Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.8 24 10
Γενική βαθμολογία
 
5.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
σε κάθε πορνείο που γύρισα, μαζί μου στο σαλόνι περίμεναν και καμμιά 10αριά ερεθισμένοι πάκηδες
πράγμα που με έκανε να νιώσω μια παράξενη ευφοριστική παρακμή ,γιατί η καθωσπρέπει κοινωνία ,στο μετάξι
ξεφτυλίζεται και αποπνέει την οσμή της αποσύνθεσής της...
ήμουν ήδη μετρίως διεγερμένος , και απλά είχα ανάγκη να νοικιάσω κάποιο φτηνό αναλώσιμο μέσο εκκένωσης...
όλα φάνταζαν θελκτικά,ανεξαρτήτως φαινοτυπικών χαρακτηριστικών, αρκεί και μόνο
να μην με απειλούσαν με δέσμευση και εγκλωβισμό.
διάλεξα τυχαία την Ίνα κυρίως ,επειδή έτυχε να μην βρίσκονται πολλοί μελαμψοί ερεθισμένοι πίθηκοι να περιμένουν.
ήταν μελαγχροινή , μετρίου ύψους ,το στήθος της ήταν κάπως ζαρωμένο (όπως μου αποκαλύφθηκε στο δωμάτιο μετά την αφαίρεση των ιματίων της) και ένας σπίλος στην κάτω γνάθο δεξιά της ασχήμαινε κάπως το όχι και τόσο άσχημο κατα τ'άλλα προσωπείο της.
δεν μιλούσε ελληνικά , αλλά κατάφερε με τη διάθεσή της να με κάνει να νιώσω οικεία και να ρθω πιο κοντά μαζί της.
η πεολειχία της δεν είχε κάτι ιδιαίτερο που πρέπει να θυμηθώ,εξάλλου η στύση θα επερχόταν έτσι κι'αλλιώς εύκολα ότι και να έκανε...
η μοναδική στάση ήταν η ιεραποστολική όπου αν και τα γεννητικά μας όργανα πάλλονταν για κάμποση ώρα , εναρμονιζόμενα
στους οργαστικούς ρυθμούς η τσατσά δεν ενόχλησε καθόλου.
απέβαλλα απο μέσα μου λίγο σπέρμα και ανακουφισμένος που αποδεσμεύτηκα απ'την κοπέλα, έκλεισα την πόρτα πίσω μου απολαμβάνοντας
σε κάθε βήμα τα γλυκά ευφοριστικά οπιοειδή μιας ήσυχης , απρόσωπης , άνευ υποχρεώσεων και λοιπών απαιτήσεων, διαφυλετικής παράτριψης.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 24, 2013
Όνομα κοπέλας
Ίνα
rigormortis
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
23 Απρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
429
Likes:
5.091
Πόντοι:
20.605
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού