Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 82 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Χωρίς ίχνος αμφιβολίας για τα γραφώμμενα του προηγούμενου συμπαίκτη,για μένα δεν θα υπάρξει δεύτερη επίσκεψη.Λίγο μετά τις 12 το βράδυ φτάνω στο μαγαζάκι.Πελάτης δεν υπήρχε,οπότε βγαίνει αμέσως απ το κουζινάκι.Πολύ όμορφο κορίτσι,κορμάκι σούπερ,προσωπάκι έξυπνο,τσαχπίνικο και ωραίο.Δίνω το 20άρι και μπαίνω.Μέχρι να έρθει ακούω κάποια φασαρία απ΄το σαλόνι...κόσμος μπαίνει,κόσμος βγαίνει.Σε λίγα λεπτά σκάει η δικιά σου.Γίνονται οι απαραίτητες συστάσεις και μπαίνει στο γήπεδο κατευθείαν.Προκαταρκτικά μηδέν.Βάζει κατευθείαν λάστιχο σε πεσμένη πούτσα και αρχίζει την πίπα.Όχι κακή,αλλά ούτε και κάτι το ιδιαίτερο.Αφού σηκώνεται το μηχάνημα,μου λέει να διαλέξω στάση.Κλασσική ιεράπ. λοιπόν .....Πάω να πιάσω λίγο μουνάκι ρε παιδιά,μου βάζει στοπ.Κι άλλο ξενέρωμα...την βάζω μέσα,αλλάζω και σε πισοκωλητό σε λίγη ώρα και εκεί τελειώνει το έργο.Κάτι βογκητά,κάτι τσαχπινιές κτλ κατά την διάρκεια, δεν με συγκίνησαν.Σηκωθήκαμε,ντύθηκε γρήγορα και την έκανε.Όλα σε γρήγορο χρόνο,απ¨την ώρα που μπήκε,μέχρι την έξοδο,λες και την κυνηγούσαν.Καθαρός ήμουν,ευγενικός ήμουν,χημεία δεν υπήρξε.Πάντα ακούω καλά για το κορμί μου....δεν ξέρω τι να πω...Μεγάλη ξεπέτα το μωρό. Πήρε τόσο γρήγορα θάρρος απ΄τις προηγούμενες καλές κριτικές; Ίσως....Ας ξεκαβαλήσει λοιπόν,γιατί γρήγορα θα πέσει...Μαύρο από ΄μένα....

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 22, 2013
Όνομα κοπέλας
Έλενα
Μέλος
Εγγραφή:
18 Φεβ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
21
Likes:
49
Πόντοι:
16
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Δεκεμβρίου, 2013
καλησπερα φιλε αστα να πανε με αυτα τα δυο μαγαζια ποτε δεν ειχαν σταθερη αποδοση σε υπηρεσιες πολυ ρισκο και πεταμενα λεφτα απορω πραγματικα γιατι εχουν τιμη στα 20και οχι10 ευρω ενω οι υπηρεσιες τους ειναι ιδιες και κατωτερες με ολων των μαγαζιων εκει γυρω σκετη κοροιδια αλλα πρεπει να μην πατησει κανενας για καμια βδομαδα και τοτε ισως βαλουν λιγο μυαλο
23 Δεκεμβρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Το λέμε,αλλά δεν το κάνουμε.Και είναι και πόσοι άλλοι που δεν διαβάζουν εδώ,οπότε δεν έχει τελειωμό αυτό...Θύματα θα υπάρχουν πάντα.Τουλάχιστον εμείς που ενημερωνόμαστε,ας ρίξουμε μαύρο όπου χρειάζεται.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2