Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 194 10
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Την Τζούλια την ξέρω σχεδόν 2 χρόνια.

Πρόκειται για μια μικροσκοπική κοπέλα, με το ζόρι 1.50, με piercing, γλυκό ποντικοπροσωπάκι, όμορφο και καθαρό σώμα με ωραίο κώλο (που τον δίνει) και βυζιά μεγαλούτσικα αλλά λίγο πεσμένα. Αυτή την περίοδο τα μαλλιά της είναι μακριά και ξανθά... Πολύ παιχνιδιάρα, χαριτωμένο πλάσμα και πολύ εντάξει σαν άτομο...

Έχω πάει μαζί της 10-15 φορές, λίγο ψιλοβαρέθηκα, λίγο γίναμε σαν αδερφάκια πια (μιας και μιλάμε συχνά για τα προσωπικά μας), δεν την πολυκάνω κέφι, αλλά... Είναι μια κοπέλα πολύ καλή στο δωμάτιο και δεν παίρνει εύκολα από όχι...

Της λεω "βρε Τζούλια, δεν μπορώ μαζί σου, σε βλέπω σαν αδερφή μου πια". "Μπες στο δωμάτιο", μου λέει, "και θα δεις"... Ε μπήκα και είδα... Κουλ

Έκλεισα τα μάτια να γδυθεί γιατί τη ντρέπομαι... Γλώσσα Και αυτή άρχισε να με φιλάει παντού και να τρίβεται... Γλειψίματα στα αυτιά, στο λαιμό, στις ρώγες μου, στην κοιλιά μου... Έτριβε το μουνί της πάνω στον πούτσο μου και εγώ απλά είχα ξαπλώσει και δεν έκανα τίποτα...

Ιδανική παρτενέρ για κάθε τεμπελάκο σαν εμένα... Μεγάλο χαμόγελο

Κάποια στιγμή μου βάζει και το προφυλακτικό, μου κάνει μια πίπα με λίγο δόντι και χτυπήματα του πέους στη γλώσσα της και μετά ανεβαίνει από πάνω και με αγκαλιάζει σφικτά...

Εγώ της είπα ότι είχα πάει κι αλλού πριν (3η κατάθεση - αμαρτία ουκ έχω... Γλώσσα), αλλά αυτή δεν καταλάβαινε τίποτα, πάνω-κάτω πάνω-κάτω, με γλειψίματα στις ρώγες μου, στο λαιμό και στα αυτιά...

Μου τον ξεπάτωσε για κάνα 5-6 λεπτά, αλλά δεν είχα άλλο να χύσω ρε γαμώτο... Τη γύρισα και λίγο σε ιεραποστολικό (να κάνω και γω τίποτα), αλλά όπως της είπα, είναι η μόνη που με βολεύει πολύ καλύτερα από πάνω. Ξανά από πάνω το Τζουλάκι για λίγο, ε της λέω ας το κάνουμε λίγο με το χέρι μπας και βγάλει καμιά σταγόνα αν είχε μείνει τίποτα...

Ε με τα πολλά στο τέταρτο πάνω τα κατάφερε... Χαρά στην υπομονή της! Μεγάλο χαμόγελο Φιλάκια στα μαγούλακια (και μόνο) και επόμενος πελάτης. Χρόνος παραμονής στο 15λεπτο.

Αυτά για την εμπειρία μου, αντικειμενικός δεν μπορώ να είμαι ίσως, απλά να πω ότι πάντα έτσι εργατική και φιλότιμη ήταν η Τζούλια, από την πρώτη μέρα που την πήρα έως και τώρα. Ποτέ μου δεν τρελάθηκα μαζί της, αλλά πάντα παραμένει μια καλή επιλογή (και φίλη βέβαια).

Η κριτική γράφτηκε απλά για τη θυμίσω (σε όσους ίσως την ξεχάσανε επειδή έλειπε...). Τα συμπεράσματα δικά σας.

υγ: 29 Δεκεμβρίου ξαναφεύγει για Ρουμανία, όποιος προλάβει πρόλαβε. Κατσικογάμης

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 21, 2013
Όνομα κοπέλας
Τζούλια
O
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού