Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 126 10
Γενική βαθμολογία
 
5.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Kαταρχήν να διευκρινίσω ότι πρόκειται για το δεξί μαγαζί του αριθμού 15.Η Αλέξια είναι όμορφη,ψηλή και μελαχρινή
σγουρομάλλα με μακρύ μαλλί,διαθέτει πολύ όμορφα στην αφή 3,5άρια βυζιά που γενικώς πολλές πόρνες
αλλά και κανονικές γυναίκες θα ζήλευαν.Το κορμί της είναι αρκετά δελεαστικό.Το σαλονάρισμα που εξάσκησε ήταν
ως συνήθως πολύ επιθετικό όπως κι η τσατσά αρκετά επίμονη στο να περάσω και γενικώς το όλο κλίμα ήταν πιεστικό.
Ήθελα και μπήκα όμως λόγω βυζιών αν και συνήθως αυτά τα σαλοναρίσματα δεν μου βγαίνουν πετυχημένα στο αποτέλεσμα.
15 ευρώ το εισιτήριο για ένα από τα πιο αυστηρά απλά προγράμματα που έχω δοκιμάσει ενώ οι άλλες κοπέλες
στο εκεί μαγαζί σπανίως φεύγουν από τα 10 ευρώ στα επίσης απλά τους προγράμματα.
Στο συγκεκριμένο μαγαζί όπως και το αριστερό 15 της οδού,προγράμματα με κώλους,cim κτλ απλά ξεχάστε τα.
Αρχίδια δεν γλύφει (ούτε και ρουφάει) η Αλέξια,κάτι που έγινε σαφές από το σαλόνι.
Φιλιά,δακτυλιάσματα και 69 ξεχάστε τα,αν και δεν τα επιδιώκω πιστεύω ότι τα αποφεύγει διότι και μόνο
η γλώσσα-στάση του σώματός της ευρισκόμενες μονίμως σε αμυντική διάταξη αποκαλύπτουν πολλά.
Χούφτωμα πάντως αφήνει κάργα κι αυτό είναι βασικό σε τέτοιες βυζάρες και κορμί.
Σαν καθαριότητα θα πω ότι την πέτυχα την Αλέξια μέσα στην φρεσκάδα.
Η πίπα της είναι πολύ μέτρια (δόντι υπαρκτό),την καπότα την φοράω πάντα εγώ (ευτυχώς) κι έτσι δεν ξέρω αν έμαθε
να βάζει καθώς οι προηγούμενοι έγραψαν ότι δεν γνωρίζει επακριβώς το θέμα.
Βασικά πολλες δεν ξέρουν όμως κι αυτό είναι γεγονός,οπότε φορέστε την μόνοι σας για να ξεμπερδεύετε.
Προκαταρκτικά δεν διατίθενται λόγω απειρίας της,δεν προσποιήθηκε όμως να σημειώσω,απλά είναι άμαθη
και πιστεύω ότι αν αποκτήσει όρεξη κι ασχοληθεί θα φτιάξει πελατολόγιο.Στο κυρίως πιάτο υπήρξε φιλότιμη πάντως
σε όλες τις στάσεις που αλλάξαμε και δεν αρνήθηκε καμία,συμπερασματικά όμως η συμμετοχή της είναι απλά τυπική.
Από την δική μου πλευρά κοιτάζω το θέμα ανθρώπινα και πιστεύω ότι το να μπουκάρουν άγνωστοι για να γαμήσουν
ετσιθελίστικα μια κοπέλα με 10 ευρώ είναι λίγο brutal και το σέβομαι,στα 15 ευρώ ψάχνω να βρω το γιατί
ενώ στα 20 ευρώ το βλέπω ανώτερη κλίμακα μπουρδέλου (όπου είναι φυσικά) κι έχω άλλες απαιτήσεις.
Αλλά από την άλλη έτσι είναι αυτή η δουλειά,είναι δύσκολη και γι'αυτό πληρώνεται,οπότε λογικά η καθεμία
οφείλει να προσπαθήσει.Ευτυχώς ή δυστυχώς όλα είναι σχετικά,έτσι λοιπόν η Αλέξια για την τιμή της σε σχέση
με το σύνολό της "στέκεται" στην περιοχή.Αν την έπαιρνα σε άλλη κατηγορία με 50 ή 70 ευρώ,δεν θα ήμουν τόσο απαλός
σε ότι γράφω και μάλλον θα έσταζα δηλητήριο.
Ο χώρος είναι καθαρός και με ωραία λιτή διακόσμηση,το μικρό ράδιο (συνήθως) πάνω στο τραπέζι κήπου
δένει όμορφα με την όλη ατμόσφαιρα,προσωπικά όταν μπαίνω εκεί νιώθω σαν να βρίσκομαι σε πρωινή οικοδομή
και κάνω μερεμέτια αφού φάω το κολατσιό του οικοδόμου.
Τα κρεβάτια και τα σεντόνια είναι οκ και σαν μαγαζί είναι από τα πολύ καθαρά,δεν γλιστράς στο πάτωμα από νερά
και κάτουρα και φυσικά δεν έχει παγετό όπως αλλού.Η Αλέξια συνοπτικά είναι ιδανική για όποιους θέλουν
να συνουσιαστούν με ωραία κοπέλα.Εγώ τα βυζιά ήθελα και γι'αυτό πήγα,θα συνεχίσω να πηγαίνω στο μαγαζί φυσικά
αλλά με άλλη κοπέλα μιας που με ενδιαφέρει σχεδόν εξ'ολοκλήρου η συμμετοχή σαν πρώτη επιλογή.
Συνολικά κάθησα 10 λεπτά "καθαρά" στο δωμάτιο χωρίς να μ'ενοχλήσει η τσατσά.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 17, 2013
Όνομα κοπέλας
Αλέξια
KW
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού