Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 280 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Σαββατόβραδο και μην έχοντας κανονίσει κάτι συγκεκριμένο, βαριόμουν αφόρητα στο σπίτι, με τα οικονομικά μου λόγω Χριστουγέννων κάπως πιεσμένα για στουντιακή κατάθεση, ήθελα επειγόντως να βγω έξω και να πάρω λίγο αέρα....2-3 τηλέφωνα με κάποιους φίλους και το αντάμωμα στον πορνόδρομο της Φυλής ήταν μονόδρομος.

Σύντομη τσάρκα να δω κάποια κορίτσια, τα οποία σύμφωνα και με τα λεγόμενα των εμπειρότερων αξίζουν και με το παραπάνω μέχρι να καταλήξω στο συγκεκριμένο σπιτάκι στο οποίο δούλευε η Τζούλια. Την Τζούλια την είχα δει άλλες 2 φορές χωρίς να περάσω στα ενδότερα. Πλέον είναι ξανθιά, μέτριου αναστήματος, μεγάλο φυσικό στήθος, καλοσχηματισμένο 3άρι, ωραίο κορμί με καμπύλες, με ωραίο κωλαράκι και πόδια. Ξέρει να σε καυλαντίζει στο σαλόνι, είναι ναζιάρα και ετοιμόλογη, και δημιουργεί κλίμα οικειότητας. Έδωσα στην υπηρεσία το πορνοπαράβολο και πέρασα στο δωμάτιο.

Το δωμάτιο στο μέσο όρο της Φυλής, το θετικό ήταν ότι ο κλιματισμός δούλευε, οπότε η θερμοκρασία ήταν ιδανική ενώ και από όσο μπόρεσα να δω, τα σεντόνια ήταν σε αξιοπρεπή κατάσταση...

Δεν άργησε να κάνει την είσοδό της στο δωμάτιο η κορασίδα και με ηρεμία και χαλαρότητα έκατσε δίπλα μου στο κρεβάτι και συζητήσαμε για λίγο για να σπάσει ο πάγος. Παράλληλα έβγαλε και τα εσώρουχά της, γεγονός που με έκανε να ξεχάσω όλα τα άλλα και να ορμήσω στο υπέροχο στήθος της. Πολύ ωραίο στην αίσθηση, ωραίες ρώγες, ασχολήθηκα αρκετά μαζί του, μέχρι που κατέβηκα χαμηλά για να περιποιηθώ το μουνάκι της. Στην κλειτορίδα της έχει περασμένο και ένα σκουλαρίκι το οποίο με "προκαλούσε" για παιχνίδι. Παχιά κλειτορίδα και ωραία χειλάκια, πεντακάθαρο και μυρωδάτο αιδοίο, ξεκολλημό δεν είχα ενώ και κείνη αναστέναζε διακριτικά και αληθοφανώς. Πέρασμα προφυλακτικού και ξεκίνημα της δικής της περιποίησης, αφού πρώτα ασχολήθηκε με το λαιμό μου, το στήθος μου κλπ. Καλό στοματικό, βαθύ, με αρκετή ένταση,χωρίς να περιποιηθεί βέβαια τη γύρω περιοχή. Η στάση του σώματός της τέτοια που επέτρεπε επαφή με τα χέρια μου...

Είχα γίνει ήδη τούρμπο, οπότε ξεκίνημα σε στάση ιεραποστολικού, με αργές διεισδύσεις στην αρχή και στη συνέχεια πιο γρήγορες. Καλή συμμετοχή από μέρους της, με κάποια βρωμόλογα, αλλά πολύ ερεθιστικά και χιουμοριστικά, με μένα να ασχολούμαι ξανά με το στήθος της. Γύρισμα στα 4 μιας και έχει ωραίο κωλαράκι, συνεχίσαμε έτσι για αρκετά λεπτά ρίχνοντάς της και 4-5 χαστουκάκια στα κωλομάγουλά της. Πρώτη προσπάθεια για πρωκτικό σε αυτή τη στάση, απέβη μάταια...Συνέχισα να την παίρνω για λίγο ακόμα σε αυτή τη στάση, μέχρι που τη γύρισα ξανά ανάσκελα. Δεύτερη προσπάθεια ξανά για πρωκτικό, φάνηκε να μπαίνει, αλλά στη συνέχεια....δεν...προσπάθησε και πλαγιαστά με μένα ανάμεσα στα πόδια της, αλλά και πάλι....μάλλον η απουσία της στην πατρίδα της, την "έσφιξε"...Το πήρα απόφαση, οπότε συνεχίσαμε κανονικά ξανά ιεραποστολικά και με τα πόδια της ενωμένα, σε πολύ γρήγορους ρυθμούς και με κείνη να με παροτρύνει να μη σταματάω και να παίζει με τη γλώσσα της με τα χείλια της και έτσι μετά από λίγο, τελείωσα μέσα στο μουνάκι της εξουθενωμένος και ευχαριστημένος.

Η συνάντησή μου με τη Τζούλια στέφθηκε με επιτυχία, με έκανε να περάσω καλά μιας και είναι ένα κορίτσι που ξέρει να "φτιάξει" κλίμα με τον παρτενέρ της, με αξιόλογες υπηρεσίες και χωρίς χρονικές βιασύνες και πιέσεις και με περιποίηση εφάμιλλη στούντιο. Αν κατάφερνα και πρωκτικό τότε θα μιλάγαμε για τζακ ποτ...Next time....

Αυτά από μένα. Σας εύχομαι τα καλύτερα....

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 21, 2013
Όνομα κοπέλας
Τζούλια
Υπηρεσίες
lagonisian
Τιμημένος
Εγγραφή:
11 Ιουν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
282
Likes:
12.425
Πόντοι:
25.846
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 geroksouras

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Δεκεμβρίου, 2013
lagonisianΓερο-μύστης
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1