικό μακιγιάζ.Η πίπα της είναι πολύ καλή,αρκετά βαθιά αλλά λίγες φορές σε συχνότητα.
Δόντι δεν έβαλε πάρα μόνο όταν μου έγινε νταούλι η πούτσα αλλά σιγά-σιγά προσαρμόστηκε και την απόλαυσα.
Βαρύ deepthroat δεν δέχτηκε να κάνει πάντως.
Η περιποίηση στα αρχίδια σημειώνω πως ήταν αρκετά καλή (ωραίο γλύψιμο και καλό ρούφηγμα).
Γλωσσόφιλα,69 και δακτυλιάσματα δεν έγιναν καθώς ούτε εγώ τα προδιαθέτω αλλά ούτε κι αυτή έδειξε προθυμία
από μόνη της,λογικά όμως θα κάνει διότι όταν πήγα να της τον καρφώσω ιεραποστολικά μου έκλεισε το μάτι πονηρά βγάζοντας την γλώσσα της έξω ενώ κοίταξε την μουνάρα της (ασχέτως αν εγώ έκανα τον Κινέζο).
Στο γαμήσι η Καίτη είναι καλή αλλά τυπική στην συμμετοχή,δυστυχώς δεν είναι ξεσκίστρα όμως όπως θα ήθελα.
Σφαλιάρες στην θεσπέσια κωλάρα της δέχεται αλλά δεν με αφήνει να την πηδήξω κάθετα στα 4 επειδή λέει ότι πονάει.
Κρίμα γιατί αυτή η πορσελάνινη κωλάρα πρέπει να είναι ορατή από ψηλά για περισσότερη καύλα.
Τις στάσεις πάντως τις εφαρμόζει με επιτυχία εκτός της πλαγιαστής (κουταλάκι) που δεν ανοίγει εντελώς τα πόδια της.
Όπως και να το κάνουμε είναι ωραία αίσθηση να χαστουκίζονται τα μουνόχειλα από τα αρχίδια σε αυτή την στάση.
Τα δωμάτια του σπιτιού είναι όλα καθαρά και περιποιημένα (αν και μικρά),τα στρώματα είναι εντάξει
όπως και τα σεντόνια ενώ οι νιπτήρες είναι σε άριστη κατάσταση,θερμοκρασία επίσης μια χαρά.
Στο δωμάτιο έμεινα κάτι λιγότερο απο ένα τέταρτο αλλά δεν είχα καμία ενόχληση από την τσατσά,γενικώς σε αυτό
το σπίτι όπως και σε κάποια άλλα οι τσατσάδες είναι εξαιρετικά ευγενικές κι έχουν παραμεριστεί στον ρόλο υπενθύμισης.Αποφασίζουν οι πόρνες λοιπόν εκεί κάτι που είναι αρκετά ευχάριστο διότι ως γνωστόν με αυτές
θα τα βρεις ενώ με τις τσατσάδες δεν πρόκειται.
Σαν συμπέρασμα η Καίτη αξίζει για επίσκεψη κι αν ήταν πιο δεκτική και σε άλλα πράγματα πιθανόν να ήμουν θαμώνας της.Μπορώ να πω πάντως ότι τηρει μια πολύ σωστή στάση στον πελάτη που θέλει να τον ευχαριστήσει
και αυτό είναι επίσης ευχάριστο.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 23, 2013
Όνομα κοπέλας
Καίτη
KW
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού