Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 170 10
Γενική βαθμολογία
 
6.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0

Η Ζωή είναι κοντή και μικροκαμωμένη,αδυνατούλα με σχεδόν ανύπαρκτο βυζί και λίγο περίεργες ρώγες.
Δεν μπορείς να την πεις όμορφη σαν εμφάνιση αλλά απλά συμπαθητική,μελαχρινή με ίσιο μαλλί,όμορφο κωλαράκι
σαν σχήμα ενώ γενικώς το κορμί της δεν διακατέχεται από ραγάδες και λίπη,δεν μιλάει και τέλεια Ελληνικά
αλλά η συννενόηση γίνεται μια χαρά.Αρκετά ευέλικτη στο κρεβάτι και δυνατή μυικά παρόλο του ότι είναι μικροκαμωμένη.
Δεν έχει καμία σχέση με ξεψυχισμένες πόρνες,αντιθέτως παίζει γερή μπάλα στο δωμάτιο.
Το μόνο πρόγραμμα που διατίθεται στον πελάτη είναι το απλό πρόγραμμα,στα 10 ευρώ λοιπόν μόνο απλό πρόγραμμα.
Αρχίδια δεν γλύφει ή τουλάχιστον για να το κάνει χρειάζονται 3-4 επισκέψεις (με εμένα έτσι έγινε).
Όλα τα υπόλοιπα τα κάνει από την πρώτη επίσκεψη,ασχολήθηκε λοιπόν με τα αρχίδια αλλά όχι όπως άλλες εξπέρ.
Στο τσιμπούκι μπορώ να την χαρακτηρίσω μέτρια προς καλή,μπορεί όμως και χώνει όλο τον πούτσο στο στόμα σφιχτά
κι αυτό είναι στα συν της.Δόντι δεν βάζει εκτός αν την μπουκώσω μέχρι τέρμα και την πρεσσάρω,ακόμα και τότε όμως
επιδεικνύει άριστη ικανότητα προσαρμογής.Το γαμήσι το ζει και δεν σε παραμυθιάζει με ηλιθιότητες ενώ κάνει
και την πλακίτσα της,δεν είναι λοιπόν στραβόξυλο ή γκρινιάρα.Δέχεται επίσης νορμάλ σφαλιάρες στο κωλαράκι της.
Μάλιστα καμιά φορά στο σαλόνι ακούγονται και περιμένω πως και πως να την πηδήξω.
Προκαταρκτικά δεν παίζουν πολλά με την έννοια της ρομαντζάδας,φιλάει,γλύφει αλλά γενικώς είναι για δυνατά γαμήσια.
Όποιος θέλει gfe ας μην κάνει τον κόπο,η κοπέλα ξέρει-θέλει να γαμιέται δυνατά κι αυτό κάνει.
Οι στάσεις γίνονται όλες από την Ζωή και μάλιστα με το παραπάνω καθώς μπορεί την οποιαδήποτε λόγω ευελιξίας.
Γλωσσόφιλα δεν επιδιώκω αλλά υποθέτω ότι κάνει γιατί μου έρχεται γενικώς πολύ επιθετικά,είναι πολύ καθαρή
και γενικώς ποτέ δεν μου έρχεται κάποια άσχημη οσμή.
Μία και μόνο φορά όμως όταν την είχα σε ιππασία πάνω μου,ήρθε μια ελάχιστα δυσάρεστη οσμή από το στόμα της
ίσως κι από τσιγάρο όμως.Δεν δέχεται εκσπερμάτωση στο πρόσωπο ακόμα και με έξτρα χρήματα και γενικώς με το σπέρμα δεν τα πάει καλά όπου κι αν της ζητηθεί να το δεχτεί.Στα βυζιά δέχεται να την γλύψεις,απλά εγώ δεν την γλύφω.
69 δεν έχει ανακοινωθεί ποτέ όσο έχω ακούσει αλλά δεν με νοιάζει κιόλας για να το ψάξω.
Δεν σε ξεπετάει αλλά συμμετέχει,αν κάτσεις πάνω από 10 λεπτά σε επισπεύδει χαλαρά,χωρίς όμως να στο λέει.
Οι υπηρεσίες σε αυτό το σπίτι είναι γενικώς ήσυχες,δεν εξαπολύουν μυστικά σινιάλα για να πάρεις πούλο
και γενικώς γύρω στα 10-15 λεπτά πέφτει απλά η πρώτη ενόχληση,όπου από'κει κι έπειτα έχεις τερματίσει.
Παλιότερα μια χονδρή τσατσά εκεί εισήγαγε τις κοπέλες στο δωμάτιο με την έναρξη τραγουδιού έτσι ώστε να μετρά
3 μικρά τραγούδια και μετά να φωνάζει την κοπέλα,άλλοτε απλά δυνάμωνε την μουσική στο όριο για σύνθημα.
Αυτή η τσατσά έφυγε πια και τώρα δεν υπάρχουν τέτοια κόλπα.
Σαν μέσο όρο νομίζω ότι ο χρόνος λοιπόν είναι ικανοποιητικός στο όριο,δεν είναι όμως για χόρταση,τι κρίμα.
Οι βρύσες λειτουργούν σωστά και στα τρία δωμάτια ενώ τα στρώματα είναι οκ,δεν τρίζουν σαν ετοιμοθάνατα
και τα σεντόνια είναι καθαρά.Τα μαξιλάρια είναι τα κλασσικά λεπτά,τα δύο δωμάτια κοντά στην εξώπορτα
είναι μεγάλα κι ευρύχωρα ενώ το μέσα πλάι στην κουζίνα πολύ πιο μικρό σε μέγεθος.
Κρύο γενικώς δεν κάνει μέσα ενώ το καλοκαίρι τα κλιματιστικά εργάζονται μια χαρά.
Νερά στο πάτωμα και γλίτσες δεν έχω δει ποτέ μέχρι τώρα,συνεπώς για Μεταξουργείο το σπιτάκι είναι καλό.
Αυτά λοιπόν,όπου για ένα δεκάρικο πηγαίνω και θα συνεχίσω να πηγαίνω στην Ζωή.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 19, 2013
Όνομα κοπέλας
Ζωή
Υπηρεσίες
KW
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού