Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 57 10
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Η Μόνικα είναι το σούπερ καυλιάρικο πιπίνι,που τις προηγούμενες μέρες ήταν στο Φ.67.....είναι 19 ετών........μελαχρινό και έχει το πιο στητό 1,5 βυζάκι που έχω δει τον τελευταίο καιρό.....όπως και πολύ καθαρό δέρμα....που με καύλωσε.....Κατσικογάμης

Με το που την είδα......κλείδωσε ο στόχος.....πήγα σε 2-3 ακόμα τσαρδιά,αλλά επέστρεψα καπάκι......τα δωμάτια (3) ήταν φουλ και περίμενα να βγει 1 μύστης ώστε να περάσω....
Για επίπεδα Μεταξιού ο οίκος είναι κορυφή.......καθαρός κτλ......το μόνο μελανό σημείο είναι ο κόσμος που κυκλοφορεί εκεί γύρω.....ζάκια κτλ...

Αφού περίμενα 15 λεπτά,έφτασε το μικρό (δεν ξέρει Ελληνικά,αλλά μόνο λίγα Αγγλικά).....και έκατσε στο κρεβάτι....κουρασμένη......Money Mouth
Σκέφτηκα ότι θα φάω ξεπέτα.......και την έπιασα με το καλό......
Την ρώτησα αν είναι οκ.......(είπε ότι είναι tired)......και της έδωσα λίγο χρόνο,να πάρει τα ίσια της.....

Το εκτίμησε (δεν είμαστε ζώα επιτέλους).....και η διάθεση της ανέβηκε......Κουλ
Η μικρή είναι άπειρη και φαίνεται......δεν ξέρει καλά-καλά να βάλει το προφυλακτικό (την βοήθησα εγώ).....όπως και στο τσιμπούκι....που δεν το έχει.....
Εμένα δεν με ενδιέφεραν αυτά.....διότι και μόνο που είχα αυτό το μικρό μπροστά μου είχα σεληνιαστεί.....
Της είπα για 69........και πλύθηκε μπροστά μου τοπικά.....χρησιμοποιώντας και υγρό κρεμοσάπουνο,στα θετικά αυτό.......με εμένα να την ξεσκίζω στο γλυφομούνι.............για αρκετή ώρα! Έρωτας
Είχα και καύλες.......έτσι ξεκίνησα ιεραποστολικό........με την μικρούλα να χαμογελά και εμένα να της κλέβω κάποια φιλάκια (όχι γλωσσόφιλα)...χωρίς να δυσανασχετήσει....

Βλέποντας το θέαμα.......καύλωσα ακόμα πιο πολύ,ενώ αυτή έβγαζε κραυγούλες........πιάνοντας τις θηλές της.....
2η και τελευταία στάση πισωκολλητό..............χωρίς να ανεβάσω ρυθμούς,αφού δεν ήθελα να την ταλαιπωρήσω άλλο (ήταν και προς το τέλος της βάρδιας).....μέχρι που τελείωσα μετά από λίγο.....Γλώσσα

Συμπέρασμα....

Δεν την συνιστώ σε απαιτητικούς μύστες.....διότι θέλει πολύ δουλειά ακόμα,αλλά στα 10€ είναι σχεδόν τσάμπα......άρα θα την τιμήσω ξανά....ώστε να συμβάλω και εγώ στο να γίνει καλύτερη.....
Στο δωμάτιο έμεινα 12 λεπτάκια..........χωρίς ενόχληση.......
Αυτά τα λίγα κύριοι.....Γερο-μύστης

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 20, 2013
Όνομα κοπέλας
Μόνικα
Υπηρεσίες
Τιμημένος
Εγγραφή:
23 Μαρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
123
Likes:
189
Πόντοι:
3.090
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Δεκεμβρίου, 2013
ωραίος ο billy13!! +1 από μένα...
21 Δεκεμβρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Thanks @lagonisian...Κουλ
21 Δεκεμβρίου, 2013
+ 4/5 Την ρώτησα αν είναι οκ.......(είπε ότι είναι tired)......και της έδωσα λίγο χρόνο,να πάρει τα ίσια της....
Kύριος ο bill !!!
21 Δεκεμβρίου, 2013
ανακαλυψε διαμαντι ο bill +1 απο εμενα
21 Δεκεμβρίου, 2013
ωραία κριτική ! μπράβο !!!
22 Δεκεμβρίου, 2013
συγχαρητήρια billy για την επιστροφή στο Μετάξι , όντως Φυλής είναι ασφαλές 100 τοις εκατό, ούτε ζάκια θα δεις ούτε τίποτα ανώτερο μακράν, όμως η disneyland έχει μια άγρια ομορφια η ατμόσφαιρα είναι περίεργη αλλά κάτι σε πιάνει ... τα μαγαζιά της Κολωνού μακράν τα καλύτερα στην περιοχή, και ο νέος οίκος υπ'αριθμόν 23 είναι καινούργιες και ωραίος ... θα τιμήσω την μικρή Μόνικα!!
22 Δεκεμβρίου, 2013
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

@Roumanolagnos1313...δεν κατάλαβες......δεν παίρνω χαμπάρι από ζάκια........πάκια κτλ.....απλή αναφορά κάνω....Money Mouth
7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7